Dėl Priėmimo į LPM

LPM
Aivaras rašė: Jeigu mokykloje nepasirinkes buvau istorijos ir neturiu nei pažymių nei egzamino galima įstoti ar ne? Ir koks mokslo vidurkis turi būti ar užtenka tik teigiamų pabaigti mokykla
Sveiki, pasiskaitykite informaciją www.stokipolicija.lt. Ten yra nurodyti reikalavimai ir dalykai, kurių reikia. Taip pat yra skaičiuoklė, kurioje galite psiskaičiuoti ar Jūsų dalykų konkursinis balas sieks 3 balus, jei ne, tuomet negalite dalyvauti atrankoje. Kai neturite istorijos, rašykite 0 balų. Pasirinkti dalykų formas, ar tai valstybinis ar metinis ir gausite rezultatą.
Ieva
Norejau paklausti ar uzsiregistruot i fizinio pasiruošimo egzamina būtina pirmiau atvykti i Kauna ir po registracijos tik galima laikyti fizini pasiruošima.Ar būtu galimybe uzsiregistruot telefonu ar internetu ir atsiusti reikiamus dokumentus kad nereiktu du kartus važiuoti i Kauna
LPM
Ieva rašė: Norejau paklausti ar uzsiregistruot i fizinio pasiruošimo egzamina būtina pirmiau atvykti i Kauna ir po registracijos tik galima laikyti fizini pasiruošima.Ar būtu galimybe uzsiregistruot telefonu ar internetu ir atsiusti reikiamus dokumentus kad nereiktu du kartus važiuoti i Kauna
Sveiki, jūs turbūt kalbate apie registraciją į atranką.Jei klausiate, tai turėjote gauti pranešimą, kur aiškiai parašyta kokiomis dienomis reikia atvykti į registraciją ir kokiomis valandomis, ir taip pat parašyta kokiomis dienomis vyks atranka. Atvykti būtina, jei norite dalyvauti atrankoje. Netavykus, dalyvauti negalėsite. Atranka vykdoma nuo 08.08 iki 08.12. Kaune reiks būti ne tik vieną dieną, praktiškai reiks būti visomis dienomis ir laikyti ne tik fizinį vertinimą. Atranka vyks 4 dienas ir turėsite galimybę gyventi bendrabutyje. Detalesnė info, jau atvykus į registracija, bus suteikta.
Liepa
Sveiki o jei mano konkursinis balas 3,84 tai viskas gerai ? Ar permažas ?
Stojančioji
Laba dieną, Noriu paklausti jei esu našlaitė ar gaučiau kokia kompensacija, ir ar galima merginoms pasirinkti kelius fizinius patikrinimus arba tarkim vietoj atsispaudimu tai prisilenkimus vietoj ilgo bėgimo trumpesni o gal galima su kyšiu įstoti? Ačiū už atsakyma
LPM
Liepa rašė: Sveiki o jei mano konkursinis balas 3,84 tai viskas gerai ? Ar permažas ?
Sveiki, turi būti ne mažiau 3 balų.
LPM
Stojančioji rašė: Laba dieną, Noriu paklausti jei esu našlaitė ar gaučiau kokia kompensacija, ir ar galima merginoms pasirinkti kelius fizinius patikrinimus arba tarkim vietoj atsispaudimu tai prisilenkimus vietoj ilgo bėgimo trumpesni o gal galima su kyšiu įstoti? Ačiū už atsakyma
Sveiki, visi reikalavimai, tame tarpe ir fizinis vertinimas (pratimai) nurodyti www.stokipolicija, LPM facebook. Pasiskaitysite, jei dar kils klausimų, rašykite. Dėl kitų klausimų pretendentams laimėjus atranką, bus paaiškinta detaliau.
Karina
Sveiki, per registracija bandziau kelti manekena, bet lbai sunkiai sekesi. Klausimas ar as privalau ji apversti pries tempiant, ar galiu atkelus apsukti (man taip lengviau) ir tada tempti. Taip pat klausimas, norint gauti bent 1 taska reikia atitempti per 15,3s, o jei gausis man 16s tai jau net ir 1 tasko nebegausiu? Gal turite patarima kaip lengviau perversti, kadangi tiek pakelti, tiek patempti sugebu, taciau apversti niekaip, esu smulki ir zema tai perzergti nepavyksta
Karina
Karina rašė: Sveiki, per registracija bandziau kelti manekena, bet lbai sunkiai sekesi. Klausimas ar as privalau ji apversti pries tempiant, ar galiu atkelus apsukti (man taip lengviau) ir tada tempti. Taip pat klausimas, norint gauti bent 1 taska reikia atitempti per 15,3s, o jei gausis man 16s tai jau net ir 1 tasko nebegausiu? Gal turite patarima kaip lengviau perversti, kadangi tiek pakelti, tiek patempti sugebu, taciau apversti niekaip, esu smulki ir zema tai perzergti nepavyksta
Ir ar galeciau dar karteli atvaziuot pasibandyti ji pakelti tarkim kita savaite?
Karina
Karina rašė: Sveiki, per registracija bandziau kelti manekena, bet lbai sunkiai sekesi. Klausimas ar as privalau ji apversti pries tempiant, ar galiu atkelus apsukti (man taip lengviau) ir tada tempti. Taip pat klausimas, norint gauti bent 1 taska reikia atitempti per 15,3s, o jei gausis man 16s tai jau net ir 1 tasko nebegausiu? Gal turite patarima kaip lengviau perversti, kadangi tiek pakelti, tiek patempti sugebu, taciau apversti niekaip, esu smulki ir zema tai perzergti nepavyksta
Ir ar galeciau dar karteli atvaziuot pasibandyti ji pakelti tarkim kita savaite?
LPM
Sveiki, jei neatitiksite minimalių reikalavimų, negausite nei 1 taško, būsite rungties neįvykdžiusi. Visų šių klausimų reikėjo klausti kolegos ir bandyti tol, kol pavyks. Turime atvejų, kai nedidelio ūgio ir smulki mergina puikiai susitvarkė su manekeno tempimu. Turite laiko iki 08.05, galite dar atvykti ir bandyti tol, kol pavyks, šalia kitų pretendentų. Jeigu labai norėsite, pavyks. reikia tik atkaklumo, noro, valios ir ryžto :) kviečiame dar kartą atvykti ir bandyti. Galėsite išbandyti visus variantus, tą daro ir kiti.
LPM
Karina rašė: Karina rašė: Sveiki, per registracija bandziau kelti manekena, bet lbai sunkiai sekesi. Klausimas ar as privalau ji apversti pries tempiant, ar galiu atkelus apsukti (man taip lengviau) ir tada tempti. Taip pat klausimas, norint gauti bent 1 taska reikia atitempti per 15,3s, o jei gausis man 16s tai jau net ir 1 tasko nebegausiu? Gal turite patarima kaip lengviau perversti, kadangi tiek pakelti, tiek patempti sugebu, taciau apversti niekaip, esu smulki ir zema tai perzergti nepavyksta Ir ar galeciau dar karteli atvaziuot pasibandyti ji pakelti tarkim kita savaite?
Sveiki, taip.
Akvilė
sveiki, dėl įvadiniu mokymu jeigu nepraeini paskutinio etapo atrankos? po kiek laiko galima bandyti vėl? ir ar reikia laikyti iš naujo fizini pasirengimą ir Cmek? Ačiū!
LPM
Akvilė rašė: sveiki, dėl įvadiniu mokymu jeigu nepraeini paskutinio etapo atrankos? po kiek laiko galima bandyti vėl? ir ar reikia laikyti iš naujo fizini pasirengimą ir Cmek? Ačiū!
Sveiki, galėsite bandyti į naują atranką, kada ji bus organizuojama. CMEK galioja 1 metus, fizinis vertinimas taip pat.
Emilis
Pokalbis pas psichologą 08.01.Ar iš karto galiu vykti pas jus registracijai,ar dar reikia atsakymo iš psichologo.
Pradedančioji
Sveiki ar būtina laikyti valstybinius egzaminus kuriu reikia ar užtenka ir metinio brandos pažymio? Ir dar norėjau paklausti ar galima atlikti fizinius pratimus atskirai nuo visų kad niekas nežiūrėtu ar privalu prie visų?
Goda
Ar tiesa kad merginoms galima pasirinkti vietoj prisispaudimu ir skersinio pasirinkti sėstis ir siekti.?
LPM
Pradedančioji rašė: Sveiki ar būtina laikyti valstybinius egzaminus kuriu reikia ar užtenka ir metinio brandos pažymio? Ir dar norėjau paklausti ar galima atlikti fizinius pratimus atskirai nuo visų kad niekas nežiūrėtu ar privalu prie visų?
Sveiki, lietuvių - brandos arba valstybinis, kiti gali būti metiniai. detalesnė info - www.stokipolicija.lt.Fiziniai vertinimai vyksta visiems bendrai sporto salėje ir lauke, stadione.
LPM
Goda rašė: Ar tiesa kad merginoms galima pasirinkti vietoj prisispaudimu ir skersinio pasirinkti sėstis ir siekti.?
Sveiki, pasiskaitykite plačiau - https://lpm.policija.lrv.lt/uploads/lpm.policija/documents/files/Atrankos%20%C4%AF%20LPM%20taisykl%C4%97s.pdf, 3 priedas, visi reikalavimai nurodyti čia.
LPM
Emilis rašė: Pokalbis pas psichologą 08.01.Ar iš karto galiu vykti pas jus registracijai,ar dar reikia atsakymo iš psichologo.
Sveiki, reikia sulaukti išvados, informuokite, kai išeisite iš psichologo- parašykite į LPM facebook mesendžerį, kad išejote. Mes susisieksime, galėsite atvykti 08.04 arba 08.05.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]