Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Tadaass rašė: Sveiki , o kokia paskutine atranka ?
Sveiki, tikslinkite klausimą.
Greta
Sveiki, ar atvykstant nuo liepos 25d. į LPM prieš tai reikia užsiregistruoti?Ir ar būtina turėti notaro patvirtintas dokumentų kopijas?
Donatas
Sveiki, ar šiais metais dar bus atranka į Lietuvos policijos mokyklą? Jeigu taip, tai kada?
Donis
Sveiki, kada bus vėl galimybė pateikti dokumentus į Lietuvos policijos mokyklą?
LPM
Greta rašė: Sveiki, ar atvykstant nuo liepos 25d. į LPM prieš tai reikia užsiregistruoti?Ir ar būtina turėti notaro patvirtintas dokumentų kopijas?
Sveiki, jei jūs gavote informaciją, ten viskas nurodyta. Atvykę į LPM būsite užregistruoti į atranką, atskirai prieš vykstant, nereikia registruotis. Informacijoje nurodyta, kad turite atsivežti dokumentų originalus, jei neturite originalo, tada tik patvirtintos notaro kopijos.
LPM
Donatas rašė: Sveiki, ar šiais metais dar bus atranka į Lietuvos policijos mokyklą? Jeigu taip, tai kada?
Sveiki, apie kokios studijų formos atranką klausiate? apie įvadinio mokymo ar vienerių mokslo metų trukmės? Jei pirmas atvejis, tuomet taip, bus 08.18), jei antras atvejis, tai paaiškės po 08.12, priklausomai nuo to, kiek asmenų laimės atranką. Seklite LPM facebook arba www.stokipolicija.lt, ir matysite informaciją, jei bus papildoma atranka.
LPM
Donis rašė: Sveiki, kada bus vėl galimybė pateikti dokumentus į Lietuvos policijos mokyklą?
Sveiki, apie kokios studijų formos atranką klausiate, ar apie įvadinio mokymo ar vienerių mokslo metų trukmės? Jei pirmas atvejis, tuomet prašymai pastoviai , jei antras atvejis, tai paaiškės po 08.12, priklausomai nuo to, kiek asmenų laimės atranką. Seklite LPM facebook arba www.stokipolicija.lt, ir matysite informaciją, jei bus papildoma atranka.
Aannn
Kaip gali būti , kad į stokipolicija.lt tinklapį neįkelia VRM siuntimo failo/dokumento/kopijos į LPM/MRU programą? Nes tą kopiją kaip suprantu yra būtina įkelti į lamabpo tinklapį , kitaip nedalyvauji konkurse į studijas. Rašiau į MRU VSA , skambinau LPM , skambinau ir rašiau į visus nurodytus kontaktus stokipolicija.lt tinklapį ir visi nusikrato kaltę ir vienas kitam permetinėja , paskambinau į MRU , prašo skambint LPM , LPM skambint MRU .
LPM
Aannn rašė: Kaip gali būti , kad į stokipolicija.lt tinklapį neįkelia VRM siuntimo failo/dokumento/kopijos į LPM/MRU programą? Nes tą kopiją kaip suprantu yra būtina įkelti į lamabpo tinklapį , kitaip nedalyvauji konkurse į studijas. Rašiau į MRU VSA , skambinau LPM , skambinau ir rašiau į visus nurodytus kontaktus stokipolicija.lt tinklapį ir visi nusikrato kaltę ir vienas kitam permetinėja , paskambinau į MRU , prašo skambint LPM , LPM skambint MRU .
Sveiki, www.stokipolicija.lt jokie siuntimai nekeliami ir neturi būti keliami. Kažkas Jus suklaidino ir aplamai siuntimas išduodamas ne Jums į rankas ar asmeniškai, o įstaigai, ir jis nekeliamas į lamabpo tinklapį, todėl Jūs ir neturite jo gauti.Parašykite į el paštą priemimas@policija.lt laišką su savo asmens duomenimis, nurodykite su kuo bendravote iš MRU ir paminėkite, kad rašėte užklausą šiame puslapyje. Ryt ryte pažiūrėsime kokia situacija. Parašykite ir savo kontaktus, kaip su jumis susisiekti.
Šarūnas
Sveiki, praėjau cmek ir stoju į įvadinius kursus. Gavau laišką, kad fiziniai normatyvai bus liepos 28 d. O tai rugpjūčio 18 kas tada?
Marius
Sveiki, stoju į LPM su draugu. Ar yra kokia galimybė mums kartu "gyventi" tame pačiame kambaryje? Ir ar Liepos 25-29, Rugpjūčio 1-5 dienomis reikės tik pristatyti reikiamus dokumentus, o Rugpjūčio 8-12 dienomis reikia pasirodyti dėl fizinio pasirengimo? Tikiuosi aiškiai čia parašiau.
LPM
Šarūnas rašė: Sveiki, praėjau cmek ir stoju į įvadinius kursus. Gavau laišką, kad fiziniai normatyvai bus liepos 28 d. O tai rugpjūčio 18 kas tada?
Sveiki, jei išlaiksyiste fizinius vertinimus, 08.18 bus atranka į LPM.
LPM
Marius rašė: Sveiki, stoju į LPM su draugu. Ar yra kokia galimybė mums kartu "gyventi" tame pačiame kambaryje? Ir ar Liepos 25-29, Rugpjūčio 1-5 dienomis reikės tik pristatyti reikiamus dokumentus, o Rugpjūčio 8-12 dienomis reikia pasirodyti dėl fizinio pasirengimo? Tikiuosi aiškiai čia parašiau.
Sveiki, parašėte aiškiai. Jeigu abudu įstosite, turėsite galimybę gyventi kartu. nuo 07.25 iki 08.05 pasirinkite vieną iš dienų ir atvykite pristatyti dokumentų originalus. Informaciją suprantu, kad jau gavote. O nuo 08.08 iki 08.12 vyks atranka ir ne tik fizinis vertinimas. Paaiškinsime, kai atvyksite. Laukiame Jūsų.
Emilis
Sveiki. gavau iš CMEK atsakymą, kad tinkamas mokytis LPM. Dar reikia pokalbio su psichologu. Kaip gauti kontaktus ar siuntimą pas jį.Laiko liko nedaug. Bijau, kad galiu nespėti iki 08,02.Laišką į priėmimą parašiau, bet negaunu atsakymo.
Rasa
Sveiki o jei man CMEK liepos 25d tai jei gausiu greit ats tada pas psichologą ir dokumentus pristatysiu ir jei spesiu viską padaryt iki 08.05 tai pateksiu į kita atranka ?
LPM
Emilis rašė: Sveiki. gavau iš CMEK atsakymą, kad tinkamas mokytis LPM. Dar reikia pokalbio su psichologu. Kaip gauti kontaktus ar siuntimą pas jį.Laiko liko nedaug. Bijau, kad galiu nespėti iki 08,02.Laišką į priėmimą parašiau, bet negaunu atsakymo.
Sveiki, kai LPM gaus iš CMEK išvadą, tada gausite informaciją dėl psichologo ir jo kontaktus į sistemą. Tik tada galėsite registruotis. jei negausite iki kitos savaitės trečiadienio informacijos, parašykite į LPM facebook mesendžerį.
LPM
Rasa rašė: Sveiki o jei man CMEK liepos 25d tai jei gausiu greit ats tada pas psichologą ir dokumentus pristatysiu ir jei spesiu viską padaryt iki 08.05 tai pateksiu į kita atranka ?
Sveiki, atranka nuo 08.08 - iki 08.12. jeigu spėsite susitvarkyti ir LPM gaus visus atsakymus, tai į atranką spėsite, jei ne, tuomet liks kiti mokslo metai. Dėl papildomos atrankos yra tokia maža galimybė, bet jei ji ir bus, paaiškės tik po atrankų. Sekite LPM facebook puslapį, www.stokipolicija.lt puslapį.
Lpm
Sveiki, praejau cmek į įvadinius mokymus, bet artimiausoj atrankoj nepavyks sudalyvauti, ar bandant i spalio mėnesio atranką iš naujo reikės teikti dokumentus?
LPM
Lpm rašė: Sveiki, praejau cmek į įvadinius mokymus, bet artimiausoj atrankoj nepavyks sudalyvauti, ar bandant i spalio mėnesio atranką iš naujo reikės teikti dokumentus?
Sveiki, nereikės teikti iš naujo, teks sudalyvauti tik vertinime.
Aivaras
Jeigu mokykloje nepasirinkes buvau istorijos ir neturiu nei pažymių nei egzamino galima įstoti ar ne? Ir koks mokslo vidurkis turi būti ar užtenka tik teigiamų pabaigti mokykla

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]