Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Darius rašė: Ar tauruotes netrukdo stojant mokytis
Sveiki, jeigu nediskriduotančios pareigūno vardą, tada netrukdo, jei CMEK kils klausimų, pasisakys apie tai išvadoje.
LPM
Darius rašė: [c]Darius rašė: Ar tauruotes netrukdo stojant mokytis pvz ank kalo ir ant rankos
Sveiki, atsakyta.
Akvilė
Laba diena, jeigu nepavyksta iki rugpjūčio 18d. praeiti fizinį pasirengimą, nes susižalojau koją, kada kitas pokalbis? ir įvadiniai mokymai?
Vaida
Sveiki, Ar moteriai tempiant manekena galima nukrist ir atsistojus toliau tempti? Zinau jog yra 2 bandymai, ar suklupus, bet atsistojus toliau tempiant skaiciuojamas antras kartas, ar vis dar pirmas?
baran
Sveiki , atranka vyks 8-12 rugpjūčio dienomis, tačiau nesuprantu ar čia reiškia , kad visą šitą laika privalesiu praleist LPM teritorijoj ar tiesiog betkurią dieną atvykus atliksiu testus ir galėsiu vykt namo? Taip pat iš ko susidaro paskutinio etapo atranka ? Turiu omenyje kai fizinį pasirengimo vertinimą jau esi atlikęs ir lieka paskutinė dalis pačiam LPMe.
ananana
Domina ar yra kažkokia riba kiek šiemet kursantų bus priimta , ar tiesiog visi kurie praėjo atrankas bus priimti?
LPM
baran rašė: Sveiki , atranka vyks 8-12 rugpjūčio dienomis, tačiau nesuprantu ar čia reiškia , kad visą šitą laika privalesiu praleist LPM teritorijoj ar tiesiog betkurią dieną atvykus atliksiu testus ir galėsiu vykt namo? Taip pat iš ko susidaro paskutinio etapo atranka ? Turiu omenyje kai fizinį pasirengimo vertinimą jau esi atlikęs ir lieka paskutinė dalis pačiam LPMe.
Sveiki, nuo kitos savaitės prasidės registracija į atranką (iki 08.05), atvyksite į LPM ir Jums bus viskas paaiškinta, kada kokie atrankos etapai įvyks.
LPM
ananana rašė: Domina ar yra kažkokia riba kiek šiemet kursantų bus priimta , ar tiesiog visi kurie praėjo atrankas bus priimti?
Sveiki, kvota visada yra. Jei kils klausimų, atvykus į registraciją, galėsite juos užduoti.
LPM
Vaida rašė: Sveiki, Ar moteriai tempiant manekena galima nukrist ir atsistojus toliau tempti? Zinau jog yra 2 bandymai, ar suklupus, bet atsistojus toliau tempiant skaiciuojamas antras kartas, ar vis dar pirmas?
Sveiki, Manekeno tempimas prasideda nuo jo paėmimo iki nutempimo iki nustatytos ribos. Skaičiuojamas laikas. Jeigu suklupus, nukritus, atsistojus po nukritimų, toliau tęsiate ir telpate į minimalų laiką, tai viskas gerai, jei ne, turite antra galimybę. Atvykus į registraciją, turėsite galimybę pabandyti tempimo pratimą.
LPM
Akvilė rašė: Laba diena, jeigu nepavyksta iki rugpjūčio 18d. praeiti fizinį pasirengimą, nes susižalojau koją, kada kitas pokalbis? ir įvadiniai mokymai?
Sveiki, planuojama atranka 2022.10.20, mokymosi pradžia nuo 2022.11.08-2022.12.12.
Laimaaa
O jei nespėji iki liepos 25dienos pereit CMEK ?
LPM
Laimaaa rašė: O jei nespėji iki liepos 25dienos pereit CMEK ?
Sveiki, siūlome skubėti ir susitvarkyti CMEK, išvada galioja 1 metus. Jei spėsite nuo liepos 25 iki 08.05, dar priimtume,jei nespėsite, sekite LPM facebook ir www.stokipolicija.lt, maždaug rugpjūčio mėnesio viduryje bus aišku ar vyks papildoma atranka.
Karolina
Sveiki o jei man CMEK liepos 26d tai niekis , spesiu ?
LPM
Karolina rašė: Sveiki o jei man CMEK liepos 26d tai niekis , spesiu ?
Sveiki, CMEK nėra paskutinis žingsnis. Po CMEK turėsite vykti pas psichologą, todėl bandykite, jei viską turėsite ir spėsite susitvarkyti iki 08.02, tada dar yra galimybė jums spėti. jeigu 08.26 gausite informaciją iš CMEK, kad esate tinkama, iškarto parašykite į priemimas@policija.lt, parašyklite savo duomenis ir parašylkite, kad ką tik praėjote CMEK, tada iškart nukreipsime pas psichologą.
Rutaa
Sveiki o jei CMEK ir psichologą spesiu pereit iki iki rugpjūčio 5d tai dar galiu spėti į kita atranka taip ?
LPM
Rutaa rašė: Sveiki o jei CMEK ir psichologą spesiu pereit iki iki rugpjūčio 5d tai dar galiu spėti į kita atranka taip ?
Sveiki, galite rizikuoti. Po psichologo dar yra kitų procesų, bet jūs dar turite spėti atvykti į LPMą su visais dokumentų originalais ir užsiregistruoti į atranką nuo 10 iki 15 val. Todėl pas psichologą jau turite apsilankyti nuo 2 iki 4 d., o 5 d paskutinė kada galite spėti atvykti. Tačiau apie tai, kad CMEK buvote ir gavote teigiamą išvadą turite iškarto informuoti (el.p. priemimas@policija.lt), kad pajudėtų kiti procesasi. Kai asmuo praeina nustatytus etapus, jam išsiunčiam informacija apie tai.
...
Sveiki, jeigu jau esu tinkama CMEK, bet nespėsiu apsilankyti pas paichologą ar kitais metais su galiojančiu CMEK galėsiu eiti pas psichologą ir tolimesnius žingsnius?
Tadaass
Sveiki , o kokia paskutine atranka ?
Tadaass
Sveiki , o kokia paskutine atranka ?
LPM
... rašė: Sveiki, jeigu jau esu tinkama CMEK, bet nespėsiu apsilankyti pas paichologą ar kitais metais su galiojančiu CMEK galėsiu eiti pas psichologą ir tolimesnius žingsnius?
Sveiki, taip.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]