Dėl Priėmimo į LPM


Aistė
Laba diena, domiuosi policijos pareigūno profesija, tačiau iškyla keletą klausimų. Kuo skiriasi pirminis profesinis mokymas nuo įvadinio mokymo kursų? Esu baigusi bakalauro studijas universitete.
lina
Laba diena, ar galiu studijuojant magistrą (būnant akademinėse atostogose) nemokamai mokytis įvadiniuose kursuose?
Sima
Laba diena, noriu mokytis policijos mokykloje, tačiau nesuprantu kai kurių sąvokų. Pavyzdžiui, sveikatos patikrinimas. Kuo skiriasi 1 ir 2 grandis (mane domina stojimas į įvadinius 6 savaičių kursus). Taip pat, ar po 6 savaičių įvadinių kursų galima iškart dirbi pareigūnų, skiriama darbo vieta?
Rdk
Sveiki, norėčiau daugiau sužinoti apie paskutinį etapą, apie tą atranką. Kiek žinau tai juos metų yra laikomi fiziniai normatyvai....o kas dar apart fizinių normatyvų? Kokie gal testai? Pokalbiai? Kiek aplamai laiko užtrunka tą atranką?
Haksksks
Gbriele rašė: sveiki, jeigu parašiau jog stoju i MRU/LPM, bet supratau jog i MRU šiemet neistosiu, nes neturiu matematikos egzamino. Tai vis dar reikia pildyti i LAMA BPO ar nebereikia? jeigu stoju tik i LPM?
Bandyk stoti, gal priims, kaip klausytoja, viską mokysies, kaip studentė ir kita pavadarį išsilaykysi matematika ir tapsi studente. Mano viena grupiokė taip baigė mokslus kr sutaupė metus
Haksksks
Gbriele rašė: sveiki, jeigu parašiau jog stoju i MRU/LPM, bet supratau jog i MRU šiemet neistosiu, nes neturiu matematikos egzamino. Tai vis dar reikia pildyti i LAMA BPO ar nebereikia? jeigu stoju tik i LPM?
Bandyk stoti, gal priims, kaip klausytoja, viską mokysies, kaip studentė ir kita pavadarį išsilaykysi matematika ir tapsi studente. Mano viena grupiokė taip baigė mokslus kr sutaupė metus
Gediminas
Sveiki, normaliai nėra parašyta tai gal jūs galite pasakyti. Ketinu eiti 6 savaičių įvadinius kursus ir turiu aukštajį, bet srities nesusijusios su policija. Ar man bus įmanoma pasiekti vidurinę grandį, be jokių papildomų studijų? Ačiū už atsakymą.
Kam
Sveiki , kada numatomi fiziniai normatyvai?
LPM
Aistė rašė: Laba diena, domiuosi policijos pareigūno profesija, tačiau iškyla keletą klausimų. Kuo skiriasi pirminis profesinis mokymas nuo įvadinio mokymo kursų? Esu baigusi bakalauro studijas universitete.
Sveiki, pasiskaitykite www.stokipolicija.lt, ten nurodyti visi reikalavimai tiek vienai, tiek kitai krypčiai, mokslų trukmė.
LPM
lina rašė: Laba diena, ar galiu studijuojant magistrą (būnant akademinėse atostogose) nemokamai mokytis įvadiniuose kursuose?
Sveiki, reikalavimai įvadiniams kursams nurodyti www.stokipolicija.lt. mokantis šiuose kursuose, kursai kontaktiniai ir mokymas intensyvus, mokslo metu privalomas gyvenimas bendrabutyje. Nuo Jūsų priklauso ar suderinsite mokslus, vėliau darbą.
LPM
Sima rašė: Laba diena, noriu mokytis policijos mokykloje, tačiau nesuprantu kai kurių sąvokų. Pavyzdžiui, sveikatos patikrinimas. Kuo skiriasi 1 ir 2 grandis (mane domina stojimas į įvadinius 6 savaičių kursus). Taip pat, ar po 6 savaičių įvadinių kursų galima iškart dirbi pareigūnų, skiriama darbo vieta?
Sveiki, 1 ir 2 grandies nėra, sveikatos tikrinimas galimas pagal I ir II skiltį. Jei pagal šias skiltis atitiksite reikalvimus, vadinasi Jūsų sveikatos tirkinimas bus tinkamas. Daugiau apie tai galite paskaityti suvedus į interneto paieškos lauka CMEK. Vienaip ar kitaisp pateikus dokumentus, nukreipiama būstumėte į CMEK, o ten jau bus nurodyta kokius tyrimus tyuite pateikti minėtai ekspertų komisijai. Baigus kursus iškarto sekančią dieną jau pradedate dirbti. Darbo vietą ir miestą sužinosite iškarto atrankos metu. Asmensy, surinkę daugiausiai taškų atrankos metu, turi teisę pasirinkti ir miestą ir pareigybę. Jeigu tuo metu nelieka jūsų norimame mieste vietų (kiti surinko daugiau taškų nei jūs), jums bus pasiūlyti kiti miestai. Nesutikus, galėsite dalyvauti sekančioje atrankoje ir stengtis surinkti daugiau taškų.
LPM
Rdk rašė: Sveiki, norėčiau daugiau sužinoti apie paskutinį etapą, apie tą atranką. Kiek žinau tai juos metų yra laikomi fiziniai normatyvai....o kas dar apart fizinių normatyvų? Kokie gal testai? Pokalbiai? Kiek aplamai laiko užtrunka tą atranką?
Sveiki, konkretizuokite, apie kokį moky o procesą kalbate? Apie vinerių mokslų metų trukmės ar apie įvadinio mokymo kursus. Gal atsakymus rasite www.stokipolicija.lt.
LPM
Haksksks rašė: Gbriele rašė: sveiki, jeigu parašiau jog stoju i MRU/LPM, bet supratau jog i MRU šiemet neistosiu, nes neturiu matematikos egzamino. Tai vis dar reikia pildyti i LAMA BPO ar nebereikia? jeigu stoju tik i LPM?Bandyk stoti, gal priims, kaip klausytoja, viską mokysies, kaip studentė ir kita pavadarį išsilaykysi matematika ir tapsi studente. Mano viena grupiokė taip baigė mokslus kr sutaupė metus
Sveiki, Į LPMą dokumentai neteikiami per LamaBPO, jie teikiami per www.stokipolicija.lt. jeigu jau pateikėte, tačiau nenorite į MRU, o norite į LPMą, tuomet parašykite laišką į priemimas@policija.lt ir nuordykite, kad į MRU nestojate, stosite į LPMą. LPMe jokių laisvų klausytojų nėra ir toks procesas nevykdomas.
LPM
Kam rašė: Sveiki , kada numatomi fiziniai normatyvai?
Sveiki, tikslinkite apie kokį mokymo procesą klausiate.
LPM
Gediminas rašė: Sveiki, normaliai nėra parašyta tai gal jūs galite pasakyti. Ketinu eiti 6 savaičių įvadinius kursus ir turiu aukštajį, bet srities nesusijusios su policija. Ar man bus įmanoma pasiekti vidurinę grandį, be jokių papildomų studijų? Ačiū už atsakymą.
Sveiki, jei įstosite ir baigsite įvadinio mokymo kursus, būsite įdarbinbtas į pirminę grandį, o iš pirminės grandies, padirbus galėsite dalyvauti atrankose į laisvas pareigybes arba gerai dirbant galite būti pakeltas pareigose per metinius vertinimus.
LPM
Sajun rašė: Sveiki, kaip reikia suzinoti kada yra rengiamas fizinio pasirengimo laikymas?
Sveiki, tikslinkite klausimą - pretendnuojate į kokį mokymo procesą? Jei į vienerių moklso metų trukmės, tai sužinosite, kai atvyksite priduoti dokumentų į LPMą, ši info pateikiam asmeniškai, visus reikalvimus atitinkantiems asmenims. Taip pat ir su įvadinių mokymo kursų pretendentais, jie informuojami asmeniškai.
LPM
Rita rašė: Kada numatoma mokslu metu pradzia?
Sveiki, jei klausiate apie vinerių moklso metų trukmės procesą, tai 09.01.
LPM
Rytis rašė: Kas yra tas lojalumo tikrinimas? Ka tai tikrinat
Sveiki, ar esate lojalus LR valstybei. Detaliau galėsime paaiškinti, jei atvyksite ir dalyvausite atrankoje.
LPM
Doma rašė: Gal kas žinote per kiek laiko ateina cmek atsakymas?
Sveiki, klauskite CMEK, priklauso nuo to, kaip greitai surašoma išvada.
LPM
Kamilė rašė: Sveiki, ką daryti jei iki liepos 25d. nespėji praeiti CMEK?
Sveiki, CMEK galioja 1 metus laiko. Dar turite pora svaičių, bandykite spėti. Jei nespėsite ir galvojate, kad vis gi norėsite dalyvauti atrankoje į LPmą, siūlytumėm baigti šį procesą. š.m. rugpjūčio mėnesį paaiškės ar bus papildoma atranka, jei nebus, tuomet galėsite dalyvauti kitais metais, ir jums nereikės iš naujo praeiti CMEK, nes išvada galios.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]