Dėl Priėmimo į LPM

LPM
Paule rašė: Sveiki dokumentus pridaviau jau , atrinko reputacija patikrino irgi gera , bet vakar padariau avarija ar tai pakenks ?
Sveiki, dėkojame, kad pranešėte. Parašykite savo duomenis ir aprašykite situaciją el pašte priemimas@policija.lt. patikrinsime iš naujo ir įvertinsime.
Gbriele
sveiki, jeigu parašiau jog stoju i MRU/LPM, bet supratau jog i MRU šiemet neistosiu, nes neturiu matematikos egzamino. Tai vis dar reikia pildyti i LAMA BPO ar nebereikia? jeigu stoju tik i LPM?
Tomas
Sveiki, jei studijuoju MRU papildomas teises studijas, ar galiu tuo pat metu pas jus eiti 6 savaiciu kursus?
LPM
Tomas rašė: Sveiki, jei studijuoju MRU papildomas teises studijas, ar galiu tuo pat metu pas jus eiti 6 savaiciu kursus?
Sveiki, visi reikalavimai www.stokipolicija.lt. Jeigu turite aukštą jį išsilavinimą, ir suderinsite studijas galite, tačiau gyvenimas bendrabutyje privalomas ir studijos intensyvios, todėl papildomai veiklai laiko nelieka. Turite apsispręsti.
LPM
Gbriele rašė: sveiki, jeigu parašiau jog stoju i MRU/LPM, bet supratau jog i MRU šiemet neistosiu, nes neturiu matematikos egzamino. Tai vis dar reikia pildyti i LAMA BPO ar nebereikia? jeigu stoju tik i LPM?
Sveiki, ne, nereikia, tuomet tik parašykite priemimas@policija.lt, kad į MRU nestojate, stojate į LPmą.
Kiritas
LPM rašė: Kiritas rašė: Sveiki, norėjau pasitikslinti, jei iš savo atestato nesurenku bent 3 balų atrankai, negaliu dalyvauti taip ?Sveiki, taip, tačiau pasiskaičiuokite pagal pateiktą www.stokipolicija.lt skaičiuoklę, nes skaičiuojamas ne pažymių vidurkis, kiekvienas dalykas, priklausomai nuo jo formos, skirtingai vertinamas.
Taip, per ten pasiskaičiauvau, ir deja nesurenku 3 balų. Kiek suprantu tada teks persilaikyti egzaminus kitais metais ir radau bandyti stoti ar ne?
Laurynas
Sveiki, CMEK nepraėjau sveikatos dėl plaučių sarkoidozės. Mano atveju nevartoju jokių vaistų tik esu stebimas, praėjo pusė metų ir viskas tik gėrėja, nes atlikau po pusmečio patikrą specialiai dėl patekimo į policijos mokyklą, liga visiškai neprogresuoja ir nejaučiami jokie simptomai ir dėl jos neleidžia patekti toliau į atrankas. Ar nėra kitokių variantų patekti į policiją? Ką man daryti? Ligos taip pat atsiradimas nėra aiškios kilmės
Mokinys
Sveiki, 17 d. Pradėjau CMEK, bet iš įvadinių daugiau jokių žinių negaunu.
LPM
Kiritas rašė: LPM rašė: Kiritas rašė: Sveiki, norėjau pasitikslinti, jei iš savo atestato nesurenku bent 3 balų atrankai, negaliu dalyvauti taip ?Sveiki, taip, tačiau pasiskaičiuokite pagal pateiktą www.stokipolicija.lt skaičiuoklę, nes skaičiuojamas ne pažymių vidurkis, kiekvienas dalykas, priklausomai nuo jo formos, skirtingai vertinamas.Taip, per ten pasiskaičiauvau, ir deja nesurenku 3 balų. Kiek suprantu tada teks persilaikyti egzaminus kitais metais ir radau bandyti stoti ar ne?
Sveiki, tada taip, pasikelti galima tik perlaikant egzaminus.
LPM
Laurynas rašė: Sveiki, CMEK nepraėjau sveikatos dėl plaučių sarkoidozės. Mano atveju nevartoju jokių vaistų tik esu stebimas, praėjo pusė metų ir viskas tik gėrėja, nes atlikau po pusmečio patikrą specialiai dėl patekimo į policijos mokyklą, liga visiškai neprogresuoja ir nejaučiami jokie simptomai ir dėl jos neleidžia patekti toliau į atrankas. Ar nėra kitokių variantų patekti į policiją? Ką man daryti? Ligos taip pat atsiradimas nėra aiškios kilmės
Sveiki, deje yra nurodyti reikalavimai, kuriuos turi atititkti pretendentas. Vienas iš jų - sveikatos reikalavimai. Detalesnė info www.stokipolicija.lt. Kitų variantų nėra.
LPM
Mokinys rašė: Sveiki, 17 d. Pradėjau CMEK, bet iš įvadinių daugiau jokių žinių negaunu.
Sveiki, tai, kad Jūs praėjote, tik Jūs žinote. Išvada turi atkeliauti iki LPMo, kai ją turėsime, tuomet informuosime per sistemą apie tolimesnius žingsnius. Ruoškitės fiziniam vertinimui.
Lukas
sveiki dabar jau maciau isjungtas stokipolicija.lt puslapyje dokumentu teikimas, o as pro ten jungdavausi paziureti naujienas, nu ar tinka reputacija ir panasiai. Bet dabar nebeleildzia ieiti hal galite pasakyti pro kur eiti? kad pamatytum atsakymus apie savo tinkamuma. Ir siandien uzsiregistravau jau i CMEK, ir pazymejau 1-2 skilti cia gerai padariau? Ir dar galite pasakyti as jau atsakyma buvau gavusi kad turiu tikrintis sveikata, o siuntimo spauzdintis kazkokio nereikia? CMeke jau jie matys?
LPM
Lukas rašė: sveiki dabar jau maciau isjungtas stokipolicija.lt puslapyje dokumentu teikimas, o as pro ten jungdavausi paziureti naujienas, nu ar tinka reputacija ir panasiai. Bet dabar nebeleildzia ieiti hal galite pasakyti pro kur eiti? kad pamatytum atsakymus apie savo tinkamuma. Ir siandien uzsiregistravau jau i CMEK, ir pazymejau 1-2 skilti cia gerai padariau? Ir dar galite pasakyti as jau atsakyma buvau gavusi kad turiu tikrintis sveikata, o siuntimo spauzdintis kazkokio nereikia? CMeke jau jie matys?
Sveiki, Jums dokumentų teikimo skilties nereikia. Galite jungtis per elektroninius valdžios vartus ir prisijungsite. Siuntimą į CMEKą CMEKas jau gauna, jeigu norite galite jį papildomai sau atsispausdinti. Dėl sklilčių teisingai pasirinkote. Skubėkite kuo greičiau praeiti CMEKą, nes po to l;auks apsilankymas pas psichologą. Iki 07.25 turite viską praeiti ir gauti turime visas išvadas. Sėkmės.
Aurimassss
Sveiki o iki liepos 25d reikia pereiti CMEK ir psichologą ?
LPM
Aurimassss rašė: Sveiki o iki liepos 25d reikia pereiti CMEK ir psichologą ?
Sveiki, taip ir turime gauti jau jūsų išvadas bei kitus atsakymus dėl repoutacijos ir Jūsų lojalumo.
Kamilė
Sveiki, ką daryti jei iki liepos 25d. nespėji praeiti CMEK?
Doma
Gal kas žinote per kiek laiko ateina cmek atsakymas?
Rytis
Kas yra tas lojalumo tikrinimas? Ka tai tikrinat
Rita
Kada numatoma mokslu metu pradzia?
Sajun
Sveiki, kaip reikia suzinoti kada yra rengiamas fizinio pasirengimo laikymas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]