Dėl Priėmimo į LPM


Agota
Sveiki, Ar vairavimo teises tinkamos tik jeigu išlaikytos Lietuvoje, ar tinka ir uzsienietiskos? Aciu
Agota
Sveiki, ar stojant tinka tik Lietuvoje išlaikytos vairavimo teisės, ar užskaitomos ir užsienietiskos teises?
Andrius
Sveiki, man 42 metai, turiu universitetini issilavinima, sportuojantis, ar del savo amziaus vis dar galiu istoti i policijos akademija ar isidarbinti policijoje?
anon
Sveiki, Ar galima pildyti anketą į MRU/LPM studijas ir tuo pačiu pateikti anketą į LPM, nes dar nežinau savo egzaminų ir nesu tikras ar atitiksiu minimalių reikalavimų esančių MRU.
LPM
Andrius rašė: Sveiki, man 42 metai, turiu universitetini issilavinima, sportuojantis, ar del savo amziaus vis dar galiu istoti i policijos akademija ar isidarbinti policijoje?
Sveiki, galite, detalesnė informacija www.stokipolicija.lt.
LPM
anon rašė: Sveiki, Ar galima pildyti anketą į MRU/LPM studijas ir tuo pačiu pateikti anketą į LPM, nes dar nežinau savo egzaminų ir nesu tikras ar atitiksiu minimalių reikalavimų esančių MRU.
Sveiki, jau pildydami į LPM/MRU Jūs įgijate teisę dalyvauti atrankoje į LPmą. Atskirai teikti prašymo nereikia, tik vėliau, jau tikslinsime, ar įstojote į LPM?MRU, ar liekate LPMe.
planuoju
Sveiki, ar 6sav.kursu fizo pasirinkime ieina manikeno tempimas? ir kokiai skilciai is 3 priklausyciau istojas? nesten rasoma kad yra trys skiltys. aciu
....
Sveiki, jeigu yra laikomas egzaminas ir jis neišlaikomas ar tokiu atveju rašomas metinis pažymys?
LPM
Agota rašė: Sveiki, ar stojant tinka tik Lietuvoje išlaikytos vairavimo teisės, ar užskaitomos ir užsienietiskos teises?
Sveiki, tinka užsienio, tik turi būti pažymėta, kad su mechanine pavarų dėže. Pateikus šį pažymėjimą, turėsite teisės aktų nustatyta tvarka per nustatytus terminus pakeisti į LR vairuotojo pažymėjimą.
LPM
planuoju rašė: Sveiki, ar 6sav.kursu fizo pasirinkime ieina manikeno tempimas? ir kokiai skilciai is 3 priklausyciau istojas? nesten rasoma kad yra trys skiltys. aciu
Sveiki, nėra. Fizinis vertinimo pratimai nurodyti www.stokipolicija.lt, vertinimas vyksta pagal amžiaus grupes, ne pagal skiltis.
LPM
.... rašė: Sveiki, jeigu yra laikomas egzaminas ir jis neišlaikomas ar tokiu atveju rašomas metinis pažymys?
Sveiki, reikalavimai ir dalykų vertinimo forma nurodyti www.stokipolicija.lt. Egzaminas privalomas tik lietuvių kalbos ir literatūros, visi kiti gali būti metiniai pažymiai.
Meile
Laba diena, ar galima stoti i policija baigus12klasiu vidurinio ugdimo mokyklinis išlaikytas egzaminas 9 ivertinimas.
LPM
Meile rašė: Laba diena, ar galima stoti i policija baigus12klasiu vidurinio ugdimo mokyklinis išlaikytas egzaminas 9 ivertinimas.
Sveiki, visa informacija apie stojimo reikalavimus www.stokipolicija.lt. Susipažinkite, jei kils papildomų klausimų, rašykite į LPM facebook mesendzerį.
Agneeeee
Sveiki dokumentus pridaviau jau , atrinko reputacija patikrino irgi gera , bet vakar padariau avarija ar tai pakenks ?
Andrius
Sveiki, ar būtina gyventi bendrabutyje, jei esu Kaunietis, gyvenu netoliese?
LPM
Andrius rašė: Sveiki, ar būtina gyventi bendrabutyje, jei esu Kaunietis, gyvenu netoliese?
Sveiki, taip, išimčių netaikome.
Paule
Sveiki dokumentus pridaviau jau , atrinko reputacija patikrino irgi gera , bet vakar padariau avarija ar tai pakenks ?
Kiritas
Sveiki, norėjau pasitikslinti, jei iš savo atestato nesurenku bent 3 balų atrankai, negaliu dalyvauti taip ?
LPM
Kiritas rašė: Sveiki, norėjau pasitikslinti, jei iš savo atestato nesurenku bent 3 balų atrankai, negaliu dalyvauti taip ?
Sveiki, taip, tačiau pasiskaičiuokite pagal pateiktą www.stokipolicija.lt skaičiuoklę, nes skaičiuojamas ne pažymių vidurkis, kiekvienas dalykas, priklausomai nuo jo formos, skirtingai vertinamas.
LPM
Agneeeee rašė: Sveiki dokumentus pridaviau jau , atrinko reputacija patikrino irgi gera , bet vakar padariau avarija ar tai pakenks ?
Sveiki, dėkojame, kad pranešėte. Parašykite savo duomenis ir aprašykite situaciją el pašte priemimas@policija.lt. patikrinsime iš naujo ir įvertinsime.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]