Dėl Priėmimo į LPM

LPM
anon rašė: Sveiki, stojant pagal LPM/MRU programą fizo metu taikomas I skilties minimalus surinktų taškų balas(31) taip pat kaip ir stojant paprastai į LPM ar visgi galima praeit ir su II skilties minimaliu? T.y ar būtina surinkti 31 taškus ar užtenka ir 26? Nes kaip suprantu ankščiau kol nebūdavo padaryta LPM/MRU, tik į MRU stojant užtekdavo 26 taškų kaip minimalios sumos.
Sveiki, taip, turi. Pretendento atliktų penkių pratimų taškų suma turi būti lygi arba didesnė nei minimali visų pratimų taškų suma kiekvienai amžiaus grupei.
Kamilė
Sveiki, ar stojant į LPM reikia iš karto pateikti brandos atestatą ar galima teikti dokumentus pavyzdžiui tik prasidėjus atrankai, bandyti pereiti ir atestatą pateikti kai jis bus gautas?
LPM
Kamilė rašė: Sveiki, ar stojant į LPM reikia iš karto pateikti brandos atestatą ar galima teikti dokumentus pavyzdžiui tik prasidėjus atrankai, bandyti pereiti ir atestatą pateikti kai jis bus gautas?
Sveiki, taip galima, tai buvo galima daryti tik prasidėjus dokumentų priėmimui nuo š.m. kovo mėnesio. Detalesnė informacija www.stokipolicija.lt.
Laurynas
Sveiki dar karteli, pirma etapa praejus per kuri laika reikia susitvarkyti CMEK ir dar ka tiksliau iki kurios datos?
LPM
Laurynas rašė: Sveiki dar karteli, pirma etapa praejus per kuri laika reikia susitvarkyti CMEK ir dar ka tiksliau iki kurios datos?
Sveiki, patikslinkite klausimą, apie kokį mokymo proceso klausiate ir ką turite omenyje minėdamas - pirmąjį etapą?
Laurynas
Turejau omeny metu laikotarpio mokslus ir taip pat praejus nepriekaistingos reputacijos patikrinima ir ji praejus, gavau siuntima i SME, kuris reikalingas CMEK. Mane domina iki kada reiktu susitvarkyti CMEK, ar yra tiksli data?
Laurynas
Turejau omeny metu laikotarpio mokslus ir taip pat praejus nepriekaistingos reputacijos patikrinima ir ji praejus, gavau siuntima i SME, kuris reikalingas CMEK. Mane domina iki kada reiktu susitvarkyti CMEK, ar yra tiksli data?
Giedrius
Sveiki, norejau paklausti ar dar spėsiu susitvarkyti stojimo etapus į MRU Teisę ir policijos veiklą, kadangi praėjau cmek, bet vis dar tikrina nepriekaištingą reputaciją (jau eina antras mėnuo), o žinau, kad dar laukia motivacinis ir t.t
Pold
Sveiki, jeigu skirta fizinio pasirengimo testo diena man netinka , ją galima pakeisti? Man jau paskyrė datą ir tą dieną dirbu. Ačiū
LPM
Laurynas rašė: Turejau omeny metu laikotarpio mokslus ir taip pat praejus nepriekaistingos reputacijos patikrinima ir ji praejus, gavau siuntima i SME, kuris reikalingas CMEK. Mane domina iki kada reiktu susitvarkyti CMEK, ar yra tiksli data?
Sveiki, CMEK išvada neužsibaigia procesas, po jo turėsite vykti pas psichologą. Visos išvados turi pasiekti LPMą, ne vėliau kaip 07.22.
LPM
Giedrius rašė: Sveiki, norejau paklausti ar dar spėsiu susitvarkyti stojimo etapus į MRU Teisę ir policijos veiklą, kadangi praėjau cmek, bet vis dar tikrina nepriekaištingą reputaciją (jau eina antras mėnuo), o žinau, kad dar laukia motivacinis ir t.t
Sveiki, turėsite įveikti dar fizinius vertinimus. Viskas turi būti atlikta iki 07.22. Tikėkimės, kad spėsite.
LPM
Pold rašė: Sveiki, jeigu skirta fizinio pasirengimo testo diena man netinka , ją galima pakeisti? Man jau paskyrė datą ir tą dieną dirbu. Ačiū
Sveiki, galima, paskambinkite nurodytu telefono numeriu ir pasiteiraukite dėl kitos datos.
Robertas
Sveiki, ar galima bandyti turint tik automato teises?
LPM
Robertas rašė: Sveiki, ar galima bandyti turint tik automato teises?
Sveiki, ne.
Ricardas
Ar galima tiketis, kad bus pakeisti reikalavimai del teisiu ir tiks tik automato teises?
LPM
Ricardas rašė: Ar galima tiketis, kad bus pakeisti reikalavimai del teisiu ir tiks tik automato teises?
Šiai dienai tokių planų nėra.
...
Sveiki,aš buvau pateikusi stojimus į LPM ir MRU, tačiau persigalvojau ir parašiau į gmailą, kad noriu stoti tik LPM, tačiau atsakymo negavau, ką tokiu atveju reikėtų daryti? Ar neturi siuntimo atsiusti į CMEK ,kad pretenduoju stoti tik į LPM?
...
Sveiki,aš buvau pateikusi stojimus į LPM ir MRU, tačiau persigalvojau ir parašiau į gmailą, kad noriu stoti tik LPM, tačiau atsakymo negavau, ką tokiu atveju reikėtų daryti? Ar neturi siuntimo atsiusti į CMEK ,kad pretenduoju stoti tik į LPM?
LPM
... rašė: Sveiki,aš buvau pateikusi stojimus į LPM ir MRU, tačiau persigalvojau ir parašiau į gmailą, kad noriu stoti tik LPM, tačiau atsakymo negavau, ką tokiu atveju reikėtų daryti? Ar neturi siuntimo atsiusti į CMEK ,kad pretenduoju stoti tik į LPM?
Sveiki, ne, siuntimas toks pats ir procedūra ta pati stojant tiek į LPM, tiek į MRU. Parašykite prašau papildomai dar į LPM facebook mesendžerį savo vardą ir pavardę, paminint, kad norite tik į LPMą.
LPM
Anonimas rašė: Ar išlaikius mokyklinį lietuvių egzaminą įmanoma įstoti? Ar būtinai reikia valstybinio?
Sveiki, taip galima. Detalesnė info www.stokipolicija.lt.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]