Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Rokassssss rašė: Sveiki as vaziuosiu o CMEK birzelio 15diena ar tai nebus per velu ?
Sveiki, jeigu klausiate apie procesus, priklauso nuo to, kur pretenduojate, jeigu į pirminį profesinį mokymą, turite viską susitvarkyti iki 07.25, jeigu apie įvadinio mokymo kursus (procesas trumpesnis) iki 08.18.
LPM
Nojus rašė: Sveiki, kokia situacija su butpinigiais pareigūnams Klaipėdos mieste? Kiek žinau nuo liepos 1d. Yra didinami butpinigiai, kaip į juos pretenduoti, jeigu pareigūnas neturi savo NT nuosavybės, gyvena vienas ir per 5 metus nėra perleidęs jokio NT. Taip pat nuomos sutartis yra registruota registre ir mokesčiai mokami VMI. Ačiū.
Sveiki, jūs šiuo laišku kreipiaties į LPmą, kur sprendžiami mokymo procesų, atrankos klausimai į LPmą. Jeigu esate pareigūnas, tai prašome kreiptis į Klaipėdos AVPK atstovus, jeigu klausiate į priekį, tai detaliau sužinosite tuomet, kai būsite įdarbintas į policijos sistemą.
LPM
Gytis rašė: Sveiki, pasibaigus teisės krypties studijas kolegijoje, (įgytas bakalauras) ir įstojus į LPM, kiek laiko trunka mokymai?
Sveiki, gali pretenduoti mokintis įvadinio mokymo kursuose (6 savaitės). daugiau informacijos www.stokipolicija.lt.
LPM
Lauraaaa rašė: Sveiki as vaziuosiu o CMEK birzelio 15diena ar tai nebus per velu ? Stoju į 1metu mokslus
Sveiki, viską turite susitvarkyti iki 07.25. CMek nėra paskutinė proceso dalis. jeigu būsite tinkama, būsite informuota apie sekantį žingsnį.
LPM
beata rašė: Sveiki, aš su tokiu klausimu, stojant i LPM, reikia dar pildyti anketa i Lama BPO? ir antra, jei pretenduoju tik i LPM iki kada turiu susitvarkyti sveikata?
Sveiki, jeigu pretenduojate į LPM/MRU, tada taip, reikia per lama BPO, tai reiškia, kad Jūsų prioritetas MRU. Jeigu iki liepos 22 d. nespėsite susitvarkyti sveikatos ir atlikti fizinio vertinimo (tik atitikus CMEK reikalavimus, kviečiami į fizinius vertinimus), vadinasi negalėsite dalyvauti atrankoje į LPM/MRU. Jeigu pretenduosite į LPMą, CMEK, psichologą turite susitvarkyti iki 07.25.
Lau
Aaciu
Lau
Aaciu
LPM
Lau rašė: Aaciu
Prašome.
Lauris
LPM rašė: Lauris rašė: Sveiki, kriterijus atitikau, einu cmek reikiamus tyrimus, ar galima suzinoti kokios preliminarios planuojamos datos fizo patikrai? esu dirbantis slenkanciu, noriu pasidelioti laika aciu.Sveiki, pirmiausia informuokite į kokią mokymo formą pretenduojate? jeigu į įvadinius mokymo kurusus, kai tik atitiksite reikalavimus, Jums asmeniškai bus atsiųsta data, jeigu netiks, galėsite pasirinkti kitą. Jeigu į pirminį profesinį mokymą, tai fizinis vertinimas bus rugpjūčio mėnesį ir tik vieną kartą, apie tai bus asmeniškai informuotas kiekvienas, kuris atitiks reikalavimus.
Pretenduoju į įvadinius 6sav. Taip pat įdomu nuo pačio paskutinio testo kiek laiko iki mokslų pradžios? Klausiu, nes esu dirbantis, įdomu patekus ar turėčiau laiko atidirbti įmonėje iki mokslų pradžios. Ačiū.
LPM
Lauris rašė: LPM rašė: Lauris rašė: Sveiki, kriterijus atitikau, einu cmek reikiamus tyrimus, ar galima suzinoti kokios preliminarios planuojamos datos fizo patikrai? esu dirbantis slenkanciu, noriu pasidelioti laika aciu.Sveiki, pirmiausia informuokite į kokią mokymo formą pretenduojate? jeigu į įvadinius mokymo kurusus, kai tik atitiksite reikalavimus, Jums asmeniškai bus atsiųsta data, jeigu netiks, galėsite pasirinkti kitą. Jeigu į pirminį profesinį mokymą, tai fizinis vertinimas bus rugpjūčio mėnesį ir tik vieną kartą, apie tai bus asmeniškai informuotas kiekvienas, kuris atitiks reikalavimus.Pretenduoju į įvadinius 6sav. Taip pat įdomu nuo pačio paskutinio testo kiek laiko iki mokslų pradžios? Klausiu, nes esu dirbantis, įdomu patekus ar turėčiau laiko atidirbti įmonėje iki mokslų pradžios. Ačiū.
Papildomai informuojame, kad kai gausime CMEK išvadą apie Jūsų tinkamumą, Jums bus atsiųstos fizinio vertinimo datos. Iš anksto turėtumėte ruoštis minėtam vertinimui. Laimėjus atranką, mokymosi proceso pradžia preliminariai numatoma po 2 savaičių, tam ir nustatomas toks laikotarpis, kadangi didžioji dauguma pretendentų dirb ir turi darbinius santykius.
Lauris
LPM rašė: Lauris rašė: LPM rašė: Lauris rašė: Sveiki, kriterijus atitikau, einu cmek reikiamus tyrimus, ar galima suzinoti kokios preliminarios planuojamos datos fizo patikrai? esu dirbantis slenkanciu, noriu pasidelioti laika aciu.Sveiki, pirmiausia informuokite į kokią mokymo formą pretenduojate? jeigu į įvadinius mokymo kurusus, kai tik atitiksite reikalavimus, Jums asmeniškai bus atsiųsta data, jeigu netiks, galėsite pasirinkti kitą. Jeigu į pirminį profesinį mokymą, tai fizinis vertinimas bus rugpjūčio mėnesį ir tik vieną kartą, apie tai bus asmeniškai informuotas kiekvienas, kuris atitiks reikalavimus.Pretenduoju į įvadinius 6sav. Taip pat įdomu nuo pačio paskutinio testo kiek laiko iki mokslų pradžios? Klausiu, nes esu dirbantis, įdomu patekus ar turėčiau laiko atidirbti įmonėje iki mokslų pradžios. Ačiū.Papildomai informuojame, kad kai gausime CMEK išvadą apie Jūsų tinkamumą, Jums bus atsiųstos fizinio vertinimo datos. Iš anksto turėtumėte ruoštis minėtam vertinimui. Laimėjus atranką, mokymosi proceso pradžia preliminariai numatoma po 2 savaičių, tam ir nustatomas toks laikotarpis, kadangi didžioji dauguma pretendentų dirb ir turi darbinius santykius.
Ačiū
Gintarė
Sveiki, į CMEK užsiregistravau birželio 22d. Kiek laiko reikia laukti atsakymų ar nebus pervėlai?
Greta
Sveiki, planuoju pildyti dokumentus į LPM pirminį profesinį mokymą(metams), bet šiuo metu laikausi egzaminus. Ar nebūtų per vėlu šiomis dienomis užpildyti dokumentus ir tikėtis jog spėsiu pereiti CMEK? Ir ar būtina nuo paskaitų pabaigos iki vakaro 22h būti bendrabutyje ar galiu ir išvykti?Ačiū.
LPM
Gintarė rašė: Sveiki, į CMEK užsiregistravau birželio 22d. Kiek laiko reikia laukti atsakymų ar nebus pervėlai?
Sveiki, CMEK rengia išvadą, todėl, kai parengs tuomet ir persiųsd į LPmą. Po CMEKo turėsite vykti pas psichologą, turėsite paskubėti, kad spėtumėte iki 07.25.
LPM
Greta rašė: Sveiki, planuoju pildyti dokumentus į LPM pirminį profesinį mokymą(metams), bet šiuo metu laikausi egzaminus. Ar nebūtų per vėlu šiomis dienomis užpildyti dokumentus ir tikėtis jog spėsiu pereiti CMEK? Ir ar būtina nuo paskaitų pabaigos iki vakaro 22h būti bendrabutyje ar galiu ir išvykti?Ačiū.
Sveiki, pildyti būtina kuo skubiau, nes procesas ilgas ir galite nespėti iki 07.22 praeiti visus procesus. Jeigu spėsite ir praeisite atranką, viasą detalią informaciją suteiksime vis papildomai.
Jonas
Sveiki, norėjau paklausti ar 1. Dirbant policijoje galima turėti savo verslą? 2. Ar galima įstoti ir mokintis lpm kai tuo metu mokiniai kolegijoje nuotoliniu būdu?
LPM
Jonas rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar 1. Dirbant policijoje galima turėti savo verslą? 2. Ar galima įstoti ir mokintis lpm kai tuo metu mokiniai kolegijoje nuotoliniu būdu?
Sveiki, 1. Yra galimybė dirbti antrą darbą, tačiau atitinkamai, pradėjus dirbti policijos sistemoje, turėsite gauti tam leidimą, teisės aktų nustatyta tvarka. Visa tai susžinosite dirbant policijos sistemoje. 2. Galima, tačiau mokymosi procezas LPMe yra įtemptas, todėl skiriant dėmesį kitai veiklai, gali nukentėti pagrindinis mokymosi porocesas. Mokymosi procerso metu neišlaikius atitinkamų atsiskaitymų, t.y. kai mokymosi rezultatai neigiami, asmuo šalinamas iš LPMo ir proporcingai privalo sugrąžinti mokymosi lėšas. LPMe užsiėmimai vyksta nuo 8.00 val. iki 16.00 val. ir tik nuo 17 val. laisvas laikas. Turite įvertinti ar visos sąlygos Jums bus tinkamos.
anon
Sveiki, stojant pagal LPM/MRU programą fizo metu taikomas I skilties minimalus surinktų taškų balas(31) taip pat kaip ir stojant paprastai į LPM ar visgi galima praeit ir su II skilties minimaliu? T.y ar būtina surinkti 31 taškus ar užtenka ir 26? Nes kaip suprantu ankščiau kol nebūdavo padaryta LPM/MRU, tik į MRU stojant užtekdavo 26 taškų kaip minimalios sumos.
LPM
anon rašė: Sveiki, stojant pagal LPM/MRU programą fizo metu taikomas I skilties minimalus surinktų taškų balas(31) taip pat kaip ir stojant paprastai į LPM ar visgi galima praeit ir su II skilties minimaliu? T.y ar būtina surinkti 31 taškus ar užtenka ir 26? Nes kaip suprantu ankščiau kol nebūdavo padaryta LPM/MRU, tik į MRU stojant užtekdavo 26 taškų kaip minimalios sumos.
Sveiki, žiūrėkite LPM atrankos taisykles (www.stokipolicija.lt LPM skiltis), šalia 4 pratimų (kuriuos reikėdavo iki šiol atlikti pretendnetams į MRU), reikia atlikti ir 5 pratimą - manekeno tempimą. Toliau visi skaičiavimai vyksta atsižvelgiant į amžiaus grupę ir asmenys, stojantys į LPM ar LPM/MRU priimami atitinkantys I ir II skiltį.
anon
LPM rašė: anon rašė: Sveiki, stojant pagal LPM/MRU programą fizo metu taikomas I skilties minimalus surinktų taškų balas(31) taip pat kaip ir stojant paprastai į LPM ar visgi galima praeit ir su II skilties minimaliu? T.y ar būtina surinkti 31 taškus ar užtenka ir 26? Nes kaip suprantu ankščiau kol nebūdavo padaryta LPM/MRU, tik į MRU stojant užtekdavo 26 taškų kaip minimalios sumos.Sveiki, žiūrėkite LPM atrankos taisykles (www.stokipolicija.lt LPM skiltis), šalia 4 pratimų (kuriuos reikėdavo iki šiol atlikti pretendnetams į MRU), reikia atlikti ir 5 pratimą - manekeno tempimą. Toliau visi skaičiavimai vyksta atsižvelgiant į amžiaus grupę ir asmenys, stojantys į LPM ar LPM/MRU priimami atitinkantys I ir II skiltį.
Suprantu , jog skaičiavimai atsižvelgiami į amžiaus grupes ir lytis , tačiau man įdomu ar tie kurie stoja per LPM/MRU programą turi atitikti minimalų taškų sumą pagal II skiltį ar I skiltį, nes šito , kad ir kur ieškojau nerandu nurodyta.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]