Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Arnas rašė: Sveiki, ar Alytus pateikes poreiki pareigunams? jei ne, kur didziausia tikimybe pakliuti po mokymu ? ar realu, kad paskirs kauna ar vilniu, ta prasme tolima miesta. aciu
Sveiki, poreikio neturime. Viskas priklauso nuo surinktų rezultatų. Aukščiauisu vertinimus surinkęs pretendentas, turi pirmumo teisę pasirinkti darbo vietą.
Živilė
Labas rytas, 1.Ar galetumet tiksliai patvirtinti kada baigiasi paskaitos kiekviena dieną 16 ar 17 val? ( Kalba eina apie įvadinius) 2.Taip pat labai svarbu sužinoti ar iki birželio 17d turiu turėti jau ir cmek ar ten rašoma apie dokumentų teikimą? ( Stojamuosius, kur internete pildoma) 3.Patikslinkite ką butent reikia cmekui turėti? Bijau kažką praleisti Tikiuosi aiškiai paklausiau :) ačiū labai už kantrybę.
LPM
Živilė rašė: Labas rytas, 1.Ar galetumet tiksliai patvirtinti kada baigiasi paskaitos kiekviena dieną 16 ar 17 val? ( Kalba eina apie įvadinius) 2.Taip pat labai svarbu sužinoti ar iki birželio 17d turiu turėti jau ir cmek ar ten rašoma apie dokumentų teikimą? ( Stojamuosius, kur internete pildoma) 3.Patikslinkite ką butent reikia cmekui turėti? Bijau kažką praleisti Tikiuosi aiškiai paklausiau :) ačiū labai už kantrybę.
Sveiki, siūlau jums parašyti jei kiils klausimų į LPM faccebook mesendžerį, nes kyla klausimas ar klausiate apie įvadinius, ar apie pirminį proifesinį mokymną. Dėl įvadinių pamokos nuo 8 iki 16 val., gyvenimas bendrabutyje privalomas, išvykti į namus galėsite penktadienį vakare, grįžti sekmadienį vakare. Jei toliau klausiate apie įvadinius, tai data 06.17 Jums neturi reikšmės, ji turi reikšmės pirminiam profesiniam mokymui. Pateikus dokumentus visa informacija Jums keliaus per sistemą www.stokipolicija.lt. Ten rasite visą informaciją, žingsnį po žingsnio ką turėsite toliau daryti. Kai bus patikrinti pateikti dokumentai, gausite siuntimą į CMEK ir bus nurodyta detalesnė informacija ką ir kaip reikia daryti. Dar kartą patiksliname, jei kils klausimų rašykite tiesiai į mesendžerį, bus patogiau ir greičiau. Sėkmės.
Po6
Sveiki, stoju į LPM/MRU programą ir domina kada prasideda fizinio pasirengimo testas? Ar tiesiai po CMEK yra nustatoma data , ar galima ją pakeisti?
Anonimas
Ar išlaikius mokyklinį lietuvių egzaminą įmanoma įstoti? Ar būtinai reikia valstybinio?
LPM
Po6 rašė: Sveiki, stoju į LPM/MRU programą ir domina kada prasideda fizinio pasirengimo testas? Ar tiesiai po CMEK yra nustatoma data , ar galima ją pakeisti?
Sveiki, su asmeniu susisiekiama tiesiogiai, t.y. kai atitinkate reikalavimus, pakviečiama į fizinius vertinimus. Ruoškitės iš anksto, datų daug nebus, nes iki liepos 22d turi būti atlikti vertinimai.
Lauris
Sveiki, kriterijus atitikau, einu cmek reikiamus tyrimus, ar galima suzinoti kokios preliminarios planuojamos datos fizo patikrai? esu dirbantis slenkanciu, noriu pasidelioti laika aciu.
beata
Sveiki, aš su tokiu klausimu, stojant i LPM, reikia dar pildyti anketa i Lama BPO? ir antra, jei pretenduoju tik i LPM iki kada turiu susitvarkyti sveikata?
Rasa
Kada vyksta motyvacinis pokalbis?
Rokassssss
Sveiki as vaziuosiu o CMEK birzelio 15diena ar tai nebus per velu ?
po6
LPM rašė: Po6 rašė: Sveiki, stoju į LPM/MRU programą ir domina kada prasideda fizinio pasirengimo testas? Ar tiesiai po CMEK yra nustatoma data , ar galima ją pakeisti?Sveiki, su asmeniu susisiekiama tiesiogiai, t.y. kai atitinkate reikalavimus, pakviečiama į fizinius vertinimus. Ruoškitės iš anksto, datų daug nebus, nes iki liepos 22d turi būti atlikti vertinimai.
O jeigu fizo patikra yra neišlaikoma, ją perlaikyti kitą datą iki mokslų metų pradžios yra galimybė ar jau reikia laukti kitų metų?
Kamile
Sveiki jeigu stoju tik i Lietuvos Policijos mokykla tai iki liepos 25 turiu atlikti fizini pasirengima??
Nojus
Sveiki, kokia situacija su butpinigiais pareigūnams Klaipėdos mieste? Kiek žinau nuo liepos 1d. Yra didinami butpinigiai, kaip į juos pretenduoti, jeigu pareigūnas neturi savo NT nuosavybės, gyvena vienas ir per 5 metus nėra perleidęs jokio NT. Taip pat nuomos sutartis yra registruota registre ir mokesčiai mokami VMI. Ačiū.
Nojus
Sveiki, kokia situacija su butpinigiais pareigūnams Klaipėdos mieste? Kiek žinau nuo liepos 1d. Yra didinami butpinigiai, kaip į juos pretenduoti, jeigu pareigūnas neturi savo NT nuosavybės, gyvena vienas ir per 5 metus nėra perleidęs jokio NT. Taip pat nuomos sutartis yra registruota registre ir mokesčiai mokami VMI. Ačiū.
Gytis
Sveiki, pasibaigus teisės krypties studijas kolegijoje, (įgytas bakalauras) ir įstojus į LPM, kiek laiko trunka mokymai?
Lauraaaa
Sveiki as vaziuosiu o CMEK birzelio 15diena ar tai nebus per velu ? Stoju į 1metu mokslus
LPM
po6 rašė: LPM rašė: Po6 rašė: Sveiki, stoju į LPM/MRU programą ir domina kada prasideda fizinio pasirengimo testas? Ar tiesiai po CMEK yra nustatoma data , ar galima ją pakeisti?Sveiki, su asmeniu susisiekiama tiesiogiai, t.y. kai atitinkate reikalavimus, pakviečiama į fizinius vertinimus. Ruoškitės iš anksto, datų daug nebus, nes iki liepos 22d turi būti atlikti vertinimai.O jeigu fizo patikra yra neišlaikoma, ją perlaikyti kitą datą iki mokslų metų pradžios yra galimybė ar jau reikia laukti kitų metų?
Sveiki, laikyti galite tik vieną kartą, todėl ruoštis reikia atsakingai. Pratimus galima kartoti 2 kartus, tą pačią dieną. Neišlaikius, galėsite kartoti tik kitais metais.
LPM
Lauris rašė: Sveiki, kriterijus atitikau, einu cmek reikiamus tyrimus, ar galima suzinoti kokios preliminarios planuojamos datos fizo patikrai? esu dirbantis slenkanciu, noriu pasidelioti laika aciu.
Sveiki, pirmiausia informuokite į kokią mokymo formą pretenduojate? jeigu į įvadinius mokymo kurusus, kai tik atitiksite reikalavimus, Jums asmeniškai bus atsiųsta data, jeigu netiks, galėsite pasirinkti kitą. Jeigu į pirminį profesinį mokymą, tai fizinis vertinimas bus rugpjūčio mėnesį ir tik vieną kartą, apie tai bus asmeniškai informuotas kiekvienas, kuris atitiks reikalavimus.
LPM
Kamile rašė: Sveiki jeigu stoju tik i Lietuvos Policijos mokykla tai iki liepos 25 turiu atlikti fizini pasirengima??
Sveiki, fizinis vertinimas yra viena iš atrankos dalių. Kai atvyksite į LPM atvešti dokumentų nuo 07.25 iki 08.05 (apie tai būsite informuota), sužinosite kada kokia dalis vyks, tačiau atrankos savaitė tikrai bus nuo 08.08 iki 08.12. per šias dienas ir laikysite fizinį vertinimą. Jeigu reiks bendrabučio, galėsite kreiptis ir jš suteiksime, nes atranka truks 3-4 dienas. detaliau paaiškinsime, kai gausite kvietimą atvykti į registraciją.
LPM
Rasa rašė: Kada vyksta motyvacinis pokalbis?
Sveiki, apie kokį mokymo procesą klausiate, apie įvadinio mokymo kurusus, ar apie pirminį profesinį mokymą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]