Dėl Priėmimo į LPM


LPM
Greta rašė: Sveiki, išsiunčiau į LPM dukumentus, kiek laiko užtruka , kad gauti atsakymą ?
Sveiki, kai bus patikrinti duomenys gausite atsakymą i el pastą, tuomet prisijungsite prie sistemos www.stokipolicija.lt ir matysite sekančius žingsnius.
Dar
Sveiki, jei aš pateikiu dokumentus į lpm ir jei įstočiau kažkur kitur tai dar galima atšaukti tą stojimą į lpm?
LPM
Dar rašė: Sveiki, jei aš pateikiu dokumentus į lpm ir jei įstočiau kažkur kitur tai dar galima atšaukti tą stojimą į lpm?
Sveiki, galima, reiks parašyti laišką į priemimas@policija.lt.
Živilė
Sveiki, kada numatomi artimiausi įvadiniai policijos kursai 6sav? Taip pat domina jeigu pereini visus etapus ar galima vazineti į mokymus kasdien iš kito miesto ar privaloma apsistoti ten? Ačiū
Zivile
Atsiprasau, nedarasiau ka norejau :) jeigu gyventi ivadinio kurso metu (6sav) reikia butinai bendrabutyje, gal daromos isimtys mamoms auginancioms vaika 7m? 6ryto jau galeciau buti vietoje. aciu
Gediminas
Ar kils problemų atrankos metu jai nelaikau istorijos egzamino? iki kada galima pateikti dokumentus ?
Marius
Sveiki, ar aš teisingai suprantu, kad fizinė patikra vyksta prieš liepos 25d.? Ar tai yra pagrindinės atrankos dalis?
LPM
Gediminas rašė: Ar kils problemų atrankos metu jai nelaikau istorijos egzamino? iki kada galima pateikti dokumentus ?
Sveiki, iki 06.17. neturėsite istorijos, rašysime 0 balų. www.stokipolicija.lt yra skaičiuoklė, galėsite pasiskaičiuosite ar sieksite 3 balus, jei ne, tuomet negalėsite dalyvauti atrankoje.
LPM
Marius rašė: Sveiki, ar aš teisingai suprantu, kad fizinė patikra vyksta prieš liepos 25d.? Ar tai yra pagrindinės atrankos dalis?
Sveiki, fizinis vertinimas yra atrankos etapo dalis ir jis bus tikrinamas pačios atrankos metu nuo 08.08. Balas bus dedamas prie kitų 2 etapų ir išvedamas bendras.
LPM
Zivile rašė: Atsiprasau, nedarasiau ka norejau :) jeigu gyventi ivadinio kurso metu (6sav) reikia butinai bendrabutyje, gal daromos isimtys mamoms auginancioms vaika 7m? 6ryto jau galeciau buti vietoje. aciu
Sveiki, išimčių nedarome.
LPM
Živilė rašė: Sveiki, kada numatomi artimiausi įvadiniai policijos kursai 6sav? Taip pat domina jeigu pereini visus etapus ar galima vazineti į mokymus kasdien iš kito miesto ar privaloma apsistoti ten? Ačiū
Sveiki, preliminariau numatyta 08.08, bet gali būti ir anksčiau. Apei tai indformuosime asmeniškai pretendentus, kurie turės teisę dalyvauti atrankoje praėjus visus patikros etapus.
Marius
Sveiki, iki kada vėliausiai galima pateikti visus dokumentus?
LPM
Marius rašė: Sveiki, iki kada vėliausiai galima pateikti visus dokumentus?
Sveiki, informacija yra LPM facebook. Paskutinė diena 06.17. Tačiau dokumentus teikti reikia kuo anksčiau, nes ilgas laukia procesas iki atrankos, todėl pateikus paskutinėmis dienomis yra didelė tikimybė nespėti į atranką.
Laurynas
Sveiki, o iki kada konkrečiau kuriuos dokumentus reikia pateikti iki birželio 17d.? Tiktai kas susiję su mokslais ir karine prievole ir t.t.? Ar įskaičiuojama į tą patį laikotarpį ir CMEK sveikatos patikros atsakymas
Gabriele
Sveiki, Koks yra darbo uzmokestis po mokesciu, naujai atejusiam tik baigus lpm ? Ir kaip kyla DU veliau pasibaigus ir mru ?
LPM
Laurynas rašė: Sveiki, o iki kada konkrečiau kuriuos dokumentus reikia pateikti iki birželio 17d.? Tiktai kas susiję su mokslais ir karine prievole ir t.t.? Ar įskaičiuojama į tą patį laikotarpį ir CMEK sveikatos patikros atsakymas
Sveiki, dokumentų pateikimas, tai reiškia turite užpildyti pirminius dokumentus norint dalyvauti atrankoje, prašymą, anketą. Toliau, gavę siuntimą į CMEK, turite skubėti kuo greičiau susitvarkyti, kad spėtumėte atrankai.
LPM
Gabriele rašė: Sveiki, Koks yra darbo uzmokestis po mokesciu, naujai atejusiam tik baigus lpm ? Ir kaip kyla DU veliau pasibaigus ir mru ?
Sveiki, 900. DU priklauso nuo keletos kriterijų, nuo jūsų veiklos rezultatų, nuo ištarnautų metų, nuo užimamų pareigų ir pan.
Gabriele
Tai tik pabaigusi LPM ir pradejusi dirbti pirmines grandies policijos pareigune, iskart uzdirbsiu 900e i rankas, teisingai suprantu ?
LPM
Gabriele rašė: Tai tik pabaigusi LPM ir pradejusi dirbti pirmines grandies policijos pareigune, iskart uzdirbsiu 900e i rankas, teisingai suprantu ?
Sveiki, taip.
Arnas
Sveiki, ar Alytus pateikes poreiki pareigunams? jei ne, kur didziausia tikimybe pakliuti po mokymu ? ar realu, kad paskirs kauna ar vilniu, ta prasme tolima miesta. aciu

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]