Dėl Priėmimo į LPM


Neringa
Laba diena.Norėčiau paklausti ar įstojus į LPM privaloma gyventi bendrabutyje ar galima tiesiog nuomotis butą? Dar norėčiau paklausti koks turi būti fizinis pasirengimas merginoms?
LPM priemimas
Gyventi Lietuvos policijos mokyklos bendrabutyje privaloma, bet būna ir išimčių. Apie tai sprendžia mokyklos viršininkas. Informaciją apie fizinio normatyvus rasite: : http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/pirminis_profesinis_mokymas
ritata
Sveiki, ar imanoma istoti i jusu mokykla, jei tevas buvo teistas? Nors buvo dirbes policijoje. Ir senelis buvo uzemes aukstas pareigas

Stojant į Lietuvos policijos mokyklą tikrinama tik stojančiojo reputacija.
Monika
Sveiki, noriu paklausti ar galiu įstoti į LPM ir sėkmingai praeiti CMEK jeigu turiu tatuiruotę?
Dėl klausimų apie sveikatą kreipkitės į Centrinę medicinos ekstertizės komisiją.
Laura
Prieš vykstant į CMEK apžiūrą, tam, kad joje neužtrukti daug laiko, galima būtų savo mieste pereiti keletas patikrinimų? Pavyzdžiui kaip pasitikrinti pas odontologą, ir atsivežti atsakymą, tuomet priduoti šlapimą, kraują ir taipogi atsivežti atsakymus. Įmanoma taip?

Policijos komisariate jums pasakys kokius laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus reikia būti atlikus savo sveikatos priežiūros įstaigoje prieš vykstantį CMEK'ą.
Jason
Ar įmanoma pereiti CMEK'ą, jai nori patekti i šią mokyklą sergant psoriaze, kuri nėra ūmi ir visiškai netrukdo užsiimti fiziniu, ar bet kokiu kitu darbu?

Laba diena, atsakymą rasite http://www.policija.lt/index.php?id=3999
Sveikatos būklės reikalavimų savade.
Asta
Laba diena. Ar galiu stoti i Pilicijos mokykla siu metu vasara jei 18 metu sukaks spalio menesi, bet 12 klaisu busiu jau baigusi?
LPM priemimas
Asta rašė: Laba diena. Ar galiu stoti i Pilicijos mokykla siu metu vasara jei 18 metu sukaks spalio menesi, bet 12 klaisu busiu jau baigusi?
Laba diena. Apgailestaujame į Lietuvos policijos mokyklą priimami asmenys, kuriems jau sukako 18 metų.
Paulius
Sveiki, nuo ko reikia pradeti, norint istoti i LPM? Ar man visu pirma vykti i CMEK ir ten teirautis del tyrimu, ar kreiptis i komisariata, del kazkokiu siuntimu i CMEK ir t.t?

Laba diena, pirmiausia kreipkitės į policijos komisariatą pagal gyvenamąją vietą dėl siuntimo į CMEK'ą gavimo.
Violeta
sveiki jei vyras 4 metus atgal buvo teistas uz kontrabanda ar galiu stoti i Lietuvos policija?

Laba diena, galite stoti, nes tikrinama tik stojančiojo reputacija.
Gerda
Laba diena, noreciau pasiteirauti, ar nedaromos lengvatos del pasirinkimo studijuoti Klaipedoje ar Kaune, jeigu Kaunas man daug arciau, o namie turiu mazameti sunu?

Laba diena, šiais metais Kaume leido studijuoti aukštesnį stojamąjį balą surinkusiems pretendentams, gyvenantiems Kauno apskrityje arba netoli jos, turintiems vairuotojo pažymėjimus.
Graze
Graze
Laba diena. Norėjau pasiklausti, turiu aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą ir norėčiau eiti į pirmines grandies policijos kursus. Ar šie kursai vyksta tik Jūsų Klaipėdos mokykloje? Bei kokius dokumentus reikia susitvarkyti, norint mokytis šiuos kursus? Ačiū. :)

Laba diena,

Asmenims, turintiems aukštąjį išsilavinimą (universitetinį ar neuniversitetinį) ir norintiems dirbti policijoje, reikia Lietuvos policijos mokykloje (šiais metais tik Klaipėdos padalinyje) baigti 6 savaičių trukmės Įvadinio mokymo kursus. Stojamųjų nėra. Norint gauti siuntimą į šiuos kursus reikia kreiptis į policijos komisariatą pagal savo gyvenamąją vietą.
Kursai nemokami, bet juos baigus, pasirašydami sutartį, įsipareigosite išdirbti policijos įstaigose 3 metus, priešingu atveju reiks atlyginti su mokslu susijusias išlaidas.
Daugiau informacijos apie programas: http://lpm.policija.lt/lt/mokymas/ivadinis_mokymas
Graze
Domėjausi pas Jus dėl pirmines grandies policijos kursų. Sakėte, kad jokių stojamųjų nėra. Tai CMEK ir fizinių normatyvų pereiti nereikia? Tik gauti siuntimą iš policijos komisariato pagal gyvenamąją vietą ir vykti pas Jus? Taip pat norėčiau pasiklausti kada tie kursai organizuojami? Bei ar gaunamas būtų bendrabutis? Ačiū.
CMEK praeiti ir fizinio normatyvus laikyti reikia, siuntimą į CMEK išduos policijos komisariate, ten laikysite ir normatyvus. Jei viskas gerai, jums išduos siuntimą į Įvadinio mokymo kursus. Šiais metais paskutiniai kursai vyksta šiuo metu, o kitų metų grafiko dar nežinome. Teiraukitės policijos komisariate. Bendrabutis kursų metu suteikiamas nemokamai, mokama 481 Lt per mėnesį stipendija.
Liutauras Šiupšinskas
Sveiki, ar galima istot i LPM jei turiu tatuiruote?

Laba diena,

Šiuo klausimu kreipkitės į Centrinę medicinos ekspertizės komisiją, jie sprendžia.
Tadas
Laba diena,turiu aukštąjį neuniversitetinį išsilavinama. Prieš metus turėjau administracinį teistumą dėl kontrabandos. Ar galiu stoti y LPM?

Laba diena,
Tokios sąvokos, kaip "administracinis teistumas" nėra, todėl neaišku, ar jūs teistas ar tik baustas administracine tvarka.
Priėmimo į vidaus tarnybą apribojimai

1. Priimti į vidaus tarnybą draudžiama:

1) esant Centrinės medicinos ekspertizės komisijos išvadai, kad asmuo netinkamas vidaus tarnybai dėl sveikatos;

2) jeigu asmuo buvo teistas už tyčinį nusikaltimą, nepaisant teistumo išnykimo ar panaikinimo, taip pat jei asmuo nuteistas už neatsargų nusikaltimą arba baudžiamąjį nusižengimą ir teistumas neišnykęs arba nepanaikintas;

3) jeigu asmuo anksčiau dirbo statutiniu valstybės tarnautoju, teisėju, notaru, prokuroru, advokatu ar krašto apsaugos sistemoje ir buvo atleistas atitinkamai už pareigūno vardo pažeminimą, teisėjo vardą žeminantį poelgį, notarų profesinės etikos ir tarnybinius nusižengimus, prokuroro vardo pažeminimą, advokato profesinės etikos bei profesinės veiklos pažeidimus ar kario vardą arba krašto apsaugos sistemos institucijas žeminančius teisės pažeidimus;

4) jeigu asmuo buvo atleistas iš valstybės tarnybos už tarnybinį nusižengimą ir jei nuo šio atleidimo iš valstybės tarnybos dienos nepraėjo 5 metai;

5) jeigu asmuo skiriamas į pareigas vidaus reikalų įstaigoje, kurioje eina pareigas asmens sutuoktinis, sugyventinis (partneris), asmens artimasis giminaitis ar asmuo, su juo susijęs svainystės ryšiais, jeigu jie pagal einamas pareigas būtų susiję tiesioginio pavaldumo santykiais;

6) asmenį, kuris yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys;

7) jei yra aplinkybių, nustatytų šio Statuto 24 straipsnio 1, 4, 5 punktuose.

2. Jeigu nustatyta, kad yra kitų patikrintų priimamą asmenį kompromituojančių duomenų, dėl asmens tinkamumo tarnybai sprendžia vidaus reikalų centrinės įstaigos vadovas.
pirmasis
AR galiu įstoti y LPM jai esu baustas prieš metus už: administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 210 str

Laba diena, dėl jūsų reputacijos spręs policijos komisariato vadovas, į kurį jūs kreipsitės dėl siuntimo į atranką gavimo.
Jonas
Sveiki,ar galima istoti i LPM jai esu teistas uzsienyje (baudziamojoje byloje,be laisves apribojimo) ?

Laba diena, dėl jūsų reputacijos spręs policijos komisariato vadovas, į kurį jūs kreipsitės dėl siuntimo į atranką gavimo.
Tomas
Sveiki, ar galima įstoti i LPM jei prieš stojant esu nubaustas už: administracinio teisės pažeidimo protokola pagal LR ATPK 124 (1) str 8d ?

Laba diena, dėl jūsų reputacijos spręs policijos komisariato vadovas, į kurį jūs kreipsitės dėl siuntimo į atranką gavimo.
pirmasis
Laba diena, ar stojantiems su aukštuoju išsilavinimu į įvadinius policijos mokymus reikia CMEK pereiti pagal I skilty, ar pakanka ir pagal II skilty?

Laba diena, pažyma reikalinga pagal I skiltį.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]