Del istojimo i sia mokykla

Akvile
Sveiki, mane domintu Ar sunku istoti i sporto klubu veiklos organizavimo specialybe? Koks minimalus stojimo balas turetu buti? Buciau dekinga uz atsakyma
KPVDPRC
Akvile rašė: Sveiki, mane domintu Ar sunku istoti i sporto klubu veiklos organizavimo specialybe? Koks minimalus stojimo balas turetu buti? Buciau dekinga uz atsakyma
Laba diena Akvile, įstojimas priklauso nuo kitų stojančiųjų balo bei nuo Jūsų motyvacijos. Motyvacija yra labai svarbi, nes kiekvienas stojantysis į mūsų Centrą turi praeiti individualų pokalbį. Jei tikrai norite - būtinai įstosite :) Laukiame Jūsų Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, kur priėmimo komisija dirba kiekvieną dieną: I-IV - 10-16 val., V - 10-15 val.
Aurimas
As noreciau suzinoti ar si specialybe yra mokama ir jei mokama tai kiek ?
KPVDPRC
Aurimas rašė: As noreciau suzinoti ar si specialybe yra mokama ir jei mokama tai kiek ?
Sveiki, Aurimai, apie kokią specialybę klausiate? Dėl kainos už priemones (mokslas yra nemokamas) galite rašyti priemimo.komisija@kaupa.lt Lauksime Jūsų pas mus Centre!
aurimas
na apie sporto klubo veiklos organizatorius :)
KPVDPRC
aurimas rašė: na apie sporto klubo veiklos organizatorius :)
Sporto klubo paslaugų teikėjai per 2 metus turi sumokėti 300 Lt už priemones.
mantas
bet cia galima po 10kl rinktis sia profesija ?
KPVDPRC
mantas rašė: bet cia galima po 10kl rinktis sia profesija ?
Mantai, kol kas ši specialybė skirta asmenims, baigusiems 12 klasių.
Laura
Sveiki. Koke kaina Gyvūnų priežiūros specialybės? Esu baigusi 12 klasių. Girdėjau, kad yra testukas atvykus. Kokio pobūdžio testas?
KPVDPRC
Laura rašė: Sveiki. Koke kaina Gyvūnų priežiūros specialybės? Esu baigusi 12 klasių. Girdėjau, kad yra testukas atvykus. Kokio pobūdžio testas?
Laba diena, Laura, Už priemones per du metus reikia sumokėti 87 eur. Stojant pas mus į Centrą yra laikomas bendrųjų kompetencijų testas ir dalyvaujama motyvaciniame pokalbyje. Lauksime Jūsų!
ingajuk
Laba diena noreciau mokintis kosmetologija,as baigusi 10 kl,kada prasideda kursai?ir kokia isviso kaina uz mokslus ar priemones?
KPVDPRC
ingajuk rašė: Laba diena noreciau mokintis kosmetologija,as baigusi 10 kl,kada prasideda kursai?ir kokia isviso kaina uz mokslus ar priemones?
Laba diena, Inga, smagu, kad norite prisijungti prie mūsų. Paraišką stojimo galite pateikti jau dabar, labai kviečiame atvykti į atvirų durų dienas balandžio 23-24 d., kurių metu galėsite užpildyti prašymą mokytis ir net išlaikyti išankstinį testą. Visą informaciją rasite: http://www.kaupa.lt/node/465 Mokestis už mokymo priemones per 3 metus yra 261 eur. Mokslo metai, kaip ir visose mokymo įstaigose prasideda rugsėjo 1 d. Lauksime Jūsų!
Romute
Esu baigusi Kauno kolegija, turiu profesini bakalaura. Norejau paklausti ar man reiktu moketi uz moksla jusu mokykloje ir kiek laiko truktu mokslai
KPVDPRC
Romute rašė: Esu baigusi Kauno kolegija, turiu profesini bakalaura. Norejau paklausti ar man reiktu moketi uz moksla jusu mokykloje ir kiek laiko truktu mokslai
Laba diena, mokslas pas mus yra nemokamas net ir pabaigusiems aukštąsias mokyklas. Tačiau, priklausomai nuo pasirinktos specialybės, reikia mokėti už mokymo priemones. Ši suma yra visiems stojantiesiems vienoda. Mokslo trukmė yra 2 metai. Ji nesutrumpės, tačiau dalis dalykų Jums galėtų būti užskaityti. Tad mokslas vyktų laisvesniu grafiku. Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
Evelina
Sveiki. Tarkime noriu mokytis jusu centre nuo 2016m.rugsejo. Kada tureciau pateikti stojimo prasyma ir kaip tai padaryti? Nes girdejau, kad pas jus reikia prasyma pateikti pries puse metu, jei noriu gauti vieta.
KPVDPRC
Evelina rašė: Sveiki. Tarkime noriu mokytis jusu centre nuo 2016m.rugsejo. Kada tureciau pateikti stojimo prasyma ir kaip tai padaryti? Nes girdejau, kad pas jus reikia prasyma pateikti pries puse metu, jei noriu gauti vieta.
Sveiki, Evelina, į paklausiausias specialybės tikrai reikėtų pateikti prašymus mokytis anksčiau, tačiau tikrai galite tai padaryti po naujų metų. Sekite informaciją mūsų internetinėje svetainėje. Mes keliame informaciją apie išankstinius stojimus. http://www.kaupa.lt/lt/kvieciame-mokytis-karaliaus-mindaugo-profesinio-mokymo-centre Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
Agnė
Sveiki. Kokių dalykų pažymiai reikalingi norint įstoti į socialinio darbuotojo padėjėjo profesiją?
KPVDPRC
Agnė rašė: Sveiki. Kokių dalykų pažymiai reikalingi norint įstoti į socialinio darbuotojo padėjėjo profesiją?
Laba diena, Agne, atskirų dalykų pažymiai nėra vertinami. Vertinamas bendras pažymių vidurkis, laikomas bendrųjų žinių testas bei vyksta motyvacinis pokalbis. Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC
Ugnė
Sveiki, ar galima pildyti prašymus mokytis, tarkim birželio mėn?
KPVDPRC
Ugnė rašė: Sveiki, ar galima pildyti prašymus mokytis, tarkim birželio mėn?
Laba diena, Ugne, išankstinį prašymą mokytis galėsite užpildyti jau atvirų durų metu balandžio 12-14 d. O birželio mėn. jau priėmimo komisija dirbs "pilnu tempu" :) Linkėjimai, Karaliaus Mindaugo PMC

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]