sporto studijos


LSU
Laba diena, Beatriče, Visais klausimais rekomenduotume kreiptis į LSU Studijų kokybės priežiūros centrą Tel nr. 8 37 302 628 Specialistai Jums išsamiai paaiškins visą dominančią informaciją.
Danielius
Sveiki norejau paklausti kokius egzaminus reikia laikyti norit tapti futbolo treneriu ir sporto pasiekimai priskiriami ir rajoninems ar tik respublikiniams pasiekimams?:)
LSU
Laba diena, Danieliau, Visą Jus dominančią informaciją galite rasti žemiau pateiktoje nuorodoje. http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai
Tomas
Sveiki,noreciau paklausti kuom skiriasi treniravimo sistema ir kuno kulturo studijos?
LSU
Laba diena, Tomai, Treniravimo sistemų studijų programa skirta rengti trenerius, o kūno kultūros studijų programa skirta rengti kūno kultūros mokytojus.
Giedra
Sveiki. Norėčiau stoti į Treniravimo sistemas, bet nežinau ar galiu, jei mano atstovaujamos sporto šakos (karate)nėra tarp išvardintų specializacijų..? Ar galiu stoti ir mane prie kažkurios specializacijos prijungtų..?
Giedra
Taip pat norėčiau paklausti ar planuojamos daryti ištęstinės Treniravimo sistemų studijos? Nes LSU tinklapyje pateikta informacija tik apie dienines studijų formas...
LSU
Laba diena, Giedra,

Stojant į treniravimo sistemų studijų programą turėtumėte pasirinkti vieną specializaciją iš siūlomų.

LSU siūlomos studijuoti tik nuolatinės studijos, ištęstinių studijų universitete nėra.
Karolis
Laba diena, Noriu paklausti ar baigus "Treniravimo sistemas" būtų galima dirbti kūno kultūros mokytoju mokyklose ir taip pat ar baigus kūno kultūros studijas būtų galima dirbti treneriu sporto klube arba asmeniniu treneriu ?
LSU
Laba diena, Karoli, Baigus Treniravimo sistemos studijų programą suteikiamas sporto ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Tačiau mokytojo profesinė kvalifikacija – nesuteikiama. Šiuo metu į bendrojo lavinimo mokyklas dirbti priimami asmenys, turintys pedagogikos bakalauro kvalifikaciją ir mokytojo profesinę kvalifikaciją ir asmenys, turintys tik pedagogikos bakalauro kvalifikaciją. Baigus Kūno kultūros studijų programą suteikiamas pedagogikos ir sporto bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Tačiau pasirinkus šią studijų programą nėra galimybės pasirinkti specializacijos – sporto šakos ar asmeninis treneris.
Karoliiis
Sveiki ir vel , Taigi baigus kūno kultūros studijas aš negaunu tam tikros sporto šakos specializacijos . Bet jei aš pats turiu pakankamai žinių apie vieną sporto šaką , tai galbūt man būtų geriau pasirinkti kūno kultūros studijas? Nes kaip supratau nors ir nesuteikiama specializacija aš vistiek galečiau dirbti treneriu , tuo tarpu ir mokytoju ? O baigus treniravimo sistemas dirbti mokytoju nebesuteikiama teisė. Nes aš taip pat noriu būti labiau užtikrintas , kad ateityje aš dirbsiu sau patinkanti darbą.
LSU
Sveiki, Karoli, geriausia būtų jeigu šiuo klausimu dar kreiptumėtės tiesiai į LSU Studijų kokybės ir priežiūros centrą, kad nebūtume tarpininkais atsakant į Jūsų klausimus. Minėto skyriaus tel. nr. 8 37 302 628
Herkus
Laba diena, norėčiau stoti į LSU. Ar šis universitetas turi futbolo komanda ir ar imanoma būtu pereiti i profesionalu futbola pvz. kaip lietuvos A lyga?

Laba diena, Herkau,

LSU profesionalios futbolo komandos neturi.
herkus
[c]Herkus rašė: Laba diena, norėčiau stoti į LSU. Ar šis universitetas turi futbolo komanda ir ar žaidžiant joje imanoma būtu pereiti i profesionalu futbola pvz. kaip lietuvos A lyga?
Marčius
Laba diena, norėčiau paklausti, ar stojant 2015 metais į treniravimo sistemas įmanoma įstoti su lietuvių kalbos mokykliniu egzaminu į mokamą vietą ?
LSU
Marčius rašė: Laba diena, norėčiau paklausti, ar stojant 2015 metais į treniravimo sistemas įmanoma įstoti su lietuvių kalbos mokykliniu egzaminu į mokamą vietą ?
Laba diena,Martynai, Atsakau šį Jūsų klausimą. Jei Jūsų bendras stojimo balas bus 2 ir daugiau, galite įstoti.
Tadas
Laba diena, dabar esu antroje gimnazijos klasėje ir man reikia pasirinkti tam tikrą srautą, aš dar tiksliai nežinau ką norėsiu studijuoti kūno kultūra ar treniravimo sistemas, tai imti tiesiog dalykus kurių reikės egzaminui ir srautas neturi reikšmės, ar turiu apsispresti ir pasirinkti vieną iš dviejų nes reikia mokytis būtent tam tikrame sraute? Ačiū
Tadas
Ir dar norėjau paklausti ar galima studijuoti LSU universitete, vidurinėje mokantis matematiką B lygiu bet išlaikius valstybini egzaminą. Tą patį dalyka būtu įdomu sužinoti ir dėl kūno kultūros pamokos.
LSU
Tadas rašė: Laba diena, dabar esu antroje gimnazijos klasėje ir man reikia pasirinkti tam tikrą srautą, aš dar tiksliai nežinau ką norėsiu studijuoti kūno kultūra ar treniravimo sistemas, tai imti tiesiog dalykus kurių reikės egzaminui ir srautas neturi reikšmės, ar turiu apsispresti ir pasirinkti vieną iš dviejų nes reikia mokytis būtent tam tikrame sraute? Ačiū
Labas rytas, Tadai, Tiek pretenduojant į Fizinis ugdymas ir sportas (Kūno kultūros programos pavadinimas keitėsi, tiek Treniravimo sistemos studijų programų konkursinio balo sandara yra tokia pati: sporto pasiekimai + lietuvių kalba ir lietarūra + biologija. Nuo 2016 m. pretenduojant į valstybės finansuojamą vietą bus privalomas matematikos valstybinis brandos egzaminas. Šiuo metu privalomi lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimas bei anglų B1 lygis.
LSU
Tadas rašė: Ir dar norėjau paklausti ar galima studijuoti LSU universitete, vidurinėje mokantis matematiką B lygiu bet išlaikius valstybini egzaminą. Tą patį dalyka būtu įdomu sužinoti ir dėl kūno kultūros pamokos.
Sveiki, Tadai, Jei turėsite matematikos valstybinio brandos egzamino įvertinimą, galėsite pretenduoti į LSU studijas. Kūno kultūros pažymys vertinamas nepriklausomai A ar B lygiu mokykloje mokotės.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]