sporto studijos


LSU
Sveiki, Gintare, Taigi, šiais metais stojant į treniravimo sistemas yra reikalingi tokie egzaminai ir metinių dalykų vertinimai: Lietuvių kalba, biologija, sportiniai pasiekimai (į juos įeis kūno kultūros metinis pažymys ir sportiniai pasiekimai). Sistema iš visų dalykų atrinks geriausią metinį pažymį ir bus imamas jo įvertinimas (dalykai iš kurių bus renkamas metinis pažymys: istorija, geografija, informacinės technologijos, fizika, chemija, matematika, užsienio kalba). Tačiau iki šiol švietimo ir mokslo ministerija nėra patvirtinusi konkretaus sportinių pasiekimų skirstymo, tai turėtų paaiškėti po Vasario 1 d. tada galėsime tiksliau pasakyti ar sportinių šokių vertinimas atitiks kūno kultūros vertinimą. Kalbant apie keturis pažymius, tai mokyklą baigiant yra tokia nustatyta tvarka, tačiau stojant į Universitetą yra reikalingi aukščiau paminėti dalykai.
Gintarė
Būtų labai gerai, kad informuotumėte, kai tik sužinosite. Ačiū
Greta
Na jau vasaris, gal žinote sportinių pasiekimų vertinimą?
LSU
Sveiki Greta, Kolkas švietimo ir mokslo ministerija nepatvirtino dar tvarkos, atidėta, labai laukiam. Prašome Jūsų į add@lsu.lt pateikti savo elektroninį paštą ir kai tik gausime informaciją ją Jums persiūsime.
Danielius
Sveiki kol kas esu desimtokas,ir jau teks greitai rinktis pamokas 11-12klasems,tai noriupaklausti ar be istorijos,fizikos ir chemijos metinio pazymio,niekaip neistotum i LSU Sporto studijas?
LSU
Laba diena, Danieliau, Analizuojant konkursinio balo sandarą turbūt šiek tiek trūko Jums aiškumo. kur yra skiltis dalykai, tai yra išvardinti visi dalykai iš kurių sistema atrinks vieną geriausią vertinimą ir ims tik jį vieną skaičiuojant Jūsų konkursinį balą. Tad jeigu neturite Jūsų išvardintų dalykų, galbūt turite kitų, tad iš jų bus renkamas metinis pažymys.
migle
Sveiki,norėčiau pasidomėti,jeigu neturiu sporto pasiekimų ir kūno kultūra mokausi B lygių,ar yra tikimybė įstotį į Treniravimo sistemą ir į nemokamą vietą?
viktorija42
Laba diena, planuoju stoti į Treniravimo sitemą norėčiau pasidomėti ar sportinių šokių pasiekimai varžybose gali būti prilyginami sporto pasiekimams?Taip pat kaip yra skaičiuojami sporto pasiekimų balas?
LSU
Laba diena, Migle, norint studijuoti VF vietoje reikia maksimaliai atitikti keliamus reikalavimus, todėl jeigu neturite sportinių pasiekimų, kurie turi 0,4 koeficientą, galimybės tikrai mažėja. Tačiau kaip bus šiais metais sunku pasakyti, kadangi sportiniai pasiekimai bus vertinami pirmą kartą. Todėl rekomenduojame tikrai mėginti stoti į šią studijų programą.
LSU
Laba diena, viktorija42, vis dar laukiame kada ŠMM patvirtins sportinių pasiekimų reitingavimo tvarką ir bus nustatyta kas tiksliai įeina į sportinių pasiekimų vertinimą. Todėl nenorėdami Jūsų klaidinti prašome iš savo el.pašto parašyti į add@lsu.lt kad domitės sportiniais pasiekimais ir kai tik visa tvarka bus patvirtinta iškarto Jus informuosime.
rududureda
laba diena, norėjau paklausti kaip su tais papildmais balais už sporto pasiekimus ar norint juos gauti reikia specialaus rašto/dokumento?
LSU
Laba diena, rududureda, Pildant dokumentus turite rasti visus nurodymus, tačiau jeigu neradote, tai visus dokumentus, kurie įrodo Jūsų sportinius pasiekimus turėsite pristatyti į Jūsų mieste arba apskrityje esantį lamabpo dokumentų priėmimo punktą. Išsamesnę informaciją Jums gali suteikti lamabpo specialistai tel. nr.(8-37)320728
Jelena
Sveiki, teiraujuosi dėl treniravimo sistemų specializacijų: ką konkrečiai studijuojama atletinio rengimo ir sveikatingumo specializacijose? Dar yra klausimas dėl kūno kultūros lygių mokykloje : labai keistai, bet mūsų mokykloje nėra kūno kultūros A lygio, pasirinkti galima tik B, tuo pačiu tai mažina šansus pretenduoti į vf/vnf vietą .Ar žinote priežastį, kodėl taip? Ką patartumėte daryti šioje situacijoje?
LSU
Laba diena, Jelena, Atsiprašome, kad taip ilgai delsėme atsakyti. Taigi, Atletinis rengimas skirtas fizinių ypatybių ( greitumo, jėgos, ištvermės, greitumo, greitumo-jėgos, greitumo-ištvermės, lankstumo, vikrumo, koordinacijos ir pusiausvyros) lavinimo metodikoms įsisavinti. Suteikiamos žinios apie sportinių žaidimų ir kitų sporto šakų sportininkų visapusiško ir specialaus atletinio rengimo ypatumus įvairiuose amžiaus tarpsnių etapuose. Suteikiamos žinios ir įgyjami įgūdžiai įvertinti sportininkų fizinį ir funkcinį pajėgumą taikant naujausius tyrimo metodus. Gebėti sudaryti individualias atletinio rengimo treniruočių programas ir valdyti sportininkų rengimo vyksmą. Sveikatingumo studijų programoje studentai supažindinami su pagrindinėmis rekreacijos, sveikatos, fizinio aktyvumo ir sveikatingumo (Fitness) sąvokomis ir rizikos mankštinimuisi veiksniais. Aptariamos Europinio lygmens sveikatingumo instruktoriaus standartai ir kvalifikacijos kėlimo galimybės. Supažindinama su sveikatinimo treniruotės struktūra ir programos sudarymo ypatumais. Studentai įgyja rytinės mankštos vedimo patirties bei aerobinės treniruotės (ėjimo, ŠĖ, bėgimo, važiavimo dviračiu bei kardiotreniruoklių technikos). Kalbant apie kūno kultūros lygį mokykloje, tik mokyklos administracija gali Jums atsakyti į šį klausimą, kadangi mokykla nustato šiuos lygius, gal būt niekas iš mokinių nesirinko A lygio, todėl ir yra nustatytas B lygis.
LSU
Gerbiami Kur stoti forumo dalyviai, iškilus klausimų iki liepos 21 d. prašome Jūsų kreiptis į LSU priėmimo komisiją tel nr. 8 37 302 628 arba el. paštu priemimas@lsu.lt. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
Jura
Sveiki, as noreciau buti trenere spoto klube arba asmenine trenere. Ka man reiketu studijuoti ir kiek truks studiju trukme?
Lukas
Sveiki, ar įmanoma įstoti į Treniravimo sistemas-VF su 4,10 stojamuoju balu?
LSU
Laba diena, Jura, Norint dirbti trenere turite du pasirinkimus: studijuoti treniravimo sistemų studijų programą, pasirenkant specializaciją sveikatingumas arba fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos studijų programą (studijos vykdomos anglų kalba).
LSU
Laba diena, Lukai, Prognozuoti įstosite ar ne tikrai negalime, nes neturime duomenų su kokiais konkursiniais balais stoja kiti stojantieji, tačiau linkime sėkmės stojimuose ir tikimės, kad Jums pavyks įstoti į LSU.
Beatrice
Laba diena, Noreciau tiksliai suzinoti kokia praktika yra pasirinkus treniravimo sistemu sporto saka - atletinis rengimas. Butent kokiu sportu uzsiimama praktikos metu visais 4 metais? Ir taip pat noreciau suzinoti,ar galima perstoti i kita specialybe? Kada tai galima padaryti? Jei siemet jau esu istojusi ir mokinuosi treniravimo sistemas, bet noreciau perstoti i kita specialybe jusu universitete.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]