sporto studijos


Kris
Kuo Jūsų sporto studijos skiriasi nuo studijų Lietuvos edukologijos universitete? Ar baigęs galiu dirbti treneriu, mokytoju?
LSU
KrisVakar, Kuo Jūsų sporto studijos skiriasi nuo studijų Lietuvos edukologijos universitete? Ar baigęs galiu dirbti treneriu, mokytoju? Sveiki, Atsakome į Jūsų klausimą, Sporto studijos (treniravimo sistemos) skirtos pagrindinai parengti trenerį, papildomai pasirinkus pedagogikos pakraipą, dvigubas bakalauro laipsnis, sporto ir pedagogikos bakalauras. Treniravimo sistemų studijų programa Lietuvoje analogų neturi, tai vienintelė studijų programa kuri ruošia sporto šakos trenerius. Pasirinkus kūno kultūros studijas su specializacija sporo šakos, studentas studijų laikotarpiu studijuoja kūno kultūros studijų dalykus ir įvairias sporto šakas, suteikiamas pedagogikos bakalauro laipsnis, mokytojas.
Zemyna
Sveiki. Kokiu dalyku ( mokomo dalyko) reikia norint istoti LSU ?
LSU
Zemyna Sveiki. Kokiu dalyku ( mokomo dalyko) reikia norint istoti LSU ? Sveiki Zemyna, Norint studijuoti LSU kiekviena studijų programa turi savus dalykus, kurie sudaro stojamąjį balą. Juos galite rasti paspaudus žemiau pateiktą nuorodą: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai
Ernestas
Sveiki, ar istociau i treniravimo sistemas specialybe jei mokykloje kuno kulturos pamokas lankiau parengiamojoje grupeje?
LSU
Ernestas. Sveiki, ar istociau i treniravimo sistemas specialybe jei mokykloje kuno kulturos pamokas lankiau parengiamojoje grupeje? Sveki Ernestai, Tai priklausys kokį konkursinį balą surinksite iš kitų dalykų, kurie sudaro stojamąjį balą. Kūno kultūros pažymys taip pat yra svarbus, jeigu buvote juo vertintas, tačiau be jo įstoti tiaip pat galima.
Aurimas
Sveiki, Nusprendziau studijuoti LSU: Kuno kultura, bet noriu studijuoti neakyvaizdzia( t.y. isplestines studijas). Mano klausimas: ar galiu studijuoti neakyvaizdiai jusu universitete turedamas auksta konkursini bala ir gauti valstybes finansuojama vieta? Dekuoju uz atsakymus. Aurimas
LSU
Sveiki Aurimai, Valstybės finansuojamos vietos ištęstinėse studijose yra skiriamos, tačiau kaip ir nuotaiėse studijose vykdomas geriausiųjų eilių sudarymo principas (reitingavimas), kuris vykdomas visos Lietuvos mastu, o ne Universiteto atskirai, todėl sunku prognozuoti kokie busimų studentų balai bus šiais metais ir ar Jūsų balas bus pakankamai aukštas gauti valstybės finansavimą.
greta
sveiki ar 2015 imanoma i mokama moksla,istot be anglu k egzamino?:)
LSU
gretaVakar, sveiki ar 2015 imanoma i mokama moksla,istot be anglu k egzamino?:) Laba diena, Dėkojame, kad domitės LSU. Atsakome į Jūsų klausimą. Tai priklausys į kokią studijų programą planuojate stoti. Šiuo metu galiojančią tvarką galite rasti žemiau pateitkoje nuorodoje: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai
greta
Pavyzdžiui į šią ?Kūno kultūra Treniravimo sistemos
LSU
Sveiki Greta, Pagal pateiktoje nuorodoje atnaujinatą informaciją, šioms studijų programoms anglų kalbos egzaminas nėra reikalingas. Tačiau prašome nuolatos sekti informaciją.
greta
gerai,aciu :)
greta
o kaip suprast sportiniai pasiekimai? kur sudaro didziaudia balo dali:)
LSU
Sveiki Greta, tai reikia, kad bus vertinami Jūsų sportiniai pasiekimai. Bus nustatyta tvarka, kuria reitinguojami sportiniai pasiekimai ir bus skiriami balai už juos. Platesnę informaciją galite sužinoti LSU studijų kokybės ir priežiūros centre, kurie suteiks Jums išsamią informaciją tel nr. 8 37 302 628
greta
esu pabaigusi sporto mokykkla krepsini ar galetu kazkiek uz tai duot balu?:)
LSU
Kolkas laukiame Universiteto Senato patvirtinimo, tada tiksliai žinosime visą tvarką. Prašome mėnesio pabaigoje minėtu telefonu pasitikslinti visą dominančią informaciją.
greta
ačiū už informaciją :)
LSU
Jeigu kils neaiškumų, prašome drąsiai kreiptis! :)
Gintarė
Sveiki, mane domina stojimas 2014m į treniravimo sistemas. Tai kaip suprantu yra reikalingi 3 egzaminai, nes vietoj ketvirtojo egzamino yra sportiniai pasiekimai. Tarkim neturiu sportinių pasiekimų tai ką man tokiu atveju daryti reikėtu, rinktis papildomą egzaminą ar bus reikalingas kūno kultūros pažimys, ir jei taip, ar tinka sportinio šokio kaip fizinio lavinimo pamokos pažimys? Nes pagal 2014 m. Švietimo ir mokslo ministerijos nustatytą tvarką reikalingi 4 egzaminai, todėl noriu įsitikinti.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]