taikomoji ekologija ir agronomija


ASU priėmimas
Deimante rašė: sveiki, kiek praeitais metais buvo priimta studentų į vf vietas taikomojoje ekologijoje? Ir ar yra galimybė neturint matematikos 25 balų, trūkstant studentų skaičiui pretenduoti į finansuojamą vietą? Ačiū už atsakymą
Labas Deimante, Praėjusiais metais turėjome vieną pilną grupę pirmakursių. VF studijų vietą pasisekė gauti tik 1 žmogui, tačiau bendraujant su šių metų stojančiaisiais, jaučiu, jog šiais metais bus daugiau stojančiųjų į šią studijų programą ir galbūt susidarys daugiau grupių. Nelaikiusiems ar neišlaikiusiems matematikos 25 proc. gaila, bet nei į kolegijas, nei į universitetus pretenduoti į gamtos mokslų VF studijas nėra galimybių.
 
Partnerio pranešimas
Paulina
Laba diena, kaip manote kurias magistro studijas geriau imti ar agronomijos ar agrobiotechnologijų? kurios perspektyvesnės? Būsiu baigus agronomijos bakalaurą
 
ASU priėmimas
Paulina rašė: Laba diena, kaip manote kurias magistro studijas geriau imti ar agronomijos ar agrobiotechnologijų? kurios perspektyvesnės? Būsiu baigus agronomijos bakalaurą
Labas Paulina, Džiugu, kad domiesi II pakopos studijomis ASU! Abi studijų programos perspektyvios ir sąlyginai panašios ir viena kitą papildančios. Agronomijos magistras skirtas taikyti naujausius mokslinius tyrimus pagrįstus: agrobiologijos, agroinovacijų, informacinių technologijų žiniomis. Agronomija sprendžia žemės ūkio gamybos problemas, inovacijų diegimą užtikrinant žemės ūkio gamybos ir aplinkos darną. Agrobiotechnologijos labiau gilinasi į augalą, kuris yra agronomijos pagrindas. Šioje programoje gilintumėtės į biotechnologinius tyrimus, jų pritaikymą žemės ūkyje, augalų genetiką, genų formavimą, augalų stipriųjų sąvybių pritaikymą žemės ūkyje. Jeigu kils klausimų drąsiai klausk! el.paštu priemimas@asu.lt tel.nr 837752200 arba užsuk pasikalbėti į centrinius rūmus 159kab.
 
Partnerio pranešimas
Andrius
Sveiki norėjau paklausti ar stojant į agronomija vnf galiu laikyti matematikos B lygiu
 
VDU ŽŪA priėmimas
Andrius rašė: Sveiki norėjau paklausti ar stojant į agronomija vnf galiu laikyti matematikos B lygiu
Sveiki, Andriau, Stojant į vnf vietą Jums reikia būti išlaikius bent vieną valstybinį egzaminą ir surinkti minimalų stojamąjį balą. Tad šiuo atveju matematika nėra svarbus kriterijus stojant į vnf vietą. Sėkmės, VDU ŽŪA.
 
Partnerio pranešimas
Ernesta96
Sveiki :) noriu pasiteirauti, ar galima stoti i papildomas taikomosios ekologijos studijas, baigus dietetikos studiju programa Klaipedos valstybineje kolegijoje? Aciu
 
Aivaras
Sveiki, gal būtų galima sužinoti agronomijos dėstomus dalykus ? Nes internete nerandu. Ačiū
 
VDU ŽŪA priėmimas
Aivaras rašė: Sveiki, gal būtų galima sužinoti agronomijos dėstomus dalykus ? Nes internete nerandu. Ačiū
Labas Aivarai, Malonu, kad domiesi studijomis VDU ŽŪA. Agronomijoje dėstomi dalykai: Laisvai pasirenkami bendrojo universitetinio lavinimo dalykai iš (humanitarinių, socialinių mokslų), užsienio kalbų pogrupio (30 užsienio kalbų) ir alternatyvių įvadinių studijų krypčių dalykų. Studijų krypties dalykai: įvadas į studijas, bendroji chemija, teisės pagrindai, matematika ir informatika, agrofizika ir agrometerologija, botanika, dirvotyra, agrarinė miškininkystė, augalų fiziologija, genetika ir biotechnologija, agroekologija, fitopatologija, žemės ūkio entomologija, mikroorganizmų biologija ir toksikologija, atsinaujinantys ištekliai, mokslinio tyrimo ir statistikos pagrindai, augalininkystė, žemdirbystė, herbologija, lauko augalų produktyvumo formavimas, žemės ūkio augalų mityba, žemėtvarka ir melioracija, žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio inžinerija, sodininkystė, daržininkystė, gyvulininkystė ir kt. Gilesnės specializacijos dalykai: lauko augalų tręšimo technologijos, ekologinė ir netradicinė gyvulininkystė, gėlininkystė, žemės ūkio verslo projektų valdymas, taikomoji biotechnologija, žemių rekultivacija ir tausojimas, augalų apsaugos metodai. Sėkmės, VDU ŽŪA priėmimas Tel. 837 752200 El.p. vdu@vdu.lt
 
Partnerio pranešimas
Aivaras
Tai tada noriu paklausti ar agronomijoje yra specializacijos ? Jei taip kokios (Domina agronomija-bakalauro studijos). Ačiū
 
VDU ŽŪA priėmimas
Aivaras rašė: Tai tada noriu paklausti ar agronomijoje yra specializacijos ? Jei taip kokios (Domina agronomija-bakalauro studijos). Ačiū
Labas Aivarai, specializacijos Agronomijos programoje yra tik II pakopoje - magistrantūroje.
 
Partnerio pranešimas
VDU ŽŪA priėmimas
Ernesta96 rašė: Sveiki :) noriu pasiteirauti, ar galima stoti i papildomas taikomosios ekologijos studijas, baigus dietetikos studiju programa Klaipedos valstybineje kolegijoje? Aciu
Labas Ernesta, Malonu, kad domiesi studijomis VDU Žemės ūkio akademijoje. Dėl detalesnės informacijos apie papildomas studijas prašau kreiptis į fakulteto dekanatą telefonu (8-37) 75 22 82 arba el.paštu: mef@vdu.lt.
 
Partnerio pranešimas
Milda
Sveiki, įdomu koks maždaug vidurkis yra stojančių merginų į agronomija, ar tik kokios kelios ar nemažai ? Kiek planuojate priimti studentų į agronomijos nuolatines studijas 2019m ?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Milda rašė: Sveiki, įdomu koks maždaug vidurkis yra stojančių merginų į agronomija, ar tik kokios kelios ar nemažai ? Kiek planuojate priimti studentų į agronomijos nuolatines studijas 2019m ?
Labas, Milda, Stojančiųjų merginų santykis būna maždaug 40 proc. Planuojame priimti 100 Agronomijos studentų į nuolatines studijas ir bent vieną grupę ištęstinių studijų studentų.
 
Partnerio pranešimas
Rokas
Sveiki, norėčiau sužinoti kokius dėstomus dalykus studijuoja/studijuos agronomai pirmame ir antrame semestre (Pirmais metais). Domina kurie įstos šiais metais arba bent 2018m. įstojusieji.
 
Rokas
Rokas rašė: [/b]Sveiki, norėčiau sužinoti kokius dėstomus dalykus studijuoja/studijuos agronomai pirmame ir antrame semestre (Pirmais metais). Domina kurie įstos šiais metais arba bent 2018m. įstojusieji.[/c][c][b]Rokas rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti kokius dėstomus dalykus studijuoja/studijuos agronomai pirmame ir antrame semestre (Pirmais metais). Domina kurie įstos šiais metais arba bent 2018m. įstojusieji.
Jau radau VDU ŽŪA puslapyje, bet ar ten jau visi studijų dalykai ? Nes nematau pvz. Bendrosios chemijos, ar jos jau nebėra ?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Rokas rašė: [/b]Rokas rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti kokius dėstomus dalykus studijuoja/studijuos agronomai pirmame ir antrame semestre (Pirmais metais). Domina kurie įstos šiais metais arba bent 2018m. įstojusieji.[/c][c][b]Rokas rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti kokius dėstomus dalykus studijuoja/studijuos agronomai pirmame ir antrame semestre (Pirmais metais). Domina kurie įstos šiais metais arba bent 2018m. įstojusieji.Jau radau VDU ŽŪA puslapyje, bet ar ten jau visi studijų dalykai ? Nes nematau pvz. Bendrosios chemijos, ar jos jau nebėra ?
Laba diena, nuo šių metų keitėsi tvarkaraščio sudarymo principas, yra laisvai pasirenkamų dalykų, tad tarp A ir B grupės pasirenkamų dalykų galima rinktis bendrąją chemiją. Plačiau apie dalykus, kuriuos studijuoja pirmame kurse galite rasti nuorodoje. https://zua.vdu.lt/studijos/studiju-programos/?/lt/study/program/subject/285 Jeigu kils klausimų skambinkite. (8 37) 75 22 00
 
Partnerio pranešimas
Lukass
Sveiki, koks buvo mažiausias konkursinis balas įstojusiojo 2018 m. į pirmos pakopos agronomijos studijas į vnf vietą ?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Lukass rašė: Sveiki, koks buvo mažiausias konkursinis balas įstojusiojo 2018 m. į pirmos pakopos agronomijos studijas į vnf vietą ?


Labas Lukai,

Mažiausias konkursinis balas (KB) įstojusiojo 2018 m. į VNF agronomijos studijas buvo 3,64. Reiktų nepamiršti, kad šiais metais KB konvertuojamas pagal kitą skaičiavimo sistemą, todėl nereiktų orientuotis į pernai metų KB.

Laukiame klausimų ir tel. 837 752200.
 
Partnerio pranešimas
Alvilė
Sveiki, gal būtų galima sužinoti, koks preliminarus vf vietų skaičius II pakopos (magistrantūros) agronomijos studijų programoje?
 
VDU ŽŪA priėmimas
Alvilė rašė: Sveiki, gal būtų galima sužinoti, koks preliminarus vf vietų skaičius II pakopos (magistrantūros) agronomijos studijų programoje?
Sveika Alvile, Sekite informaciją tinklapyje www.zua.vdu.lt. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į agronomijos fakulteto dekanatą tel. (8 37) 752 293 arba el. paštu af@vdu.lt.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]