taikomoji ekologija ir agronomija


asukomisija
Edgaras rašė: Sveiki pildžiau pirmu numeriu ekologija vnf su 2,82 kaip manot ar pakvietimą gausiu?:)
Sveikas Edgarai, Taip, pakvietimą gausi 100 proc., gali planuoti liepos 25/28 dienomis atvykti sudaryti studijų sutartį. :) Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Edgaras
Ačiū planuoju imti paskolą, reiks pasirašant sutartį tai paminėti?
 
asukomisija
Edgaras rašė: Ačiū planuoju imti paskolą, reiks pasirašant sutartį tai paminėti?
Jei negalėsite susimokėti už studijų I pusmetį, rašydami prašymą dėl mokėjimo atidėjimo nurodysite priežastį, kad planuojate imti paskolą. :)
 
Partnerio pranešimas
Edgaras
O kada tą prašymą reikia rašyti?:)
 
asukomisija
Edgaras rašė: O kada tą prašymą reikia rašyti?:)
Pasirašamt studijų sutartį. :)
 
Partnerio pranešimas
edgaras
O kai atvyksiu pasirasyti sutarti iskart reikia pasakyt kad imsiu paskola, bijau kad nebutu paskui per velu:)
 
silvija
Sveiki ar istosiu i ekologija su 2,72? aciu!
 
asukomisija
edgaras rašė: O kai atvyksiu pasirasyti sutarti iskart reikia pasakyt kad imsiu paskola, bijau kad nebutu paskui per velu:)
Pasakysi ir parašysi prašymą dėl įmokos už 1 studijų pusmetį atidėjimą. :) Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
silvija rašė: Sveiki ar istosiu i ekologija su 2,72? aciu!
Labas, į VNF taip, įstosi. :) Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Agronomija
Sveiki, istojau i KAUNO KOLEGIJA - Agronomija, ar si specialybe vis dar svarbi? ar vis dar truksta Agronomu? ar geriau iskart pabaigus kolegija begti stoti i ASU ar uztektu kolegijos?
 
ASU priėmimas
Agronomija rašė: Sveiki, istojau i KAUNO KOLEGIJA - Agronomija, ar si specialybe vis dar svarbi? ar vis dar truksta Agronomu? ar geriau iskart pabaigus kolegija begti stoti i ASU ar uztektu kolegijos?

Sveiki,
Jei atvyktumėte į ASU ir peržvelgtumėte Agronomijos fakulteto skelbimų lentą su darbo pasiūlymais, rastumėte bent kelias dešimtis darbo pasiūlymų, taip pat ir fakulteto svetainėje: https://af.asu.lt/?page_id=1481&lang=lt
Universitetinis ar kolegijinis išsilavinimas, priklauso kokį darbą Jūs planuojate dirbti ateityje, tačiau bet kokiu atveju agroverslo įmonės prioritetą skiria universitetiniam išsilavinimui.
Jei kils daugiau klausimų, kreipkitės, tel. 862067179, Antanas.
Sėkmės :)
 
Partnerio pranešimas
Mantas
Sveiki, gal numanote, ką labiau verta studijuoti - miškininkystę ar agronomiją? Suprantu, viskas priklauso nuo mano norų, tačiau nesijaučiu apsisprendęs. Kuri kryptis yra perspektyvesnė? Ir ar tiesa, kad stojant į šias kryptis yra vienodas konkursinis balas? Dėkui iš anksto už atsakymą :)
 
ASU priėmimas
Mantas rašė: Sveiki, gal numanote, ką labiau verta studijuoti - miškininkystę ar agronomiją? Suprantu, viskas priklauso nuo mano norų, tačiau nesijaučiu apsisprendęs. Kuri kryptis yra perspektyvesnė? Ir ar tiesa, kad stojant į šias kryptis yra vienodas konkursinis balas?
Dėkui iš anksto už atsakymą :)

Sveiki Mantai,
Manau, kad abi studijų programos yra vertos dėmesio, įsidarbinimo galimybės yra didelės, skirtumą galima įžvelgti, kad ne mažai miškininkų dirba valstybinėse miškų įmonėse, o agronomai dažniau plėtoja savo verslą, turi ūkius arba dirba agroverslo įmonėse.
Į abi studijų programas įstoti į valstybės finansuojamą vietą tikimybė yra vienoda, priklauso tai pačiai studijų krypčiai, tad jei iki pusės studijų laikotarpio sugalvosi pakeisti studijų programą, problemų nebus, valstybės finansuojamą studijų vietą gali persinešti į giminigą studijų programą. :)
Jei kils daugiau klausimų ir norėsi pasikonsultuoti, drąsiai skambink, mano telefonas 862067179 (Antanas), iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Taip
Esu baiges zemes ukio mokykla laikiau lietuviu mokyklini egzamina ir technologijos ir viskas,ar istociau y kauno kolegija agroverslo studijas y nefinsnsuojama?
 
ASU priėmimas
Taip rašė: Esu baiges zemes ukio mokykla laikiau lietuviu mokyklini egzamina ir technologijos ir viskas,ar istociau y kauno kolegija agroverslo studijas y nefinsnsuojama?
Sveiki, Jūsų konkursinis balas turėtų tenkinti minimalius reikalavimus t.y 1,6 balo šiuo metu, yra tikimybė, kad balas kils. Jeigu išlaikyti egzaminų rezultatai sudaro tokį balą, tai yra tikimybės įstoti į valstybės nefinansuojamą vietą. Linkime sėkmės!
 
Partnerio pranešimas
Viktoras
Sveiki, žadu laikyti biologijos, geografijos ir lietuvių kalbos egzaminus. Kokia tikimybė, kad įstosiu į agronomijos studijas?
 
ASU priėmimas
Viktoras rašė: Sveiki, žadu laikyti biologijos, geografijos ir lietuvių kalbos egzaminus. Kokia tikimybė, kad įstosiu į agronomijos studijas?
Sveiki Viktorai, Džiugu, kad domitės studijomis ASU. Jūsų konkursinį balą į agronomijos studijas sudaro: pagrindinis dalykas 0,4 balo biologija, antrasis dalykas, kurio svertinis koeficientas yra 0,2, matematika arba chemija, trečias dalykas gali būti, bet kuris dalykas nesutampantis su pirmuoju ar antruoju dalyku ir paskutinis lietuvių kalba. Jums dar reikėtų matematikos arba chemijos egzamino, nes kitaip Jūs prarandate dalį balo. Norint studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje (vf) Jūs privalote būti išlaikęs lietuvių, matematikos ir anglų kalbos brandos egzaminus. Žinoma yra galimybė su jūsų pasirinktais egzaminais įstoti, tik tuo atveju jeigu egzaminų rezultatai sudaro 4 balus, bet kadangi neturite matematikos ir anglų šiuo atveju pretenduojate tik į valstybės nefinansuojamą vietą. Jei kils daugiau klausimų - rašyk el. paštu: priemimas@asu.lt arba skambink telefonu: 837 752 200. :) Linkime sėkmės!
 
Partnerio pranešimas
Laurynas
Sveiki, o tai jai nori istoti i universiteta tai jau butinai turi surinkti bent 4 balus?
 
ASU priėmimas
Laurynas rašė: Sveiki, o tai jai nori istoti i universiteta tai jau butinai turi surinkti bent 4 balus?
Labas Laurynai, Kolkas Švietimo ir mokslo ministrės įsakymo nėra dėl minimalių balų, kad stojant reikės turėti 4,0 balo, tačiau tikėtis labai reikia jog stojant į VF vietą reikės turėti 4,0 balo. O dėl VNF vietų gali būti arba 3,0 arba 4,0 balai, tačiau tiksliai pasakyti dar negalime.
 
Partnerio pranešimas
Deimante
sveiki, kiek praeitais metais buvo priimta studentų į vf vietas taikomojoje ekologijoje? Ir ar yra galimybė neturint matematikos 25 balų, trūkstant studentų skaičiui pretenduoti į finansuojamą vietą? Ačiū už atsakymą
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]