taikomoji ekologija ir agronomija


asukomisija
kamile rašė: Taip pat norejau paklausti kaip yra su remiamomis paskolomis, jas gali gauti kiekvienas?ar bus konkursas? kam teikiama pirmenybe?
Paskolas suteikia valstybinis studijų fondas. Reikia teikti paraišką. Detali informacija čia: https://www.vsf.lt/lt/valstybes-remiamos-paskolos Iki :)
 
Partnerio pranešimas
viktorija
Sveiki, norėjau paklausti ar įstočiau į ekologija su 2,98? vnf :)
 
gfjj
Kokia imone galetumeyt patart norint sudaryt trisale studiju sutarti , nes noreciau kokios nors patikimos kad butu garantas p.s. zadu stot i agronomija
 
asukomisija
viktorija rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar įstočiau į ekologija su 2,98? vnf :)
Labas Viktorija, taip, su 2,980 į VNF vietą pakvietimą studijuoti gautumėte. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
gfjj rašė: Kokia imone galetumeyt patart norint sudaryt trisale studiju sutarti , nes noreciau kokios nors patikimos kad butu garantas p.s. zadu stot i agronomija
Sveiki, Valstybės tisklinio finansavimo vietų sutartys pasirašomos su žemės ūkio ministerija. Iš įmonių kurios 100 proc. sutinka mokėti už studjas galime Jums pasiūlyti UAB "Agrokoncernas", daugiau informacijos čia: http://www.agrokoncernas.lt/lt/karjera/mes-ir-studentai/ Jei kils klausimų skambinkite tel. 837 752 200 arba mob.: 86 206 7179. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
greta
Sveiki, o įstojant norėčiau imti paskolą, kada reikėtų pasirašyti sutartį ir pan?
 
viktorija
O jei istociau su 2,98 tai pavyktu pirmu etapu ?
 
asukomisija
[c]greta rašė: Sveiki, o įstojant norėčiau imti paskolą, kada reikėtų pasirašyti sutartį ir pan?[/c Dėl paskolų informacija pateikta valstybinio studijų fondo svetainėje, o sutarčių pasirašymas pagrindinio priėmimo 1 etapo vyks nuo liepos 25 iki liepos 28 d. :) Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
viktorija rašė: O jei istociau su 2,98 tai pavyktu pirmu etapu ?
Taip, jei gerai užsipildysite prašymą pakvietimą studijuoti gausite liepos 23 d. :)
 
Partnerio pranešimas
Lukas
Sveiki, norėjau paklausti, kuri specialybė, Jūsų nuomone, yra perspektyvesnė: miškininkystė ar taikomoji ekologija? ir kitas klausimas, ar aš įstočiau į vf su 3,14 balu?
 
asukomisija
Lukas rašė: Sveiki, norėjau paklausti, kuri specialybė, Jūsų nuomone, yra perspektyvesnė: miškininkystė ar taikomoji ekologija? ir kitas klausimas, ar aš įstočiau į vf su 3,14 balu?
Sveiki Lukai, Labai sunku tai įvertinti, abieju studijų programų absolventai turi plačias galimybes dirbti Lietuvos valstybinėse įstaigose ir įmonėse, manau, kad didesne darbo vietų pasiūla gali pasigirti miškininkai. :) Į VF su 3,14 tikimybė įstoti yra nedidelė, pabandykite. :)
 
Partnerio pranešimas
adrija
Sveiki ar istociau i ekologija su biologijos geografijos ir lietuviu egzaminu i vnf jei balas 2,98? Suprantu kad sunku atsakyt tiksliai bet ar pavyktu pirmu etapu?:)
 
asukomisija
adrija rašė: Sveiki ar istociau i ekologija su biologijos geografijos ir lietuviu egzaminu i vnf jei balas 2,98? Suprantu kad sunku atsakyt tiksliai bet ar pavyktu pirmu etapu?:)
Labas Adrija, Taip, į taikomąją ekologiją su 2,98 tikraį įstosite ir gausite pakvietimą studjuoti liepos 23 d. Jei reikės pagalbos užsipildant prašymą LAMA BPO sistemoje kreipkitės. :) Tel. 86 206 7179, el. paštas: priemimas@asu.lt Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
adrija
O ekologija priskiriama prie populiariu studiju ar ne? ir kiek buvo priimta 2015m? arba kiek planuojat priimti?
 
asukomisija
adrija rašė: O ekologija priskiriama prie populiariu studiju ar ne? ir kiek buvo priimta 2015m? arba kiek planuojat priimti?
Sunku pasakyti, susidomėjimas gan didelis. :) Kasmet priimame 1 grupę. (iki 30 žmonių). Jei naudoji Facebook, gali prisijungti prie ASU būsimų studentų grupės, kurie planuoja stoti 2016 m.: https://www.facebook.com/groups/432489136942836/512416925616723/?notif_t=like&notif_id=1468521509601319 Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
greta
Sveiki, noreciau imti paskola, o del jos teirautis kai atvyksiu pasirasyti sutarti universitete?:)
 
asukomisija
greta rašė: Sveiki, noreciau imti paskola, o del jos teirautis kai atvyksiu pasirasyti sutarti universitete?:)
Paskolas aukštųjų mokyklų studentams suteikia valstybinis studijų fondas. Kokie reikalavimai, kokie reikalingi dokumentai, iki kada reikia pateikti galite rasti čia: https://www.vsf.lt/lt/valstybes-paskolos Jei kils daugiau klausimų, kreipkis, el. paštas: priemimas@asu.lt, mob. 86 206 7179. Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
agne
Sveiki , uzpildziau prasyma, ir skiltyje kur" prasymas" raso jog nedalyvauju konkurse, o paskutineje skiltyje "uzpildytas prasymas " raso kad dalyvauju.. kaip suprast?
 
asukomisija
agne rašė: Sveiki , uzpildziau prasyma, ir skiltyje kur" prasymas" raso jog nedalyvauju konkurse, o paskutineje skiltyje "uzpildytas prasymas " raso kad dalyvauju.. kaip suprast?
Laba diena Agne, susisiekite su manimi šiais kontaktais: Tel. 86 206 7179, arba el. paštu: priemimas@asu.lt, patikrinsime :) Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Edgaras
Sveiki pildžiau pirmu numeriu ekologija vnf su 2,82 kaip manot ar pakvietimą gausiu?:)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]