taikomoji ekologija ir agronomija


asukomisija
ana rašė: Sveiki, koks buvo minimalus stojamasis balas į taikomąja ekologiją vnf vietą 2014 metais?
Sveiki :) 2014 m. minimalaus balo į VNF nebuvo, šiais metais reikia turėti bent 1,0, kad galėtumėte stoti į VNF vietą. :)
 
Partnerio pranešimas
Klausimas
Sveiki, ar stojant nuo 2016 metų, kai bus privalomas matematikos egzaminas ar pasikeis balo sudedamoji lentelė? Pavyzdžiui kai dabar yra antram dalykui reikia chemijos/matematikos egzamino rezultato, tai ar po 2016metų nebus taip, kad antram dalykui liks tik chemija, nes matematika bus "numesta" kaip ir lietuvių?
 
asukomisija
Klausimas rašė: Sveiki, ar stojant nuo 2016 metų, kai bus privalomas matematikos egzaminas ar pasikeis balo sudedamoji lentelė? Pavyzdžiui kai dabar yra antram dalykui reikia chemijos/matematikos egzamino rezultato, tai ar po 2016metų nebus taip, kad antram dalykui liks tik chemija, nes matematika bus "numesta" kaip ir lietuvių?

Sveiki. :)
Nesikeis, tačiau, vidurinį išsilavinimą įgijusiems 2016 metais ir norintiems pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą reikės turėti išlaikius 3 privalomus valstybinius egzaminus (lietuvių kalba, užsienio kalba ir matematika). Skaičiuojant konkursinį balą sistema skaičiuos palankiausią variantą. Tarkime, jei turėsi ir matematiką ir chemiją, o chemija bus geriau išlaikytas nei matematika, tada į KB balą ims chemiją. :)
 
Partnerio pranešimas
kristijonas
sveiki, norejau paklausti, kaip susirast tiksliniu studiju "remejus"? ir siaip turiu abai daug klausimu, kuriu, deja, visu cia neprirasysiu. tai butu smagu jei parasytumet man i FB Kristijonas Vtulskis. arba jeigu negalit suteikt grupiu, zmoniu vardus, pavardes kurie padetu ir atsakytu i visus klausimus :)
 
asukomisija
kristijonas rašė: sveiki, norejau paklausti, kaip susirast tiksliniu studiju "remejus"? ir siaip turiu abai daug klausimu, kuriu, deja, visu cia neprirasysiu. tai butu smagu jei parasytumet man i FB Kristijonas Vtulskis. arba jeigu negalit suteikt grupiu, zmoniu vardus, pavardes kurie padetu ir atsakytu i visus klausimus :)
Sveikas Kristijonai. :) Gerai, parašysiu Tau per facebook.
 
Partnerio pranešimas
Domas
Labas vakaras, turiu klausimą, 2015 m. Įgijau vidurinį išsilavinimą ir šiemet noriu stoti į taikomąją ekologiją, taigi noriu paklausti kokio konkursinio balo reikia ir ar yra kokia galimybe įstoti i pasirinkta vietą be biologijos?
 
Tadas
Sveiki. Kokia tikslia suma reiketu moketi uz studijas VNF?
 
asukomisija
Domas rašė: Labas vakaras, turiu klausimą, 2015 m. Įgijau vidurinį išsilavinimą ir šiemet noriu stoti į taikomąją ekologiją, taigi noriu paklausti kokio konkursinio balo reikia ir ar yra kokia galimybe įstoti i pasirinkta vietą be biologijos?
Sveikas Domai, kadangi tavo vidurinis išsilavinimas yra įgytas 2015 m. stojant į VNF vietą turi turėti ne mažesnį kaip 1,0 konkursinį balą. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Tadas rašė: Sveiki. Kokia tikslia suma reiketu moketi uz studijas VNF?
Sveikas Tadai, kokia studojų programa Jus domina?
 
Partnerio pranešimas
tirli pirli
Sveiki norejau paklaust jai as baigiau vidurini 2014 mano konkursinis balas skaiciuojasi pagal 2014. Ar pagal 2016metus nes as neesu laikius uzsienio kalbos egzo
 
asukomisija
tirli pirli rašė: Sveiki norejau paklaust jai as baigiau vidurini 2014 mano konkursinis balas skaiciuojasi pagal 2014. Ar pagal 2016metus nes as neesu laikius uzsienio kalbos egzo
Sveiki :) Jūsų KB skaičiuosis pagal 2014 m. taisykles, tačiau konvertuosis į 10 balų sistemą. Pasiskaičiuoti KB galite čia: http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle#top Į VF vietą galite pretenduoti, nes pagal Jūsų baigimo metus reikalavimas yra turėti vidurinį išsilavinimą :)
 
Partnerio pranešimas
ana
Sveiki ar istociau i ekologija, su biologijos geografijos ir lietuviu egzaminais vnf.
 
asukomisija
ana rašė: Sveiki ar istociau i ekologija, su biologijos geografijos ir lietuviu egzaminais vnf.
Labas Ana, Taip, įstotumei, jei atitiksi minimalų konkursinį balą. :) Jei naudoji Facebook, kviečiu prisijungti į būsimų ASU studentų grupę, kurie stos 2016 m.: https://www.facebook.com/groups/432489136942836/?fref=ts Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
aukse
Sveiki planuoju stoti i agronomija arba ekologija. gal galite pasakyti su kokiais balais istojo 2015 i ekologija vnf.?
 
asukomisija
aukse rašė: Sveiki planuoju stoti i agronomija arba ekologija. gal galite pasakyti su kokiais balais istojo 2015 i ekologija vnf.?
Labas Aukse, 2015 m. reikalaujamas minimalus KB į VNF vietą buvo 1,0, tačiau su mažiausiu į taikomąją ekologiją priėmėme 1,49. :) Jei kils daugiau klausimų galite skambinti tel. 862067179 (Antanas) arba rašyti el. paštu: priėmimas@asu.lt Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Aukse
o koks balas buvo auksciausais vnf? ekologija
 
asukomisija
Aukse rašė: o koks balas buvo auksciausais vnf? ekologija
4,70
 
Partnerio pranešimas
kamile
Sveiki, norejau paklausti ar sunku mokytis ekologija daug yra matematikos ir chemijos?
 
kamile
Taip pat norejau paklausti kaip yra su remiamomis paskolomis, jas gali gauti kiekvienas?ar bus konkursas? kam teikiama pirmenybe?
 
asukomisija
kamile rašė: Sveiki, norejau paklausti ar sunku mokytis ekologija daug yra matematikos ir chemijos?
Labas Kamile, labai ne daug, tik 1 studijų pusmetį. :) Su visais dėstomais dalykais taikomojoje ekologijoje gali susipažinti čia: http://aprasai.asu.lt/2015-2016/Miškų%20ir%20ekologijos%20fakultetas/Pirmosios%20pakopos%20programos/Taikomoji%20ekologija/Studijų%20dalykai/ Jei norėsi plačiau pasikonsultuoti gali skambinti tel. 837 752 200, mob.86 206 7179, el. paštas: priemimas@asu.lt Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]