taikomoji ekologija ir agronomija


Julija
O 2016-ais metais imanoma bus istoti be matematikos egzamino?
 
Julija
Tai stojant kitais metais po 12-os klases baigimo, atsizvelgiama i praejusiu metu reikalavimus?
 
asukomisija
Julija rašė: O 2016-ais metais imanoma bus istoti be matematikos egzamino?
Labas Julija. :) Jei vidurinį išsilavinimą įgysi 2016 metais ir norėsi pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą - matematikos egzaminas bus privalomas, o į mokamą vietą bus galima įstoti ir be matematikos valstybinio egzamino. ;))
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Julija rašė: Tai stojant kitais metais po 12-os klases baigimo, atsizvelgiama i praejusiu metu reikalavimus?
Jei vidurinį išsilavinimą įgysi šiemet, o stosi į ASU 2016 metais į valstybės finansuojamą vietą galėsi patekti ir be matematikos valstybinio egzamino. :)
 
Partnerio pranešimas
Lukas
Sveiki, ar imanoma isoti i agronomija nelaiknt biologijos ir chemijos egzamino i vnf vieta?
 
asukomisija
Lukas rašė: Sveiki, ar imanoma isoti i agronomija nelaiknt biologijos ir chemijos egzamino i vnf vieta?
Sveikas Lukai. :) Taip, į VNF vietą įstotumei, jei Tavo balas bus ne mažesnis kaip 1,0. :) Jei naudoji Facebook, kviečiu prisijungti prie ASU būsimų studentų grupės, kurie planuoja į ASU stoti 2015 m.: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/ Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Martis
Laba diena, ar būtų galėmybę šiais metais įstoti į agronomus . Laikan šiuos egzminus lietuviu mokyklinis – 6,istorija metinis – 10, biologija valstybinis – 50, matieka valstybinis – 30, chemija valstybinis – 40. Žinuma, į valstybes nefinansuojama viena ir be to ar būtų didelė galėmybe įstoti?
 
asukomisija
Martis rašė: Laba diena, ar būtų galėmybę šiais metais įstoti į agronomus . Laikan šiuos egzminus lietuviu mokyklinis – 6,istorija metinis – 10, biologija valstybinis – 50, matieka valstybinis – 30, chemija valstybinis – 40. Žinuma, į valstybes nefinansuojama viena ir be to ar būtų didelė galėmybe įstoti?
Sveikas. :) Taip, į valstybės nefinansuojamą vietą įstotumei. Jei naudoji Facebook, kviečiu prisijungti prie ASU būsimų studentų grupės, kurie stos 2015 m.: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/?fref=ts Jei kils daugiau klausimų, kreipkis: el. paštas: priemimas@asu.lt; tel. 862067179. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Tatumas
Sveiki, noriu paklausti, kiek praėjusiais metais Jūsų universitete studijavusių agronomų išėjo užsitikrinę darbo vietas, o kiek liko "laisvi"? Taip pat, ar yra galimybė atlikti praktiką užsienyje?
 
asukomisija
Tatumas rašė: Sveiki, noriu paklausti, kiek praėjusiais metais Jūsų universitete studijavusių agronomų išėjo užsitikrinę darbo vietas, o kiek liko "laisvi"? Taip pat, ar yra galimybė atlikti praktiką užsienyje?
Sveikas. :) 2014 metais agronomijos fakultete diplomus gavo 43 I pakopos (bakalauro) ir 58 II pakopos (magistrantūros) studentai. ASU ne mažai studentų dar prieš I kursą pasirašo trišales studijų sutartis, tad, dar negavus diplomo, turi darbą. ASU svetainėje skelbiame bendrą įsidarbinimo statistiką, dėl konkrečios studijų programos galite kreiptis į ASU studijų kokybės ir inovacijų centro vyr. vadybininką Albiną Pugevičių (albinas.pugevicius@asu.lt; tel. 8699 80403). ASU Agronomijos fakultetas nuolat skelbia darbo pasiūlymus svetainėje: http://www.asu.lt/af/lt/22896, kai kurios įmonės visus metus vykdo atranką: http://www.agrokoncernas.lt/index.php?page=mes-ir-studentai Praktiką galite rinktis ir užsienyje, ieškoti pats arba tarpininkauti su ASU Agronomijos fakultetu ir Tarptautiniu skyriumi. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Viktorja
Sveiki, galbūt žinote studentų baigusių arba besimokančių agronomiją ir galinčių papasakoti apie studijas ir pakonsultuoti kitais dominančiais klausimais?
 
asukomisija
Viktorja rašė: Sveiki, galbūt žinote studentų baigusių arba besimokančių agronomiją ir galinčių papasakoti apie studijas ir pakonsultuoti kitais dominančiais klausimais?
Labas Viktorija; Žinoma (galiu duoti ir baigusių, ir studijuojančių), jei naudoji Facebook, galėčiau pridėti į uždaras grupes. :)) Mane gali rasti FB: Antanas Girčys; tel.: 862067179; el. paštas: priemimas@asu.lt Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Šarūnas
Laba diena, ar bus galėmybę istoti į mokamą vietą šiais metais, su šiais balais lietuviu mokyklinis -6,istorija metinis - 10,biologija valstybinis -30,matematika valstybinis - 20, chemija valstybinis - 30?
 
asukomisija
Šarūnas rašė: Laba diena, ar bus galėmybę istoti į mokamą vietą šiais metais, su šiais balais lietuviu mokyklinis -6,istorija metinis - 10,biologija valstybinis -30,matematika valstybinis - 20, chemija valstybinis - 30?
Sveikas Šarūnai. :) Taip, su tokiai balais į valstybės nefinansuojamą vietą įstosite užtikrintai. Sėkmės laikant egzaminus. Jei naudojate Facebook, prisijunkite prie būsimų ASU studentų grupės: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/?fref=ts Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Aušrinė
Sveiki, norėčiau sužinoti apie ką mokoma per verslo užsienio kalbos paskaitas.
 
asukomisija
Aušrinė rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti apie ką mokoma per verslo užsienio kalbos paskaitas.
Labas Aušrine. :) Studentai turi įgyti tiek bendrą, tiek konkrečią verslo aplinkos dalykinę terminologiją, taikyti verslo kalbai būtinas gramatines kategorijas ir struktūras, perprasti bendravimo verslo kalba ypatumus ir etikos normas. Įgytas žinias bei gebėjimus kūrybiškai taikyti konkrečiomis verslo situacijomis skaitydami, klausydami, rašydami ir kalbėdami. Detaliau galite susipažinti taikomosios ekologijos dalykų aprašuose: http://aprasai.asu.lt/2014-2015/Mi%C5%A1k%C5%B3%20ir%20ekologijos%20fakultetas/Pirmosios%20pakopos%20programos/Taikomoji%20ekologija/Studij%C5%B3%20dalykai/ Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Lina
Ar įstočiau su 2,46 balu į vnf?
 
asukomisija
Lina rašė: Ar įstočiau su 2,46 balu į vnf?
Labas Lina, taip, minimalus balas į VNF: 1,0. :)
 
Partnerio pranešimas
ana
Sveiki, koks buvo minimalus stojamasis balas į taikomąja ekologiją vnf vietą 2014 metais?
 
Kornelijus
Sveiki. Noreciau suzinoti ar taikomoji ekologija yra perspejtyviau nei radiologija. Ir kaip su alga:)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]