taikomoji ekologija ir agronomija


lala
Sveiki. Ar įstočiau į ASU taikomąją ekologiją 2015m., jei laikysiu šiuos egzaminus: biologija, lietuvių k., anglų k., istorija? O metinį rinkčiaus matematikos ar chemijos pažymį. Jei taip, kokia tikimybė įstoti i vf?
 
asukomisija
lala rašė: Sveiki. Ar įstočiau į ASU taikomąją ekologiją 2015m., jei laikysiu šiuos egzaminus: biologija, lietuvių k., anglų k., istorija? O metinį rinkčiaus matematikos ar chemijos pažymį. Jei taip, kokia tikimybė įstoti i vf?

Labas :). Kiek bus valstybės finansuojamų vietų dar nėra patvirtinta, todėl sunku pasakyti ar bus sunku įstoti į VF vietą. Lemia daug dalykų: norinčiųjų studijuoti skaičius, kandidatų konkursiniai balai ir pan. :) Jei tik turi galimybę rekomenduoju dar laikyti matematiką arba chemiją. Vienas iš šių dalykų bus reikalingas ties antruoju pasirenkamu dalyku, jei nelaikysi egzamino, net su A lygio 10 balų įvertinimu jau prarasi 1 balą. Pabandyk. ;)) Užsienio kalba privalomas, o istorija nėra būtina, ties trečiuoju tinka užsienio kalba. :). Parašyk el. paštu komisija@asu.lt, atsiųsiu daugiau informacijos apie taikomąją ekologiją ir stojimo sąlygas. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
samanta rašė: Sveiki, turiu svarbų klausimą. Noriu stoti kitais metais į taikomąją ekologiją. Tai norėčiau paklausti, kokius egzaminus aš privalau laikyti norint įstoti? Ar tai būtų taip,kad man privaloma laikyti biologiją (kaip svarbiausia), lietuvių k. ir galiu pasiimti TIK matematikos a lygiu metinį pažymį ar tai būtų,kad turiu laikyti biologiją, lietuvių k., matematiką (kadangi matematiką turiu pasiėmusi a lygiu, o chemiją b), o tada chemijos b lygio metinį?
Labas Samanta. :) Jei nori pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą privaloma laikyti lietuvių kalbos ir literatūros bei užsienio kalbos (ne žemesniu kaip B1 lygiu) valstybinius egzaminus. Konkursinis balas susideda: pirmasis dalykas - biologija (0,4), antrasis - matematika arba chemija (0,2), trečiasis - istorija, geografija, informacinės technologijos, fizika, chemija, matematika arba užsienio kalba (0,2), ketvirtasis - lietuvių kalba ir literatūra (0,2). :) Ties antruoju ir trečiuoju dalyku gali būti ir metiniai pažymiai, tačiau, tada turi mažesnes galimybes įstoti į VF vietą. Į mokamą vietą egzaminų skaičius nėra privalomas, tačiau, gali būti nustatytas minimalus balas. Kviečiu prisijungti FB, būsimų ASU studentų grupę: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/?fref=ts , galėsiu daugiau suteikti informacijos. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
nesvarbu rašė: Jei dabar esu dvyliktoke, tai norint istoti i ASU turiu laikyti 5 egzaminus? Ar tik nuo 2016m norint stoti i aukstasias reikia laikyti 5 privalomus egzaminus?
Labas. Stojant 2016 m. ir norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą reikia laikyti 3 privalomus valstybinius egzaminus: lietuvių kalba ir literatūra, užsienio kalba ir matematika. :)
 
Partnerio pranešimas
Mantas
Sveiki norejau paklausti tai kokias pamokas ringtis 11 klaseje norint stoti i agronomija?
 
asukomisija
Mantas rašė: Sveiki norejau paklausti tai kokias pamokas ringtis 11 klaseje norint stoti i agronomija?
Sveikas Mantai, norint 2016 m. pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą privaloma laikyti šiuos valstybinius egzaminus: matemataika, lietuvių kalba ir literatūra bei užsienio kalba. Agronomijos konkursinį balą sudaro šie dalykai: Pirmasis: biologija (0,4); Antrasis: chemija arba matematika (0,2); Trečiasis: istorija, geografija, informacinės technologijos, fizika, chemija, matematika arba užsienio kalba; Ketvirtasis: Lietuvių kalba ir literatūra (0,2); Be mano minėtų privalomų egzaminų (matematika, lietuvių kalba ir užsienio kalba) pasirink dar biologiją. :) Jei kils daugiau klausimų kreipkis el. paštu: priemimas@asu.lt arba skambink 837 752 200. Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Renatas
Labas. Noresiu stoti i agronomija,bet bijau kad galiu neistoti visai nes mokytojai prigasdino labai. laikysiu biologijos geografijos anglu ir lietuviu egzaminus, chemijos imsiu metini pazimi. Ir yra istoti i VF vieta. Nors nematau problemos ir moketi uz moksla.
 
Martynas
Koks bus mažiausias konkursinis balas stojant į agronomija 2015m. ?
 
asukomisija
Renatas rašė: Labas. Noresiu stoti i agronomija,bet bijau kad galiu neistoti visai nes mokytojai prigasdino labai. laikysiu biologijos geografijos anglu ir lietuviu egzaminus, chemijos imsiu metini pazimi. Ir yra istoti i VF vieta. Nors nematau problemos ir moketi uz moksla.
Sveikas Renatai. :) Manau, esate motyvuotas, nebijokite, siekite savo užsibrėžto tikslo. Tikrai taip, svarbu laikote lietuvių kalbos ir literatūros bei užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų)valstybinius egzaminus. Ties antruoju dalyku Jūs neturėsite valstybinio egzamino, tačiau, tiks chemijos arba matematikos metinis pažymys, čia prarasi vieną balą, tačiau bendrai gali surinkti 9 balus. 2014 m. į VF vietą per pagrindinį etapą įstojo su 5,18 konkursiniu balu. Linkiu sėkmės. :) Jei norėsi ką daugiau sužinoti gali rašyti man į el. paštą: priemimas@asu.lt arba skambink 862067179 (Antanas).
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Martynas rašė: Koks bus mažiausias konkursinis balas stojant į agronomija 2015m. ?
Sveikas. 2014 m. per pagrindinį etapą į valstybės finansuojamą vietą įstojo su mažiausiu 5,18, o per papildomą etapą su 4,16. Į mokamą vietą šiais metais planuojame priimti turinčius ne žemesnį kaip 1,0 konkursinį balą. :)
 
Partnerio pranešimas
Renatas
Labas dar karteli. Norejau paklausti jei laikai mokyklini lietuviu kalbos egzamina i universiteta durys uzdaros?
 
asukomisija
Renatas rašė: Labas dar karteli. Norejau paklausti jei laikai mokyklini lietuviu kalbos egzamina i universiteta durys uzdaros?
Su mokykliniu lietuvių kalbos ir literatūros egzaminu galėsi pretenduoti tik į mokamą vietą.
 
Partnerio pranešimas
Renatas
Sveiki. As meginsiu stoti su lietuviu, biologijos,anglu egzaminais bei chemijos(A) lygio pazimiu. Dar turiu geografija(A) lygiu ar man sita egzamina laikyti, ar man itakos stojimo bala. Aciu
 
asukomisija
Renatas rašė: Sveiki. As meginsiu stoti su lietuviu, biologijos,anglu egzaminais bei chemijos(A) lygio pazimiu. Dar turiu geografija(A) lygiu ar man sita egzamina laikyti, ar man itakos stojimo bala. Aciu
Sveikas. :) Ties trečiuoju dalyku turėsi privalomą užsienio kalbos egzaminą, kuris bus valstybinis. Jei nesiseka užsienio kalba ir manai, kad surinksi mažiau kaip 50 proc., gali pabandyti dar laikyti ir geografijos egzaminą arba bent jau stengtis turėti kuo aukštesnį A lygio metinį pažymį. :) Jei naudoji FB, kviečiu prisijungti prie ASU būsimų studentų grupės, kurie planuoja stoti 2015 m.: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/?fref=ts
 
Partnerio pranešimas
anonimas
jei as pernai t.y. 2014 laikiau lietuviu egzamina jis buwo mokiklinis tai as galiu pretenduot i vf vieta
 
anonimas
jei as pernai t.y. 2014 laikiau lietuviu egzamina jis buwo mokiklinis tai as galiu pretenduot i vf vieta
 
asukomisija
anonimas rašė: jei as pernai t.y. 2014 laikiau lietuviu egzamina jis buwo mokiklinis tai as galiu pretenduot i vf vieta
labas vakaras. :) Taip, gali, nes vidurinį išsilavinimą įgijai 2014 m., o pagal tų metų taisykles minimalus reikalavimas norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą buvo vidurinį išsilavinimą liudijantį dokumentas. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
anonimas rašė: jei as pernai t.y. 2014 laikiau lietuviu egzamina jis buwo mokiklinis tai as galiu pretenduot i vf vieta
Taip gali. :) Jei kils daugiau klausimų, gali rašyti el. paštu: priemimas@asu.lt Kviečiu prisijungti prie Facebook grupės: Būsimieji ASU studentai planuojantys stoti 2015 m.: https://www.facebook.com/groups/1461969477415832/
 
Partnerio pranešimas
Jonass
Laba diena,ar būtų galimybę stoti į mokamą vietą su šiais konkursiniais balais: biologija - 40, chemija arba matieka - 30,istorija metinis pažymys - 10, ir lietuvių mokyklinis - 6? Ačiū už atsakymą !
 
asukomisija
Jonass rašė: Laba diena,ar būtų galimybę stoti į mokamą vietą su šiais konkursiniais balais: biologija - 40, chemija arba matieka - 30,istorija metinis pažymys - 10, ir lietuvių mokyklinis - 6? Ačiū už atsakymą !
Sveikas Jonai, Į mokamą vietą su tokiais rezultatais tikrai įstotumei. Minimalus konkursinis balas į valstybės nefinansuojamą vietą yra 1,0. :)
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]