taikomoji ekologija ir agronomija


klausimai
Kas manote,kas yra perpektyviau agronomija ar taikomoji ekologija?Kur didesnis atlyginimas,koks maždaug darbas pabaigus vienas ir kitas studijas?
 
asukomisija
klausimai rašė: Kas manote,kas yra perpektyviau agronomija ar taikomoji ekologija?Kur didesnis atlyginimas,koks maždaug darbas pabaigus vienas ir kitas studijas?
Sveiki. Šiuo metu perspektyvesnės yra agronomijos studijos. Lietuvoje šių specialistų trūkumas yra labai didelis. kadangi įmonės konkuruoja dėl šių specialistų, tad ir algos yra žymiai didesnės. Kur galima dirbti pabaigus studijas galite paskaityti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51540 , ASU taip pat dažnai skelbia įvairius darbo pasiūlymus, su kuriais galite susipažinti prie ASU Agronomijos fakulteto, arba:http://www.asu.lt/af/lt/22896 ir https://www.facebook.com/fotografe.salomeja#!/photo.php?fbid=230847890373081&set=a.218950124896191.1073741839.138381142953090&type=1&theater . Sėkmės :). Jei kils daugiau klausimų - galite rašyti ir el. p. komisija@asu.lt
 
Partnerio pranešimas
Del eko
Laba diena, ar imanoma istot i VF ta taikomaj ekologija su 16.9 balu ?
 
asukomisija
Del eko rašė: Laba diena, ar imanoma istot i VF ta taikomaj ekologija su 16.9 balu ?
Laba diena, pagal 2012 metų duomenis, su tokiu balu Jūs įstotumėte į valstybės finansuojamą vietą per 2 etapą, kadangi per 1 etapą praeinamas balas buvo 17,78. Tikėkimės, kad šiais metais Jums pavyks įstoti į VF vietą per 1 etapą. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Kamiluča
Sveiki, norėčiau paklausti ir tuo pačiu pasiteirauti ar po poros metų dar bus paklausi agronomijos specialybė ,nes kiek pastebėjau tai daug kas stoja y agronomija? :))
 
asukomisija
Kamiluča rašė: Sveiki, norėčiau paklausti ir tuo pačiu pasiteirauti ar po poros metų dar bus paklausi agronomijos specialybė ,nes kiek pastebėjau tai daug kas stoja y agronomija? :))
Laba diena. Šių specialistų poreikis kiekvienais metais auga, kol kas viso reikiamo poreikio mes nepatenkiname. Verslo įmonės teikdamos paramą stojantiesiems - padeda pritraukti stojančiųjų į šią studijų programą. :)
 
Partnerio pranešimas
dokey27
Laba diena. Esu baigusi Vilniaus kolegiją Biomedicininės diagnostikos specialybę. Galvoju apie agronomijos papildomas studijas, kad galėčiau stoti į magistratūros studijas. Nežinau kurią kryptį rinktis po papildomų studijų, likti prie agronomijos ar rinktis agrobiotechnologijas. Ką galėtumėte patarti? Kokios perspektyvos? Ir ar įmanoma po papildomųjų studijų magistrą studijuoti nemokamai? (profesinis bakalauras baigtas su pagyrimu) Iš anksto dėkoju už atsakymus ir laiką.
 
asukomisija
dokey27 rašė: Laba diena. Esu baigusi Vilniaus kolegiją Biomedicininės diagnostikos specialybę. Galvoju apie agronomijos papildomas studijas, kad galėčiau stoti į magistratūros studijas. Nežinau kurią kryptį rinktis po papildomų studijų, likti prie agronomijos ar rinktis agrobiotechnologijas. Ką galėtumėte patarti? Kokios perspektyvos? Ir ar įmanoma po papildomųjų studijų magistrą studijuoti nemokamai? (profesinis bakalauras baigtas su pagyrimu) Iš anksto dėkoju už atsakymus ir laiką.
Laba diena, į Jūsų klausimą atsakiau el. p. :) Jei kils daugiau klausimų - rašykite. Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
rududureda
laba diena, norėjau paklausti ar sunku butu istoti i agronomija 2014m be ketvirto egzamino? (mano laikyti: biologija, geografija, lietuviu ir turbūt matematikos neišlaikytas)?
 
asukomisija
rududureda rašė: laba diena, norėjau paklausti ar sunku butu istoti i agronomija 2014m be ketvirto egzamino? (mano laikyti: biologija, geografija, lietuviu ir turbūt matematikos neišlaikytas)?
Labas. :) Svarbiausia labai gerai išlaikyti biologiją, kadangi lemia 4 balus iš 10 galimų. Šiais metais VF vietų žymiai padaugėjo (iki 175), manau įstosite. :) Taip pat galite teikti prašymą ir dėl tikslinio finansavimo vietos (agronomijos studijų programai skirta 12 tikslinio finansavimo vietų). Jei kils klausimų rašykite el. paštu: komisija@asu.lt arba skambinkite tel. 862067179 (Antanas), iki. :)
 
Partnerio pranešimas
simas123
laba diena, norėjau paklausti ar taikomoji ekologija yra perspektyvi šiuo metu ir kokio maždauk reike konkursinio balo norint gauti vf?
 
asukomisija
simas123 rašė: laba diena, norėjau paklausti ar taikomoji ekologija yra perspektyvi šiuo metu ir kokio maždauk reike konkursinio balo norint gauti vf?
Sveiki Simai. :) Perspektyvų yra, ypač, jei Tavo pastangos studijų metu yra didelės, o studijų programa prie "širdies". Paskutiniais metais stojančiųjų į šią studijų programą buvo sumažėję, tad, manau šiuo metu palanku studijuoti šią studijų programą, rinkoje sumažėję kvalifikuotų specialistų. :) Taikomoji ekologija pretenduoja į 200 valstybės finansuojamų vietų konkuruojant su kitomis tos pačios krypties studijų programomis. (2013 m. minimalus balas į valstybės finansuojamą vietą buvo 18,46). Koks bus šiais metais minimalus konkursinis balas į vf vietą - sunku prognozuoti. Jei kils daugiau klausimų rašykite el. paštu komisija@asu.lt. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
seipsau
Labas, as irmanoma istoti i agronomija nesimokius biologijos?
 
asukomisija
seipsau rašė: Labas, as irmanoma istoti i agronomija nesimokius biologijos?
Labas, taip, tačiau į valstybės finansuojamą vietą įstoti galimybės labai nedidelės. Didesnės galimybės bandyti įstoti į valstybės tikslinę arba mokamą vietą. :)
 
Partnerio pranešimas
vyte
Laba diena,jei mano tėvai ūkininkai ir gauna Europos parama, tai esu girdėjus, kad ASU dali mokslų gali finansuoti?
 
asukomisija
vyte rašė: Laba diena,jei mano tėvai ūkininkai ir gauna Europos parama, tai esu girdėjus, kad ASU dali mokslų gali finansuoti?
Sveiki, tkriausiai Jūs turėjote omenyje valtybės tikslinio finansavimo studijas?
 
Partnerio pranešimas
smalsioji
Sveiki norėčiau sužinoti kokius mokslus reikia pasirinkti 11 klasėje norint studijuoti agronomiją universitete.. būčiau labai dėkinga :)
 
asukomisija
smalsioji rašė: Sveiki norėčiau sužinoti kokius mokslus reikia pasirinkti 11 klasėje norint studijuoti agronomiją universitete.. būčiau labai dėkinga :)

Labas. :) Pirmasis dalykas: biologija (0,4). Antrasis dalykas: chemija arba matematika (0,2). Trečiasis dalykas: Istorija / geografija / informacinės technologijos / fizika / chemija / biologija / matematika arba užsienio kalba (0,2). Ketvirtasis dalykas: lietuvių kalba ir literatūra (0,2). P.S., primenu, kad stojant 2016 metais ir norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą būtinai reikia laikyti lietuvių kalbos, užsienio kalbos ir matematikos egzaminus. :) Jei kils daugiau klausimų - gali rašyti el. paštu antanas.gircys@asu.lt arba skambink 837 752 200. Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
samanta
Sveiki, turiu svarbų klausimą. Noriu stoti kitais metais į taikomąją ekologiją. Tai norėčiau paklausti, kokius egzaminus aš privalau laikyti norint įstoti? Ar tai būtų taip,kad man privaloma laikyti biologiją (kaip svarbiausia), lietuvių k. ir galiu pasiimti TIK matematikos a lygiu metinį pažymį ar tai būtų,kad turiu laikyti biologiją, lietuvių k., matematiką (kadangi matematiką turiu pasiėmusi a lygiu, o chemiją b), o tada chemijos b lygio metinį?
 
nesvarbu
Jei dabar esu dvyliktoke, tai norint istoti i ASU turiu laikyti 5 egzaminus? Ar tik nuo 2016m norint stoti i aukstasias reikia laikyti 5 privalomus egzaminus?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]