Ar galiu stoti


Edmundas
Sveiki. Norėčiau stoti į laivavedybą bet konkursinis balas sudaromas pagal šiuos egzaminus : matematika fizika lietuvių k. ir literatūra + Užsienio k. metinis. Mokykloje buvau tinginys todiel tie metiniai pažymiai neatspindi žynių, Taigi norėčiau paklausti ar galiu stoti jei nelaikiau fizikos egzamino? yra tik metinis ir anglų kalbos egzaminas valstybinis išlaikytas pakankamai gerai o metinis tik 4.
Edmundas
P.S. stoti noriu į VNF
LAJM
Laba diena Edmundai, Nurodant vfn studijas jums didesni šansauži, bet turite teisę pildyti ir vf studijų finansavimą. Viskas priklauso nuo kitų abiturientų brandos atestatų rezultatų;-). Iškilus klausimams rašykite priemimas@lajm.lt Sėkmės LAJM
gintare
Sveiki Gintare,

Sveikiname jus istojus;-). Dėl anglų kalbos - tiesiog turėsite progą ją išmokti. Diferencijuojame pagal lygius anglų kalbos mokėjimus. Viskas yra išsprendžiama, svarbu turėti tkslą;-)

Pagarbiai
Genutė Kalvaitienė
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla




Norejau paklausti mane prieme I jury uosto finansai pirmuoju etapu bet kaip bus su mokslais jai as nesimokiau anglu kalbos o ziurejau studijas ten egzaminu dauk anglu kalba as mokiausi rusu-vokieciu
Vladislav
Sveiki, Ar galite pasakyti, kokia minimali rega be akinių ir su (1.0/0.9 ir t.t.) turi būti norint praeiti med. komisija laivavedybai?
LAJM
Laba diena Vladislav, Reikalavimų stojant į jūrines programas nėra sugriežtintas. Laivavedys negali būti daltonikas, o suakiniais ar linzėmis puikiai gali dirbti;-) Pagarbiai LAJM
Vladislav rašė: Sveiki, Ar galite pasakyti, kokia minimali rega be akinių ir su (1.0/0.9 ir t.t.) turi būti norint praeiti med. komisija laivavedybai?
Ieva
Laba diena, kokių egzaminu reikia norint įstoti į laivavedyba? Ar tiktu kad laikysiu lietuviu, biologija, chemija ir daile?
ne LAJM

laba diena Ieva,

Noriu atsakyti į jūsų klausim1 dėl laivavedybos:
reikalingų egzaminų konkursiniam balui sudaryti jūsų išvardintuose dalykuose nėra. Vienintelis variantas yra stoti į mokamą vietą (vfn) .

Perskaičiau ir kažkieno komentarą - atsakymą po jūsų laišku, tai tikrai norime patikinti, kad tai bendravo ne mūsų darbuotojas.

Pagarbiai
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

Ieva rašė: Laba diena, kokių egzaminu reikia norint įstoti į laivavedyba? Ar tiktu kad laikysiu lietuviu, biologija, chemija ir daile?

Galiu iskart pasakyt, kad ne. turi buti fizika ir matieka tavo sarase. ir su tokiais isvis niekur neistosi, nes net i medicina reik matiekos...
besidomintis
Sveiki, ar įmanoma įstoti į Uosto ir laivybos valdymą arba laivavedybą neišlaikius matematikos egzamino į Jūsų mokyklą?

Laba diena,

Galite pretenduoti įstoti į Valstybės nefinansuojamas studijas arba Ištęstinę studijų formą. Sėkmės.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Antanas
Sveiki, jeigu prieš keletą metų buvau teistas už kito žmogaus sužalojimą iš chuliganinių paskatų, ar šis teistumas sudarytų problemų stojant į LAJM?
Labas rytas, Antanai,
Jūsų charakteristika darbui jūroje yra labai svarbi, tačiau jei turimas teistumas neapriboja išvykimo iš Lietuvos Respublikos, dirbti jūroje tai neturėtų trukdyti. Žinoma, išskirtiniais atvejais, tai galėtų būti trukdis, tačiau išduodant jūrininko knygelę tokie duomenys nėra pateikiami.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Dovydas
Laba diena, esu įstojęs į VGTU Automatiką VF, kokios galimybės perstoti į Laivavedybą VF? Kur turėčiau kreiptis? Ar reikia laukti semestro pabaigos?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]