Zurnalistai skandinavijos salyse

ewujtia
sweiki ;) esu 11-oke neuzilgo 12 egzai ir t.t ir panasiai toliau test mokslus norisi, igyti aukstaji ir tapti apsisvietusia :) bet yra vienas dalykas , kad lietuvoje studijuoti nenoriu nepatinka man sios salies poziuris i jaunus zmones norincius studijuoti cia-gimtineje. dabar kai imokos uz studijas padides belekiek kartu ,rodod, apsimoka "ciuozti" is cia i uzsieni man patraukliausiais variantas atrodo studijos Skandinavu Salyse..kaddangi cia yra bendra tema tai noreciau paklausti tu zmoniu, kurie gal but jau is studijuoja uzsieni ar administratoriaus , kuris viska zino, apie studijas pakalbeeti placiau, kokios kalbos reikalingos, kokie egzai, ar univeruose ziuri tik i egzus ar ir i atestata kokios lengvatos taikomos studentams is uzsienio, busto ir darbo klausimai :) is anksto dekoju uz info ;)

Administratorius
šiek taiek jau atsakiau tau anoje temoje "žurnalistika". aš irgi kažkaip pritariu studijoms užsienyje, tik reikia pasiryžimo ir nebijot iššūkių.Europos universitetai domisi ir tavo paskutiniųjų metų rezultatais, ir baigiamaisiais egzaminais (patarimas: laikyk tokius egzus, tarsi stotum LT ir plius dar čia paduok dokumentus- dėl visa ko).labai svarbus motyvacinis laiškas bei rekomendacijos.skandinavijos šalių mokslo sistema, apskritai, viskas, ko tau gali prireikti apie tas šalis, tikrai yra žurnale KUR STOTI EU IR JAV. net ir nenorėdama pareklamuoju automatiškai nes iš tiesų ten mes sudėjome viską viską, kad kuo išsamiau atsakytume į panašius klausimus.Be to, ten dar yra mano straipsnis apie tokį Paulių, studijuojantį Amsterdame, tad gausi gerų patarimų iš jo:)

ewujtia
dekuj labi skaiciau ji bibliotekoje mokyklos :) blemba kaip cia su tais mokslais smegenys susisuko jauciuosi visai zalia niekom nesuprantu kas,kur,kaip,kada duoti paraiskas kaip rasyt tuos motyvacinius laiskus ??? Siaip esu labai nusivylusi LT svietimo sistema :( neseniai suzinojau k, kad kalejimo istaigosse kalintiems asmenims mokslas yra nemokamas :( VIRSUNE , lai jie mokosi bet tada kodel paprasti zmones uz moksla turi gerokai paploninti pinigini? :)

Administratorius
vienas mažutis pastebėjimas: daugelio universitetų reglamentuose yra parašyta, jog teisti asmenys nepriimamami arba šalinami iš universitetų, todėl, bent jau Lt aukštosiose, tokie asmenys tikrai negali studijuoti.kitas reikalas, kai jie baigia pagrindinį arba profesinį mokslą.

Kristin_a
Sveiki, aš irgi domiuosi galimybėmis studijuoti žurnalistiką užsienyje, tad norėčiau paklausti, ar stojant į Skandinavijos šalis, nereikia laikyti Ielts ar TOEFL testų? Iš anksto dėkoju.

agne k
kur,pvz svedijoje, galima studijuoti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]