Kineziterapija


anonimas123
Labas vakras,kitais mokslo metais būsiu dvyliktokas.Norėčiau studijuoti kineziterapiją,esu pasirinkęs matematiką,lietuvių kalbą,biologiją A-lygiu, o chemiją-B.Kokios mano galimybės? Ar didelės reikšmės turi,kad pasirinkau chemiją -B lygiu.
LSU
anonimas1232013 Labas vakras,kitais mokslo metais būsiu dvyliktokas.Norėčiau studijuoti kineziterapiją,esu pasirinkęs matematiką,lietuvių kalbą,biologiją A-lygiu, o chemiją-B.Kokios mano galimybės? Ar didelės reikšmės turi,kad pasirinkau chemiją -B lygiu. Sveiki, Be abejonės chemijos B lygis turės mažesnį svertinį koeficientą, negu A lygis, rekomenduotume kuo skubiau pereiti į A lygį.
Agne
Laba diena. Ar egzaminu kineziterapijai reikia butinai valstybiniu? aciu uz atsakyma
LSU
Sveiki Agne, priklausomai nuo to ar norite patekti į valstybės finansuojamas studijas ar savo lėšomis mokamas. Jeigu valstybės finansuojamas, tada orientuokitės į valstybinius egzaminus.
Tony9
Laba diena. Ar stojant i vnf kineziterapija užtenka dviejų valstybinių egzaminu ? Ar būtų galima istoti su anglu ir lietuviu(mokykliniu) egzaminais ?
LSU
Laba diena, Tony9, kineziterapijos studijų programa yra viena iš populiariausių studijų programų LSU. Ši studijų programa sulaukia tikrai didelio stojančiųjų susidomėjimo. Tad labai sunku pasakyti kaip bus šiais metais. Yra tikimybė, kad įstosite su dviem valstybiniais brandos egzaminais, tačiau taip pat yra tikimybė, kad galite ir neįstoti.
Agnė
Sveiki, 2015 žadu stotį į kineziterapiją, bet turiu problemų su chemija. Geriau man laikyti valstybinį egazaminą ir surinki pvz. minimumą taškų, ar turėti metinį pažymį a ligiu, pvz 8?
LSU
Laba diena, Agne, Stojant į kineziterapijos studijų programą yra nurodyta, kad imamas chemijos arba matematikos egzamino vertinimas, o kitas pasirinktinai imamas kaip metinis pažymys. Tai galite laikyti matematikos egzaminą, o chemiją turėti a lygiu arba atvirkščiai. Tačiau bet kokiu atveju geriau turėti, kad ir minimalų egzamino vertinimą, nei metinį pažymį.
LSU
Gerbiami Kur stoti forumo dalyviai, iškilus klausimų iki liepos 21 d. prašome Jūsų kreiptis į LSU priėmimo komisiją tel nr. 8 37 302 628 arba el. paštu priemimas@lsu.lt. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
Vytautas
Ar yra tikimybe kad istosiu i kinezioterapija (vnf) su 4.42 balu?
LSU
Vytautas rašė: Ar yra tikimybe kad istosiu i kinezioterapija (vnf) su 4.42 balu?
Sveiki, Į kineziterapiją VNF įstosite jei Jūsų balas yra 2 ir daugiau.
d.korz
Laba diena. Norėjau paklausti, ar turiu galimybę šiemet stoti į kineziterapiją(vf ar vnf)? Mokykloje laikiau tik lietuvių kalbos(31) ir anglų kalbos(69) egzaminus, matematikos egzamino nelaikiau(metinis A lygio - 6), chemijos(metinis A lygio - 6) ir biologijos(neturėjau) taip pat. Šiemet baigiu Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro higieninės kosmetikos programą. Konkursinis balas gaunasi labai mažas, o ir skaičiau, kad būtinas matematikos egzaminas stojant šiemet į visas universitetines ar kolegijines aukštąsias mokyklas. Ar turiu šansų įstoti, ar visgi reikalingas matematikos egzaminas ir nieko šiemet nesitikėti? Labai lauksiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai, Dalia
LSU
d.korz rašė: Laba diena. Norėjau paklausti, ar turiu galimybę šiemet stoti į kineziterapiją(vf ar vnf)? Mokykloje laikiau tik lietuvių kalbos(31) ir anglų kalbos(69) egzaminus, matematikos egzamino nelaikiau(metinis A lygio - 6), chemijos(metinis A lygio - 6) ir biologijos(neturėjau) taip pat. Šiemet baigiu Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro higieninės kosmetikos programą. Konkursinis balas gaunasi labai mažas, o ir skaičiau, kad būtinas matematikos egzaminas stojant šiemet į visas universitetines ar kolegijines aukštąsias mokyklas. Ar turiu šansų įstoti, ar visgi reikalingas matematikos egzaminas ir nieko šiemet nesitikėti? Labai lauksiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai, Dalia
Laba diena, Dalia, Asmenys, ketinantys pretenduoti į Valstybės finansuojamas studijas, turi būti išlaikę lietuvių kalbos, užsienio kalbos ir matematikos valstybinius egzaminus. Taigi, galite pretenduoti į mokamą vietą. Stojant į kineziterapiją reikalingi biologijos, lietuvių, chemijos arba matematikos egzaminai. Jei neturite biologijos, tuomet skaičiuojant Jūsų konkursinį balą bus imamas 0. Taigi, Jūs galite mėginti stoti į mokamas kineziterapijos studijas, tik atitinkamai Jūsų konkursinis balas bus mažesnis, tačiau mes nežinome, kokie bus stojamieji balai kitų pretendentų. Todėl vistik siūlyčiau pamėginti.
pavelas
Sveiki, Noriu paklausti ar yra galimybė įstoti į išlyginamąsias kineziterapijos studijas pabaigęs fizinio ugdymo ir sporto programą tame pačiame universitete. Kaip vyksta šis procesas?
LSU
pavelas rašė: Sveiki, Noriu paklausti ar yra galimybė įstoti į išlyginamąsias kineziterapijos studijas pabaigęs fizinio ugdymo ir sporto programą tame pačiame universitete. Kaip vyksta šis procesas?
Sveiki, į kineziterapijos išlyginamąsias studijas gali stoti tik tie asmenys, kurie baigė kineziterapiją kolegijoje.
Ugnė
Sveiki. Kokių reikia egzaminų norint įstoti į lsu kineziterapiją?
LSU
Ugnė rašė: Sveiki. Kokių reikia egzaminų norint įstoti į lsu kineziterapiją?
Laba diena, reikalingi egzaminai: Užsienio k. Matematika Biologija Lietuvių k. Chemija arba matematika**
Katazina
Sveiki,siandien gavau atsakyma is Vilniaus kolegijos Stojant į kineziterapiją, konkursinis balas skaičiuojamas iš šių dalykų: Biologijos egzaminas Matematikos arba chemijos egzaminas arba metinis pažymys Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas Kitas dalykas (užsienio kalba, informacinės technologijos ar kt.) egzaminas arba metinis pažymys.
LSU
Katazina rašė: Sveiki,siandien gavau atsakyma is Vilniaus kolegijos Stojant į kineziterapiją, konkursinis balas skaičiuojamas iš šių dalykų: Biologijos egzaminas Matematikos arba chemijos egzaminas arba metinis pažymys Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas Kitas dalykas (užsienio kalba, informacinės technologijos ar kt.) egzaminas arba metinis pažymys.
Laba diena, Aš surašiau ir privalomus egzaminus norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą. Plačiau apie konkursinio balo sandarą galite paskaityti čia https://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/konkursinio-balo-sandara/
Gustina
At reikia pasiimti chemija B lygiu ar užtenka matematikos A? Nes man chemija nesiseka ir norėčiau jos išvis atsisakyti

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]