Del stojimo


Judita
Sveiki. Planuoju studijuoti Finansų apskaitą. 1) Norėjau paklausti, ar trečiojo pasirinkto dalyko reikia pažymio ar egzamino nepriklausomai nuo kokio tipo jis yra? 2) Jeigu lankau Informacines technologijas B lygį, ar tai mažina šansus patekti į valstybės kompensuojamas vietas?
SMKkonsultacija
Judita rašė: Sveiki. Planuoju studijuoti Finansų apskaitą. 1) Norėjau paklausti, ar trečiojo pasirinkto dalyko reikia pažymio ar egzamino nepriklausomai nuo kokio tipo jis yra? 2) Jeigu lankau Informacines technologijas B lygį, ar tai mažina šansus patekti į valstybės kompensuojamas vietas?
Laba diena, visa informacija pateikta internetiniame puslapyje prie studijų programos nurodytuose reikalavimuose: http://www.smk.lt/studyprograms_v2/detail/Finansu-apskaita/20314
Juste
Sveiki norejau paklausti apie specialybe ''sveikatingumo ir grozio centras'' yra tokiu kad neislaiko iki galo nes perdidelis kruvis? kuriu egzaminu reikia islaikyt kad istotum ir kokie ju islaikymo precentai?
SMKkonsultacija
Juste rašė: Sveiki norejau paklausti apie specialybe ''sveikatingumo ir grozio centras'' yra tokiu kad neislaiko iki galo nes perdidelis kruvis? kuriu egzaminu reikia islaikyt kad istotum ir kokie ju islaikymo precentai?
Laba diena, visa informacija apie Sveikatingumo ir grožio verslo studijų programą rasite mūsų internetiniame puslapyje - http://www.smk.lt/studyprograms_v2/detail/Sveikatingumo-ir-grozio-verslas/20314
Tomas
Sveiki, susidomėjau pasieniečio specialybe. Kiek klasių reikia baigti norint mokytis Klaipėdos socialinių mokslų kolegijoje ir tapti pasieniečiu?
Rima
Sveiki, stojant į turizmą ir viešbučių studijas, gali istorijos balus žiūrėti iš 10 klasės pažymėjimo? Kadangi 12 klasėje jos nesimokinu.
SMKkonsultacija
Tomas rašė: Sveiki, susidomėjau pasieniečio specialybe. Kiek klasių reikia baigti norint mokytis Klaipėdos socialinių mokslų kolegijoje ir tapti pasieniečiu?
Laba diena, norint mokintis Socialinių mokslų kolegijoje reikia baigti 12 klasių ir turėti brandos atestatą. Beje, pas mus nėra tokios pasieniečių studijų programos.
SMKkonsultacija
Rima rašė: Sveiki, stojant į turizmą ir viešbučių studijas, gali istorijos balus žiūrėti iš 10 klasės pažymėjimo? Kadangi 12 klasėje jos nesimokinu.
Laba diena, jeigu norite dalyvauti konkurse dėl studijų stipendijos, tuomet reikia išsilaikyti visus valstybinius egzaminus, kurie nurodyti prie studijų programos reikalavimų, priešingu atveju, galėsite dalyvauti konkurse tik į mokamą vietą.
Raminta
Sveiki, mane domina turizmo ir viešbučių studijos. Jos dėstomos tik anglų kalba ar ir lietuvių?
Živilė
Sveiki, Stojant į kūrybos ir pramogų industrijas visi tie keturi dalykai, kurie nurodyti studijos programos reikalavimų turi būti vbe egzamino rezultatai ar kai kurie gali būt ir 12kl metinis dalyko pažymys? Tarkim ten parašyta, kad reikia informacinių technologijų ir jų svertinis koeficientas 0,2. Tai aš turiu būt išlaikius informatikos vbe egzaminą ar galima stoti į valstybės finansuojamą vietą ir su metiniu pažymiu?
SMKkonsultacija
Raminta rašė: Sveiki, mane domina turizmo ir viešbučių studijos. Jos dėstomos tik anglų kalba ar ir lietuvių?
Laba diena, ši studijų programa vykdoma ir lietuvių ir anglų kalbomis.
SMKkonsultacija
Živilė rašė: Sveiki, Stojant į kūrybos ir pramogų industrijas visi tie keturi dalykai, kurie nurodyti studijos programos reikalavimų turi būti vbe egzamino rezultatai ar kai kurie gali būt ir 12kl metinis dalyko pažymys? Tarkim ten parašyta, kad reikia informacinių technologijų ir jų svertinis koeficientas 0,2. Tai aš turiu būt išlaikius informatikos vbe egzaminą ar galima stoti į valstybės finansuojamą vietą ir su metiniu pažymiu?
Laba diena, sausio 29 d. bus paskelbti atnaujinti stojimo reikalavimai mūsų internetiniame puslapyje.
Mmmm
Sveiki, Jei istojama i valstybes nefinansuojama vieta su studiju stipendija, ar studiju eigoje, metams laikinai sustabdzius studijas, studiju stipendija isliks, toliau tesiant mokslus po metu ?
auquste
Laba diena , norėjau paklausti koks minimalus konkursinis balas stojant 2016 metais į bankininkystę ir investicijų valdymą?
SMKkonsultacija
auquste rašė: Laba diena , norėjau paklausti koks minimalus konkursinis balas stojant 2016 metais į bankininkystę ir investicijų valdymą?
Laba diena, minimalus stojimo balas yra 0,8.
aivaras123
laba diena norejau paklausti ar jus vygdote isankstini stojima?
SMKkonsultacija
aivaras123 rašė: laba diena norejau paklausti ar jus vygdote isankstini stojima?
Laba diena, išankstinis atskiras priėmimas bus vykdomas nuo gegužės 1 d.
aivaras123
supratau, o 2015 metais kiek istojo zmoniu i programavimo ir multimedijos specialybe?
SMKkonsultacija
aivaras123 rašė: supratau, o 2015 metais kiek istojo zmoniu i programavimo ir multimedijos specialybe?
Laba diena, į PM įstojo apie 20 studentų.
Stojimas
Laba diena, noreciau paklausti ar "teises" studijose labai didelis kruvis, istestinese studijose. Nes zadu intensyviai dirbti , todel gali buti sunku pavezti kruvi , jei jis didelis.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]