Del stojimo


SMKkonsultacija
Agnė rašė: labas vakaras, koks vnf balas sveikatingumo ir grozio verslo specialybes? Aciu uz atsakyma
Laba diena, mažiausias stojimo balas į bet kurią studijų programą turi būti 0,8.
john
Sveiki,ar buvo is 2014 metu kas istojo i turizma ir viesbucius su stipendija t.y. vf? koks balas?
SMKkonsultacija
john rašė: Sveiki,ar buvo is 2014 metu kas istojo i turizma ir viesbucius su stipendija t.y. vf? koks balas?
Aukščiausias balas buvo 6,07, žemiausias šioje studijų programoje į vnf/st buvo 3,05.
liudmila
Sveiki kolio maziausio balo reikia stojant i viezbuciu ir restoranu versla vilniaus kolegijoje
Rasa
laba diena, koks maziausias balas sveikatingumo ir grozio verslo vnf/st?
SMKkonsultacija
liudmila rašė: Sveiki kolio maziausio balo reikia stojant i viezbuciu ir restoranu versla vilniaus kolegijoje
Laba diena, mažiausias konkursinis balas stojant per LAMA BPO į mokamą vietą yra 0,8.
SMKkonsultacija
Rasa rašė: laba diena, koks maziausias balas sveikatingumo ir grozio verslo vnf/st?
Laba diena, nėra nustatyto mažiausio balo, nes kiekvienais metais konkursinis balas skaičiuojamas iš naujo ir priklauso nuo tais metais stojančiųjų turimų įvertinimų.
Eglervt
Sveiki,ar galima įstoti į sveikatingumo ir grožio verslą jeigu nelaikiau matematikos egzamino, tačiau konkursinis balas 2,64?
SMKkonsultacija
Eglervt rašė: Sveiki,ar galima įstoti į sveikatingumo ir grožio verslą jeigu nelaikiau matematikos egzamino, tačiau konkursinis balas 2,64?
Laba diena, Jūs teikti prašymą į šią studijų programą galite, tačiau tik į mokamą vietą.
Jon
Sveiki,kurioje vietoje reikes pasirasyti sutarti? kokie dokumentai reikalingi? ar galima pinigus sumoketi vietoje ar butinai reikia atsivezti kvita,kad jau viskas sumoketa?
Piotr
Sveiki, norėjau paklausti. Įstojau į vnf ištestine studija, bet norėčiau pasirinkti nuolatines ar dar galėsiu visa tai pasirinkti?
SMKkonsultacija
Jon rašė: Sveiki,kurioje vietoje reikes pasirasyti sutarti? kokie dokumentai reikalingi? ar galima pinigus sumoketi vietoje ar butinai reikia atsivezti kvita,kad jau viskas sumoketa?
Laba diena, studijų sutartys yra pasirašomos kolegijoje. Su savimi turėkite asmens tapatybės kortelę, brandos atestatą (jeigu nebuvote pristatęs). Sumokėti galima kolegijoje arba pavedimu. Jeigu mokate pavedimu, turėkite su savimi čekį.
SMKkonsultacija
Piotr rašė: Sveiki, norėjau paklausti. Įstojau į vnf ištestine studija, bet norėčiau pasirinkti nuolatines ar dar galėsiu visa tai pasirinkti?
Laba diena, pasirašant studijų sutartį informuokite priėmimo darbuotojus, kad norite pakeisti formą. Jums duos užpildyti prašymą dėl studijų formos pakeitimo.
Studentė
Sveiki, labai noriu stoti į estetinės kosmetologijos studijas, tačiau turiu išsilaikiusi tik lietuvių ir istorijos valstybinius egzaminus, taip pat, technologijos egzaminą. Ar būtų galimybė įstoti į mokamas studijas su šiais egzaminais?
SMK konsultacija
Studentė rašė: Sveiki, labai noriu stoti į estetinės kosmetologijos studijas, tačiau turiu išsilaikiusi tik lietuvių ir istorijos valstybinius egzaminus, taip pat, technologijos egzaminą. Ar būtų galimybė įstoti į mokamas studijas su šiais egzaminais?
Laba diena, Jūs turite užpildyti paraišką per SMK tinklalapį arba atvykti tiesiogiai į kolegiją ir paduoti stojimo dokumentus. Kai priėmimo tarnybos atstovai susipažins su Jūsų brandos atestatu, turės galimybę paskaičiuoti konkursinį balą ir pateiks Jums atsakymą dėl stojimo.
SMKkonsultacija
Studentė rašė: Sveiki, labai noriu stoti į estetinės kosmetologijos studijas, tačiau turiu išsilaikiusi tik lietuvių ir istorijos valstybinius egzaminus, taip pat, technologijos egzaminą. Ar būtų galimybė įstoti į mokamas studijas su šiais egzaminais?
Laba diena, galimybė yra. Turite pateikti studijų prašymą, kad komisija galėtų apskaičiuoti Jūsų stojimo balą.
Lina
Kur galeciau dirbti baigus sveikatingumo ir grozio verslo studiju programa?
inga
sveiki, jei istojau i VNF vieta, ar yra tikimybe, kad jei mokysiuos gerai, galiu pereiti i VF vieta? mokyciaus sveikatingumo ir grozio versle
SMKkonsultacija
inga rašė: sveiki, jei istojau i VNF vieta, ar yra tikimybe, kad jei mokysiuos gerai, galiu pereiti i VF vieta? mokyciaus sveikatingumo ir grozio versle
Laba diena, studijų stipendijai nėra taikoma rotacija. Jeigu įstojote į mokamą vietą, tai pereiti į nemokamą vietą negalite.
SMKkonsultacija
Lina rašė: Kur galeciau dirbti baigus sveikatingumo ir grozio verslo studiju programa?
Laba diena, absolventas gali dirbti įvairių tipų įmonėse, teikiančiose sveikatingumo ir grožio paslaugas (grožio salonuose, poilsio ir sporto klubuose, vandens parkuose, sveikatingumo, turizmo, SPA ir kurortines ir reabilitacijos paslaugas teikiančiuose centruose ir įmonėse, sanatorijose ir kt.), vadovauti įmonės rinkodaros, pardavimų, klientų aptarnavimo, įvairių verslo procesų valdymo ir kitiems padaliniams bei steigti sveikatingumo ir grožio paslaugų įmones bei joms vadovauti.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]