Del stojimo


Asss
Sveiki,norejau pasiteirauti del stojimo i socialinius mokslus,ar yra galimybe istoti su zemais mokykliniais balais?
SMK priėmimas
Asss rašė: Sveiki,norejau pasiteirauti del stojimo i socialinius mokslus,ar yra galimybe istoti su zemais mokykliniais balais?
Atsiųskite savo rezultatus el. adresu priemimas@smk.lt
Dovilė
Sveiki, norėjau pasiteiraut dėl konkursinio balo, stojant į turizmo bei viešbučių programą. Koks praėjusiais metais buvo vnf bei vf balas?
evelina96
Sveiki, norėjau paklausti, koks turėtų būti žemiausias vidurkis stojant į teisę? ir kokių reikia stojamųjų egzaminų?
SMK PRIĖMIMAS
Dovilė rašė: Sveiki, norėjau pasiteiraut dėl konkursinio balo, stojant į turizmo bei viešbučių programą. Koks praėjusiais metais buvo vnf bei vf balas?
Sveika Dovile: Mažiausias konkursinis balas Turizmo ir viešbučių administravimą: VNF - 7,22 VNF/ST - 14,38
SMK PRIĖMIMAS
evelina96 rašė: Sveiki, norėjau paklausti, koks turėtų būti žemiausias vidurkis stojant į teisę? ir kokių reikia stojamųjų egzaminų?
Norint stoti į Teisę reikia šių egzaminų: Istorijos - 0,4 Lietuvių kalbos - 0,2 Užsienio kalbos - 0,2 bei metinio Matematikos pažymio.
Katažyna
Sveiki, norėjau paklausti dėl konkursinio balo, stojant į Transporto ir logistikos verslą. Koks praėjusiais metais buvo vnf bei vf balas?
SMK PRIĖMIMAS
Katažyna rašė: Sveiki, norėjau paklausti dėl konkursinio balo, stojant į Transporto ir logistikos verslą. Koks praėjusiais metais buvo vnf bei vf balas?
Sveika, Mažiausias konkursinis balas į mokamą - 4,6; Mažiausias konkursinis balas į VNF/ ST 13,72
idomu
sveiki, norejau pasiterauti apie vf vietas, ar tokios yra kolegijoje? rasoma kad vnf/st, tai reiskia kad studijos padengiamos dalinai?
dėl stojimo
sveiki, norėjau paklausti iki kada dar galima šiemet duoti prašymus dėl dtojimo į profesines mokyklas?
SMK priėmimas
idomu rašė: [/b]sveiki, norejau pasiterauti apie vf vietas, ar tokios yra kolegijoje? rasoma kad vnf/st, tai reiskia kad studijos padengiamos dalinai?[/c][c][b]idomu rašė: sveiki, norejau pasiterauti apie vf vietas, ar tokios yra kolegijoje? rasoma kad vnf/st, tai reiskia kad studijos padengiamos dalinai?
Gavus VNF/ST studijos finansuojamos pilnai, primokėti nereikia.
SMK priėmimas
dėl stojimo rašė: sveiki, norėjau paklausti iki kada dar galima šiemet duoti prašymus dėl dtojimo į profesines mokyklas?
Dėl priėmimo į profesines mokyklas informacijos ieškokite jų puslapyje.
Aneta
Sveiki, norėjau paklausti ar įstočiau 3etape į viešiųjų ryšių spec. jei 2etape pritrūko 0,08 balo, o KB 15,89 :)
Akvile
Sveiki noriu stoti i socialinius mokslus, kokius egzaminus reikai islaikyti ir kokie balai turi buti ? :)0 aciu :)
SMK priėmimas
Aneta rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar įstočiau 3etape į viešiųjų ryšių spec. jei 2etape pritrūko 0,08 balo, o KB 15,89 :)
Jei stotum į mokamą vietą, taip. Jei nori dar prisijungti, paskubėk atvykti į kolegiją ir užpildyti prašymą.
SMK priėmimas
Akvile rašė: Sveiki noriu stoti i socialinius mokslus, kokius egzaminus reikai islaikyti ir kokie balai turi buti ? :)0 aciu :)
Akvile, išsirink konkrečią studijų programą, nes egzaminai skiriasi.
Dovile
Sveiki, norėjau paklausti dėl sveikatingumo ir grožio verslo studijų. Kiek žinau stojant reikia istorijos, matematikos, lietuvių egzamino. Ar galėčiau stoti į šias studijas, jei neišlaikyčiau metamtikos ar istorijos egzamino..? Į mokamą vietą.?
SMKkonsultacija
Dovile rašė: Sveiki, norėjau paklausti dėl sveikatingumo ir grožio verslo studijų. Kiek žinau stojant reikia istorijos, matematikos, lietuvių egzamino. Ar galėčiau stoti į šias studijas, jei neišlaikyčiau metamtikos ar istorijos egzamino..? Į mokamą vietą.?
Sveiki, norint gauti studijų stipendiją, reikia turėti išsilaikius visus nurodytus egzaminus, kitu atveju Jūsų stojamasis balas bus prioritetinėje eilėje bus mažesnis ir galėsite pretenduoti tik į studento lėšomis mokamas studijas.
chmiekarolina012@gmail.com
Sveiki,norėjau paklausti kokių egzaminų reikia norint stoti į sveikatingumo ir grožio versla?
SMKkonsultacija
chmiekarolina012@gmail.com rašė: Sveiki,norėjau paklausti kokių egzaminų reikia norint stoti į sveikatingumo ir grožio versla?
Laba diena, konkursinio balo sandarą rasite paspaudę šią nuorodą: http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems/sveikatingumo-ir-grozio-verslas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]