Klauskite visko apie Vilniaus dizaino kolegiją


VDK Priėmimas
Jurkus rašė: Sveiki, Vidurinį išsilavinimą įgijau 2014m. Laikiau Lietuvių k. ir istorijos V. egzaminus. Norėčiau studijuoti elektros inžinerijos studijų programą. Esu baigęs profesinę studijų programą susijusią su energetika ir esu karys savanoris ( kas turėtų pridėti papildomus 0.5 konk. balo? ) Jeigu šiais metais pavyktų išlaikyti fizikos egzaminą ar įmanoma gauti norimą vietą ( žinoma nefinansuojamą ) Jūsų mokymo įstaigoje? Ačiū už atsakymą :)
Laba diena. Kreipėtės klaidingu adresu. Esame Vilniaus dizaino kolegija, vykdome tik menų srities (dizaino, medijų meno ir teatro krypčių) studijas. Greičiausiai turėtumėte kreiptis į VTDK. Sėkmės.
Ruta
Sveiki kiek kainuoja interijero dizaino studijos ir kiek laiko trunka?
Ruta
Sveiki kiek kainuoja interijero dizaino studijos ir kiek laiko trunka?
VDK Priėmimas
Ruta rašė: Sveiki kiek kainuoja interijero dizaino studijos ir kiek laiko trunka?
Laba diena, Rūta. Studijų kaina 2019/2020 m.m. visoms studijų programoms yra vienoda - 1390 eur už semestrą. Nuolatinės formos studijų trukmė yra 3 metai, ištęstinių - 4 metai. Iškilus papildomiems klausimams, prašytume rašyti el. p. vdk@dizainokolegija.lt
Milda
Sveiki, jei nutraukia studijas iki pirmos sesijos ir nelaiko nei vieno egzamino, ar turi studentas moketi uz ta studiju pusmeti?
VDK_priėmimas
Laba diena. Įmoka už studijas sumokama iki kiekvieno semestro pirmos dienos (atitinkamai iki rugsėjo 1 d. ir iki vasario 1 d.). Nutraukus sutartį semestro eigoje, sumokėtos įmokos už studijas bei kitos su studijomis susijusios įmokos studentui negrąžinamos, nepriklausomai nuo to, ar laikėte egzaminus ar ne.
Žygimantas
Kokius egzaminus reikia laikyti stojant pas jus į valstybės finansuojama vietą?
VDK Priėmimas
Žygimantas rašė: Kokius egzaminus reikia laikyti stojant pas jus į valstybės finansuojama vietą?
Laba diena, Žygimantai. Dėl detalesnės informacijos prašome parašyti mums el. laišką paštu vdk@dizainokolegija.lt Lauksime žinutės
David
Ar įmanoma įstoti į VNF, išlaikius lietuvių kalbos mokyklinį egzaminą?
Emilija
Jurgita
Sveiki, Norėčiau paklausti, kaip vyktų vaidybos paskaitos ir užsiėmimai, jei nuo rudens paskelbtų apribojimus del covid-19? Ar tai būtų nuotolinės paskaitos? Ir dar, ar būsimiems studentams privaloma būti pasiskiepijusiems? Dėkoju!
VDK Priėmimas
Jurgita rašė: Sveiki, Norėčiau paklausti, kaip vyktų vaidybos paskaitos ir užsiėmimai, jei nuo rudens paskelbtų apribojimus del covid-19? Ar tai būtų nuotolinės paskaitos? Ir dar, ar būsimiems studentams privaloma būti pasiskiepijusiems? Dėkoju!
Laba diena, Jurgita, galbūt galėtumėte nurodyti savo el. paštą? Atsiųsčiau Jums visą aktualią informaciją. Arba parašykite mums vdk@dizainokolegija.lt Pagarbiai, Magė Jendovickė
VDK Priėmimas
Emilija rašė:
Laba diena, Emilija, galbūt galėtumėte nurodyti savo el. paštą? Atsiųsčiau Jums visą aktualią informaciją. Arba parašykite mums vdk@dizainokolegija.lt Pagarbiai, Magė Jendovickė

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]