Klauskite visko apie Vilniaus kolegiją


Vytautė
Sveiki, norėčiau paklausti koks buvo minimalus balas įstojusiųjų i nemokamą slaugos studijų vietą 2019 metais vilniaus kolegijoje.

Laba diena,
įstojusiųjų 2018 m. konkursinius balus galite rasti čia: https://www.viko.lt/media/uploads/sites/3/2014/07/VK_konkursas2018_internetas.pdf
Vytautė
Tiksliau 2018 metais.
Ginta
Sveiki, baigiau gimnaziją 2018 metais, nelaikiau biologijos egzamino, tik turėjau B lygį. Ar įmanoma įstoti į kosmetologiją arba veterinariją vf/vnf, jei balas 4,11?

laba diena,
2019 m. nustatytas minimalus konkursinis balas į kolegines studijas yra 4,3, nepriklausomai nuo to ar asmuo pretenduoja į valstybės finansuojamą ar mokamą vietą. Konkursinį balą skaičiavote atnaujintoje skaičiuoklėje?
http://bakalauras.lamabpo.lt/balo-skaiciuokle/
Redas
Sveiki. Pildau bendraji priemima per lamabpo ir negaliu rasti Elektroniniu verslo technologiju studiju programos, nors viko.lt tinklapyje ji yra.

Laba diena, deja į šią studijų programą priėmimo nebevykdome. viko.lt tinklapyje ji yra, nes dar yra studentų, kurie baigia šias studijas.
Jogaile
Sveiki, baigusi gana senokai mokykla, apie 16 m atgal, ir pamaščiau, kad norečiau baigti kosmetologe, vis abejoju savo jegom, nes bus destomi dalykai, kurie mokykloje sekesi vidutiniškai, idomu turiu šansu, ar yra daug zmoniu baigusiu kam virs 30? Kaip sekesi, ar sunku?aciu

Laba diena,

Sveikatos priežiūros fakultete studijuoja nemažai asmenų, kurie yra įgiję vidurinį išsilavinimą anksčiau. Jeigu esate motyvuota ir tikrai norite siekti savo tikslo tikrai viskas pavyks.
Jogaile
Koks zemiausias balas i kosmetologija?I kokius egzaminus labiausiai atsizvelgia?aciu

Laba diena,

2018 m. paskutinio įstojusio į Higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją konkursinis balas buvo 4,24.
Konkursinis balas skaičiuojamas iš šių dalykų:
biologijos egzamino
lietuvių kalbos ir literatūros egzamino
matematikos arba chemijos egzamino arba metinio pažymio
kito dalyko, nesikartojančio su paskaičiuotais į konkursinį balą egzamino arba metinio pažymio
Deima
As vidurine mokykla baigiu uzsienyje ir griztu studijuoti i Lietuva. Noriu studijuoti radiologija. Skaiciau, kad norint istoti i sia specialybe reikia laikyti biologijos egzamina. Salyje, kurioje baigiu mokykla siuo metu, as negaliu rinktis egzaminu, kuriu man reikes stojant i kolegija Lietuvoje. Ka daryti su tuo biologijos egzaminu?

Laba diena,
Kai turėsite užsienio šalies vidurinį išsilavinimą liudijantį dokumentą, turėsite jį pateikti Studijų kokybės vertinimo centrui, centras atliks dokumento vertinimą dėl atitikimo viduriniam išsilavinimui bei pažymių perskaičiavimą, gali būti, kad kiti jūsų studijuoti dalykai atitiks biologijos kursą. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.skvc.lt/default/lt/uzsienio-kvalifikaciju-pripazinimas/kreiptis/dokumentai
Simona
Sveiki. Mane domina Buhalterijos studijos nuotoliniu būdu. Kokias studijas geriau rinktis - nuolatines ar sesijines, ar tokiu atveju nėra skirtumo? Lauksiu atsakymo. :)

Laba diena,

jeigu ketinate studijuoti nuotoliniu būdu, rinkitės sesijines studijas.
Simona
Sveiki. Norėčiau paklausti, ar pretenduojant į vf vietą jūsų kolegijoje reikia matametikos egzaminą išlaikyti minimaliai 25 balais, ar tik matematikos, anglų ir lietuvių egzaminų vidurkis turi būt ne mažesnis nei 25?


Laba diena,

jeigu vidurinį išsilavinimą įgysite 2019 m. tai matematikos, anglų ir lietuvių VBE vidurkis turi būt ne mažesnis nei 25.
Gintare
Sveiki, mokslus baigiau 2018 metais. Ar istociau i vf vieta investicijose ir draudime, jeigu mano egzaminu balas yra 4,56?

Laba diena,
Įgijus vidurinį išsilavinimą 2018 m. ir pretenduojant į VF vietą kolegijoje, reikia tenkinti tokius minimalius reikalavimus:
.2. Stojantieji, 2018 metais įgiję vidurinį išsilavinimą, turi būti išlaikę:
2.2.1. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį arba mokyklinį brandos egzaminą;
2.2.2. užsienio kalbos (anglų arba vokiečių, arba prancūzų) valstybinį brandos arba tarptautinį egzaminą ne žemesniu negu B1 lygiu;
2.2.3. matematikos valstybinį brandos egzaminą (išskyrus stojantieji į menus);
⋅ ne žemesniu negu 16 balų įvertinimu, jeigu pretenduoja į humanitarinių mokslų studijų krypčių grupės programas;
⋅ ne žemesniu negu 25 balų įvertinimu, jeigu pretenduoja į kitų studijų krypčių grupių programas.
Matas8
Laba diena, norėjau paklausti ar užsiskaitys man tie dalykai kuriuos studijavau VGTU kolegijoje, jeigu jie sutaps?

Laba diena,

taip dalykai, kuriuos studijavote VGTU ir sutampantys su dalykais studijuojamais kolegijoje gali būti užskaityti.
Joana
Sveiki, Norečiau paklausti! Pabaigiau profesinė ir dabar noriu studijoti ar kolegija suteikia kaškokia nuolaida?

Laba diena, turint profesinį išsilavinimą ir 1 m. Darbo stažą pagal įgytą specialybę ir stojant į tos pačios švietimo srities studijas, pridedamas 1 papildomas balas.
Joana
Sveiki, Norečiau paklausti! Pabaigiau profesinė ir dabar noriu studijoti ar kolegija suteikia kaškokia nuolaida?
Dominika
Sveiki, galite parašyti kokias turite studijas?
Laba diena, daugiau informacijos apie studijų programas yra čia: www.viko.lt/stojantiesiems
Aneta
Ar turite studijas susijusiais su vadybą ar administravimu?
Sveiki,
Taip turime, tarptautinį verslą, įstaigų administravimą, reklamos vadybą, turizmo vadybą. Daugiau informacijos yra čia www.viko.lt/stojantiesiems
Dianana
Sveiki,
Niekaip negaliu apsispręsti kuo noriu būti, kokius egzaminus laikyti baigiant mokyklą. Galiu pasakyti tik tai,jog mane domina menas, biologija ir ypač geografija. Su lietuvių kalba viskas puiku, manau galėčiau laikyti valstybinį, o su užsienio nelabai nebent rusų kalba.Gal galėtumėte ką nors patarti dėl profesijos?
Ačiū iš anksto.

Sveiki, kaip pati rašote, kad jūs domina menas, tai gal reikėtų galvoti apie menų studijas: įvaizdžio dizainą arba mados dizainą. Taip pat domitės biologija, tai galite rinktis studijuoti sveikatos mokslus. Daugiau apie studijų programas ir minimalius reikalavimus, norint studijuoti nemokamai rasite čia https://www.viko.lt/stojantiesiems/priemimas/
Sėkmės apsisprendžiant.
Jolanta
Sveiki, kaip apskaičiuoti konkursinį balą?

Sveiki,
Konkursinio balo skaičiuoklę rasite čia: https://www.viko.lt/stojantiesiems/priemimas/
Jolanta
Sveiki, kaip apskaičiuoti konkursinį balą?
Donata
Sveiki, galvoju studijuoti įstaigų administravimą, noriu paklausti ką reiškia verslo užsienio kalba?

Sveiki,
Tai užsienio kalbos studijos, nukreiptos į verslo sritį.
Gabrielė
Sveiki, jei pateksiu į kolegiją ir kai reikės pasirašyti priėmimo dokumentus būsiu išvykusi dirbti į užsienį, kaip išspręsti šią problemą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]