Klauskite visko apie Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą


Roland-808_EX
Labas rytas!
Klausimas del persi kvalifikavimo,- po 7 metu darbo juroje su laivavedžio diplomu igitu jusu kolegijoje, vis del to noreciau dirbti krante o ne juroje... stojant i neakivaizdine/ištiestine laivybos valdymo specialybe, ar visa programa reikes studijoti, ar kazka uzskaitys is laivevedybos programos? Kai jau vaikai auga ir namo kreditas kas menesi ispumpuojamas, 5 metus studijoti ir gauti mazesni atliginima kazkaip nelabai idomiai pasidaro,- na bet kokiu galimybiu butu? Arba gal jus zinote, kokioje sritije galima surasti krante darba su dabartiniu laivavedio-inzinerio diplomu? Stoti ar nestoti, kad uzdirbti pinigu ir likti krante?

Labas rytas,
Uosto ir laivybos valdymo studijų programą galima pasirinkti studijuoti sesijine tvarkaraščio forma (3metai)(ištęstinių studijų nevykdoma), žinoma, dėl užskaitomų dalykų ir platesnės informacijos konsultuotis reikia studijų skyriuje (tel.nr.846397248 arba el.paštu priemimas@lajm.lt).
Žinoma, darbo galimybių yra ir krante, tik reikia ieškoti ir žinoti ką norite veikti gyvenime :)
Roland-808_EX
Ačiu už atsakyma! butinai užeisiu į studijų skyrį po reiso

Lauksime! Sėkmės!
Aušra
Laba diena,
Norėjau pasiteirauti apie Jūrų transporto logistikos technologijų studijas.
*Pagal mano skaičiavimus, turėčiau įstoti į VF vietą, tačiau mokyklą esu baigusi 2010m. (turiu kitą bakalaurą), ar vis dar tebeturiu savo nemokamą vietą studijuojant, nes už pirmąjį bakalaurą mokėjau?
*Taip pat, mokykloje neturėjau fizikos, ar labai sunku būtų be jos studijuojant šį dalyką?
*Planuoju stoti į sesijines studijas, ar jos yra finansuojamos ir kuriuo metu vyksta penktadieniais - nuo ryto ar po pietų?Esu dirbanti.
Iš anksto dėkoju už atsakymus!

Laba diena, Aušra,
Jeigu esate pabaigusi jau aukštąją mokyklą ir turite bakalauro laipsnį, siūlome susisiekti su LAJM studijų skyriumi (priemimas@lajm.lt, 846397248), kur gausite detalesnę informaciją apie studijas (gal pavyks įskaityti pasiektus studijų rezultatus pagal tas pačias arba kitas programas), tikėtina, kad galite pretenduoti į VF vietą. Taip pat Jūrų transporto logistikos technologijų studijos vyksta ne ištęstiniu, bet nuolatiniu sesijiniu tvarkarasčiu t.y. sesijinė tvarkaraščio forma - akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurių metu darbas organizuojamas darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 8 iki 20 valandos.
Vardenis
Dirbant naftos ir duju arba vejo jegainiu sektoriuose ar imanoma pretenduoti ne i “darbini” o i akademini diploma ?
Aciu

Laba diena,
Dėl platenės informacijos parašykite laiškelį adresu priemimas@lajm.lt ir sužinosite visą reikalingą informaciją :)
Laimonas
Sveiki ar stojant 2019 metais keisis kokie reikalavimai ?


Laba diena, Laimonai,
Pagal Mokslo ir studijų įstatymą 2019 m. priimant į universitetus ir kolegijas bus atsižvelgiama ne tik į stojančiųjų brandos egzaminų rezultatus, bet ir į metinių pažymių vidurkį.
2019 m. stojantieji į kolegijas turės būti išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos, matematikos brandos egzaminus taip, kad šių trijų valstybinių brandos egzaminų įvertinimų vidurkis turės būti ne mažesnis negu 25. taip pat bus atsižvelgiama į mokomųjų dalykų metinių įvertinimų vidurkį. Į kolegijas galės būti priimami stojantieji, kurių penkių privalomų mokytis dalykų įvertinimų vidurkis bus ne mažesnis negu 6.
Daugiau info:
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/aaf74b408e0a11e7a3c4a5eb10f04386Lukas
Koks šių metų, laivavedybos minimalus stojamasis balas į vnf?

Sveiki,
minimalus stojamasis balas- 2.
Daugiau informacijos apie II ir papildomą etapą gausite telefonu: 846397234
Julius
Sveiki, įstojau į LAJM, tad dabar važiuosiu pasirašyti sutartį. Norėjau paklausti, ar važiuojant ten, butinai reikia tūrėti su savimi sveikatos pažymą?

Labas, Juliau,
pažymą galėsite pristatyti vėliau - rugsėjo 3 d. ;)
Aleksandr
Sveiki, koks butu maziausias konkursinis balas 2019 stojant i juru laivavedybos studijas VF? Jeigu ta maziausia bala surinksiu, ar galiu tiketis 100% priemimu?

Laba diena, kviečiame pasikonsultuoti asmeniškai. Į visus Jūsų klausimus atsakysime: telefonu (8 46) 397248 bei el. paštu priemimas@lajm.lt.
Klausimas
Sveiki. Norėjau paklausti, kokius egzaminus reikia išlaikyti norint studijuoti jūrų laivavedybą?
Ar dažnai merginos renkasi šią specialybę?

Laba diena,
Reikalingi egzaminai: matematikos, fizikos, trečiasis dalykas, kuris nsutampa su pirmuojuo ir lietuvių kalba.
LAJM tradiciškai veikia konsultacijų priėmimo klausimais punktas. Tai galimybė sužinoti daugiau apie bendrojo priėmimo organizavimą ir svarbiausias jo datas, apie unikalių LAJM jūrinių studijų ypatumus, apie studijų kainas bei konkursinius balus.
Konsultacijų punktas veikia Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje (I. Kanto g. 7, Klaipėda 121 kabinetas) kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 17 valandos (penktadieniais - iki 16 valandos).
Kreipkitės ir telefonu (8 46) 397248 bei el. paštu priemimas@lajm.lt.
kristina
Ar daug merginų renkasi laivavedžių profesiją?

Laba diena, Kristina,
kiekvienais metais į laivavedybos kursą įstoja apie 2-4 merginas :)
Sėkmingas mūsų absolventės pavyzdys: https://www.ve.lt/naujienos/visuomene/svietimas/fleita-iskeista-i-karo-laiva-1618904/


Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]