Klauskite visko apie Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą


Nerijus
Sveiki, susidomejau Juru laivavedybos studijomis ir turiu klausima ar galima juroje dirbti turint astma?
Laba diena, Nerijau,
Džiaugiamės, kad domitės jūrinėmis studijomis. Pagal LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą Nr. V-320 ir jo redakciją, sergantiems sunkios formos astma (ligos Nr. J45) nėra leidžiama dirbti laivuose. Alternatyvios studijos Jūrų laivavedybai, kurias galima rinktis nepaisant šių sveikatos sutrikimų, yra Jūrų transporto logistikos technologijos.
Linkime sėkmės pasirenkant studijas.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Nerijus
O kaip galima nustatyti ar sunkios formos ar ne? Ar taip jau neturi jokio skirtumo? Jeigu ji yra galimybes mazos?
Nerijau, dėl ligos formos nustatymo reikėtų kreiptis visų pirma į savo šeimos gydytoją.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Nerijus
Suzinojau, turiu lengvos formos bronhine astma... Ar su tokia diagnoze galima dirbti juroje? Aciu
Visų profesinių grupių darbuotojai, sergantys lengvos ir vidutinės formos astma, gali dirbti jūrų ir vidaus vandenų laivuose.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Simona
Sveiki, norėjau paklausti ar įstojus į LAJM paskaitos prasideda nuo pat rugsėjo pradžios, ar šiek tiek vėliau?:)
Laba diena, Simona,
Paskaitos Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje prasideda nuo rugsėjo pirmosios savaitės visiems pirmojo kurso studentams. Vėliau, priklausomai nuo studijų plano ir atliekamos praktikos studijų metų pradžia yra skirtinga.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Agne
Sveiki, koks preita meta buvo minimalus balas stojant i vf uosto ir laivybos imoniu finansus? Ir ar siai specialybei reikia taip pat uniformos?:D ar ji yra suteikiama? Aciu uz atsakyma
Laba diena, Agne,
2015 m. ir 2014 m. minimalūs ir maksimalūs balai, stojant į LAJM: http://www.lajm.lt/uploads/%C4%AEkelti%20failai/2.STOJANTIESIEMS/Pri%C4%97mimo%20informacija/2016%20m.%20priemimas/KB_statistika.pdf Primename, kad minimalus pereinamasis balas nustatytas 1,2.
Uniformų šių studijų programų studentams devėti nereikia, tad jos ir nėra suteikiamos.
Linkime sėkmės renkantis studijas.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolisv18
Laba diena esu susidomėjęs laivavedybos studijomis ir norėčiau paklausti ar galima dirbti jūroje turint regos sutrikimą? ir dar norėčiau paklausti ar įmanoma įstoti į valstybės finansuojamą vietą fiziką mokiusis tik iki 10 klasės?
Laba diena, Karoli,
Jei nešiojate akinukus - tai nėra trukdis dirbti jūroje. Tačiau sudėtingesni regos sutrikimai, tokie kaip daltonizmas, būtų kliūtis darbui jūroje. Teigti, kad įstosite arba ne, tikrai negalime. Tai priklausys nuo visų tais metais stojančiųjų konkursinių balų.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
odetalt
Sveiki, norejau paklausti kokios yra perspektyvos studijuojant Uosto ir laivybos valdyma arba Uosto ir laivybos įmonių finansus?
Laba diena, Odeta,
Tiesiogiai su Klaipėdos uosto veikla yra susijusios daugiau nei 800 įmonių, sukuriama per 23 tūkst. darbo vietų, tad galimybės tikrai didelės. Jas padidina dar ir tai, jog galite dirbti ne tik uosto kompanijose. Priklausomai nuo pačio studento noro įsitvirtinti darbo rinkoje, didėja ir jo galimybės bei perspektyvos.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolisv18
Sveiki norėčiau paklausti koks buvo mažiausias konkursinis balas stojant į laivavedybą valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, Karoli,
Konkursinius balus, stojant į Jūrų laivavedybą ir kita Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studijų programas galite matyti oficialioje svetainėje, skiltyje „Stojantiesiems“: http://www.lajm.lt/uploads/%C4%AEkelti%20failai/2.STOJANTIESIEMS/Pri%C4%97mimo%20informacija/2016%20m.%20priemimas/KB_statistika.pdf
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Edgar
Sveiki, Jeigu matematikos egzaminą nekaikiau tai nemokama šiais metais be šansų? Egzaminus 2013 metais laikiau,kai matematika buvo neprivaloma
Laba diena,
Kadangi vidurinį išsilavinimą įgijote 2013 m., jums galioja 2013 metų bendrojo priėmimo taisyklės, kuriose nebuvo numatyta, kad į VF vietas gali pretenduoti tik tie, kurie yra išlaikę matematikos brandos egzaminą. Pildant prašymą lamabpo.lt sistemoje, turėsite nurodyti mokslo baigimo metus ir konkursinis balas bus skaičiuojamas atitinkamai. Tačiau matematika ir 2013 metais konkursiniame bale su darė 0,4 balo, tad jei nelaikėte šio valstybinio egzamino, bus skaičiuojamas kaip nulis. Tačiau pretenduoti į VF vietą vistiek galėsite. Linkime sėkmės.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolisv18
Sveiki, norėčiau sužinoti ar pateikiant dokumentus laivavedžio studijoms pakanka turėti vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą ar reikia darytis kitą?
Laba diena, Karoli,
Atvykus pasirašyti sutarties dėl Jūrų laivavedybos studijų, reikia pateikti sveikatos pažymą (Nr.F-086/a). Visi reikalingi dokumentai: http://www.lajm.lt/lt/stojantiesiems/reikalingi-dokumentai.html
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Matas
Koks būvo minimalus balas praeitais metais stojant į VF vieta Laivų energetinių įrenginių eksploatavimo srityje? Koks būvo pereinamasis balas?
Laba diena,
2016 m. priimtųjų į dienines Laivų energetinių įrenginių eksploatavimas studijas VF žemiausias balas - 1,36; aukščiausias balas - 8,68.
Pagarbiai
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Orestas
Kokie egzaminai reikalingi stojant i laivavedybą?
Laba diena, Orestai,
Jūrų laivavedybos studijų programos konkursiniai dalykai:
Matematika 0,4
Fizika 0,2
Lietuvių kalba 0,2
Bei kitas dalykas nesutampantis su matematika ar fizika (dažiausiai užsienio kalba).
Pretenduojant į VF vietą būtini: matematikos egzaminas, užsienio kalbos egzaminas, išlaikytas ne žemesniu nei B1 lygiu ir Lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimas.
Pagarbiai
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Juras
2016 baigiau Klaipėdos laivininkų mokyklą, jūreivio-suvirintojo specialybę. 2015 n. laikiau tik lietuvių mokyklini egzaminą, matematikos buvo neprivalomas. Ar galiu 2017 m bandyti stoti į Uosto ir laivybos valdymas ir ar gaučiau papildomų balu.
Dėkoju.

Laba diena, Jurai,
Visada galima bandyti :)
Informaciją apie stojimus rasite http://www.lajm.lt/lt/stojantiesiems.html
Daugiau informacijos tel.: 8 46 39 72 48
Nerijus
Laba diena. Norėjau paklausti, ar būtų įmanoma įstoti į Jūrų Laivavedyba turint Zilibero sindromą (nehemolizine gelta)? Bei, tuo pačiu leiskite paklausti, jeigu gavau vidurinį išsilavinimą 2015 metais, tačiau persilaikau matematikos egzaminą 2016 metais, man būtų taikomos 2015 metų ar 2016 metų bendrojo priėmimo taisyklės?

Laba diena, Nerijau,
stojantiems į studijų programas ,,Jūrų laivavedyba“, ,,Laivų energetinių įrenginių eksploatavimas“, „Laivų elektros įrenginių eksploatavimas“ reikia pateikti sveikatos pažymą (Nr.F-086/a).
Daugiau informacijos tel.: 8 46 39 72 48
Redas
Sveiki, iškilo vienas klausimas ar nelaikant fizikos egzamino labai sunku patekti į Jūrų laivavedyba?

Laba diena, Redai,

Stojimo rezutatai priklausys nuo šių metų stojančiųjų balų. Ar turite fizikos dalyką? nes jeigu nelaikote egzamino, sistema skaičiuos ir konvertuos metinio pažymio įvertinimą.
Internetinėje sveitainėje http://lamabpo.lt/skaiciuokle#top galite pasiskaičiuoti stojamąjį balą.
Daugiau info: http://www.lajm.lt/lt/stojantiesiems.html
Arnas
Laba diena. svyruoju tarp laivavedybos ir Laivų energetinių įrenginių eksploatavimo. bandomųjų egzaminų matematikos surinku apie 60%, fizikos apie 40%. Ar būtų sunku studijuoti Laivų energetinių įrenginių eksploatavimą?

Laba diena, Arnai!
Bandomųjų egzaminų rezultatai tikrai geri. Klausimas - kas Jums atrodo sunku?
Laivų energetinių įrenginių eklsplotavimo studijų metu, įgyjamos kompetencijos, leidžiančios eiti budinčiojo mechaniko pareigas: naudojimasis tinkamais įrankiais atliekamoms gamybos ir remonto operacijoms, saugus mašinų skyriaus budėjimo atlikimas, laivo variklių ir siurblių sistemų eksploatavimas.
Studijų metu būsimieji laivų inžinieriai studijuoja anglų kalbą, matematiką, fiziką, taikomąją chemiją, inžinerinę ir kompiuterinę grafiką, jūrų teisę, teorinę mechaniką, mašinų detales, laivų vidaus degimo variklius, laivų elektros mašinas, laivų turbomašinas, laivų šaldymo įrangą, laivo sandarą ir įrangą, elektrotechniką ir automatiką, laivų jėgainių automatines sistemas, laivų remontą ir diagnostiką ir pan.
Redas
Sveiki, kadangi fizikos egzamino laikyti nezadu, bet fizika turiu. Ir metiniame turesiu 7, i koki ivertinima sistema konvertuotu si pazymi ?

Laba diena, Redai,
Informaciją apie įvertinimus galite rasti: http://lamabpo.lt/bendrasis-priemimas/2017#864
Justas
Sveiki , ar reikia 11 klasei imti chemija , jei noriu studijoti Jūrų laivavedybą? Nes zadu imti Fizika (A) lygi , ir chemija (B) lygi ,arba galima be chemijos apseisti.

Laba diena, Justai,
Pagrindiniai konkursiniai dalykai stojant į Jūrų laivavedybos studijas yra: Matematika (0,4), Fizika (0,2), Trečiasis dalykas nesutampantis su pirmuoju (0,2) ir Lietųvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimas (0,2). Taigi, fizika yra reikalinga būtinai, chemijos dalykas nėra pagrindinis kriterijus :)

Redas
Sveiki, ar butu galima suzinoti su kokiais egzaminu rezultatais zmones 2016 metais istojo i juru laivavedyba ?

Laba diena, Redai,
Egzaminų rezultatų apskaitos neturime, tačiau galime pasidalinti informacija apie Konkursinį balą 2016m. į Jūrų laivavedybos studijas:
VF vieta: Min- 1,24; Max-7,6
VNF vieta: Min- 1,3; Max- 3,14
2017 m. stojantiems į valstybės finansuojamas vietas nustatytas mažiausias konkursinis balas 1,6
Pasinaudojęs balų skaičiuokle, gali apskaičiuoti tikimybes su kokiais egzaminų rezultatais galima stoti.
Redas
Tiksliau is kiek stojusiu zmoniu istojo tie kurie nelaike fizikos egzamino ?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]