Klauskite visko apie Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą


Agnė
O kokie konkursiniai balai buvo šįmet, norint įstoti į vf vietą? (Visose studijų programose) Ir kokiam skaičiui studentų yra skiriamas valstybės finansavimas kiekvienoje studijų programoje?Ačiū už atsakyma.

Šiais metais minimalus pereinamasis balas, stojant į VF nuolatines studijas Jūrų transporto logistikos technologijų studijų programoje buvo 1,76. Buvo priimti 48 VF studentai ir 11 VNF.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Donatas
Sveiki ,norint istoti užtukrintai i jūru laivavedybą (VF) po šių mokslo metų, kokį balą reikėtų surinkti?

Laba diena, Donatai,
Tiksliai įvardinti balo negalime. Kiekvienais metais jis priklauso nuo visų pretenduojančių įstoti į tam tikrą specialybę.
Tačiau 2016 metais stojant į Jūrų laivavedybos VF studijas, būtina: išlaikyti usienio kalbos egzaminą ne žemesniu nei B1 lygmeniu ir išlaikyti valstybinį matematikos brandos egzaminą ne žemesniu nei pagrindiniu pasiekimų lygiu.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Donatas
Sveiki, o 2015 kiek zmoniu istojo i juru laivavedyba nemoamas studijas o kiek i mokamas. Ir koks buvo paskutiniu istojiusiu i nemokamas studijas balas?

Laba diena, Donatai,

Šiais metais į Jūrų laivavedybos studijas buvo priimti 75 studentai. Iš jų 87% studijoms gauna valstybės finansavimą (VF), o 13% moka patys už jas.
Žemiausias VF vietoje studijuojančio studento stojamasis balas buvo 2,24.
Tačiau norime akcentuoti, kad minimalūs ir maksimalūs stojamieji balai kiekvienais metais kinta nuo bendro stojančiųjų balo vidurkio. Svarbiausia, jog norint studijuoti Jūrų laivavedybą VF vietoje, turite būti išlaikęs užsienio kalbos egzaminą ne žemesniu nei B1 lygmeniu, o jūsų matematikos egzaminas turi būti išlaikytas ne žemesniu nei pagrindiniu pasiekimų lygiu.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

Gintaras
Sveiki, noriu paklausti dėl jūrų laivavedybos studijų. Jeigu laikyčiau matematikos mokyklini egzaminą (fizikos egzamino nelaikau), kokie šansai patekti į VNF vietą. Apskritai, ar turi įtakos kokį matematikos egzaminą laikau į VNF vietą?

Laba diena, Gintarai,
Stojant į vnf vietą taip pat vyksta atitinkamas konkursas kaip ir stojant į vf vietą tik skiriasi konkursinio balo dydis. Jo sudarymo principas išlieka toks pat, tad jei laikote matematikos mokyklinį egzaminą, pirmasis kriterijus jums tampa lygus 0, o jo svertinis koeficientas yra didžiausias - 0,4. Fizikos egzaminas arba metinis pažymys sudaro 0,2 stojamojo balo, tad neturint nei egzamino, nei pažymio vėl rašomas nulis. Trečiasis dalykas - tai bet kuris jūsų egzamino įvertinimas arba metinis pažymys. Svertinis koeficientas - 0,2. Ir lietuvių kalbos bei literatūros egzamino įvertinimas, kurio koeficientas taip pat 0,2. Ar jūsų balas bus pakankamas šioje situacijoje, negalime tiksliai prognozuoti. Tai priklauso nuo visų tais metais stojančiųjų balų. Rekomenduojame pasidomėti ir kitomis specialybėmis LAJM: Laivų energetinių/elektros įrenginių eksploatavimas ar Jūrų transporto logistikos technologijomis ar kita studijų forma - ištęstinėmis studijomis.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Donatas
Ar yra specialybe Lietuvos aukštojoj jureivystės mokykloi, kuri nereikalautu matematikos ir fizikos?
Laba diena, Donatai,
Norint studijuoti Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje bet kurioje studijų programoje, matematikos brandos egzamino įvertinimas sudaro didžiausią svertinį koeficientą 0,4. Fizikos metinis įvertinimas arba egzamino įvertinimas sudaro 0,2 svertinio koeficiento stojant į technologines studijas (Jūrų laivavedybą, Laivų energetinių/elektoros įrenginių eksploatavimą bei Jūrų transporto logistikos technologijas). Tad neturint šių įvertinimų, konkursiniame bale bus rašomi 0. Nuo 2016 m. stojant į LAJM įvedamas minimalus stojimo balas - 1,2. Vadinasi, turint žemesnį nei minimalus, jūs studijuoti LAJM negalite. Tačiau, bendrajame priėmime dalyvauti galite.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Ernestas
Sveiki, norėjau paklausti ar nelaikant anglų kalbos egzamino galima įstoti į VNF laivavedyba? ir jeigu galima kiek kainuoja mokslas metams?
Laba diena, Ernestai,
Taip, dalyvauti bendrajame priėmime į Jūrų laivavedybos VNF studijų vietą tikrai galite. Valstybės nefinansuojamų studijų kaina - 683,5 semestrui. Beje, nuo 2016 m. nustatomas minimalus stojamasis balas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą - 1,2. Tik nesant žemesniam konkursiniam balui galite predentuoti studijuoti LAJM.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Elidijus
Laba diena, norėčiau sužinoti savo galimybes studijuoti valstybės nefinansuojamoje jūrų laivavedybos studijose, jei laikau tik lietuvių mokyklinį egzamina,matematikos ir istorijos valstybinius , o fizikos metinis, ar yra galimybė kad priims.
Ačiū už ataskymą.
Laba diena, Elidijau,
Džiaugiamės Jūsų susidomėjimu studijomis LAJM. Planuojami laikyti egzaminai Jums leidžia pretenduoti į vnf studijų vietą, nes neplanuojate laikyti užsienio kalbos valstybinio egzamino. Jei jį išlaikytumėte ne žemesniu nei B1 lygmeniu, galėtumėte pretenduoti ir į vf studijų vietą. Užtikrinti, kad įstosite į Jūrų laivavedybą negalime. Tai priklauso nuo visų stojančiųjų konkursinių balų.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Elidijus
Laba diena, dar kartą noriu pasiteirauti koks mažiausias turi būti konkursinis balas ir kios reikia medicininiės pažymos dėl sveikatos: pas savo šeimos daktarą kreiptis ar Jūs siunčiate.
Ačiū.
Labas rytas, Elidijau,
2016 m. minimalus stojamasis balas į LAJM valstybės finansuojamas bei nefinansuojamas studijų vietas 1,2.
Dėl medicininės pažymos kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Elidijus
Ačiū , tikiuosi , kad priims , nes labai noriu , visą vaikystę svajojau būti jūrininku , noriu plaukti į vandenis mėgstu ekstremalų ir aktyvų gyvenimą, nes esu Aktyvios ir Ekstremalios Tauragės dalyvis , einu į žygius nebijau nei šalčio , nei lietaus (nieko nebijau) viskas įdomu, tad reikia paisstengti išsilaikyti matematikos valstybinį gerai , kad konkursinis balas būtų didesnis nei 1,2 tada turiu šansą studijuoti. Ačiū ir geros dienos.:))

Elidijau, tik dar kartą galime pasidžiaugti jūsų entuziazmu ir noru tapti LAJM studentu. Sėkmės laikant egzaminus. Nepamirškite, kad pretenduojant į valstybės finansuojamą studijų vietą būtina išsilaikyti matematikos brandos egzaminą, užsienio kalbos brandos egzaminą ne žemesniu nei B1 lygmeniu bei lietuvių kalbos mokyklinį arba valstybinį egzaminą.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Elidijus
aš nepretenduoju į VF STUDIJAS , jei priimtų tai susimokėsiu, kad tik pavyktų įstoti, nes mano draugai jau baigia šiemet , tai sakė labai įdomu.
Laba diena, Elidijau,
Linkime sėkmės bendrojo priėmimo metu.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolina
Laba diena, norėjau paklausti ar yra galimybė, studijuojant jūrų laivavedybą arba laivų energetinių įrenginių eksploatavimą, išvykti į mainus pagal esamus+ programą?

Laba diena, Karolina,
Taip, stuijuojant Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje visų studijų programų studentai turi galimybę išvykti studijuoti pagal Erasmus+ mainų programą.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolina
Laba diena, dar norėjau paklausti ar yra galimybė susitvarkyti visus reikalingus dokumentus dėl įstojimo į universitetą būnant užsienyje? Ar galima internetu, ar galima patikėti kitam žmogui (giminaičiui, draugui)? Jeigu įmanoma, gal galite nupasakoti kaip viskas vyksta? Ačiū iš anksto už atsakymą. :)
Laba diena, Karolina,
Turint įgaliojimą, patvirtintą notaro, už jus gali atvykti pasirašyti sutarties kitas žmogus (paprastai tai yra vienas iš jūsų tėvų). Internetu, deja, bet studijų sutarčių pasirašymas nevykdomas.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Edgar
Sveiki,
Jeigu mokslus baigei 2013 metais ir tada matematikos egzaminas buvo ne privalomas kaip skaičiuos konkursinį bala!? Laikiau istorija anglų, rusų, lenkų.

Laba diena, Edgar,
Nors matematikos egzaminas 2013 m. stujantiesiems nebuvo privalomas, tačiau skaičiuojant konkursinį balą studijoms LAJM 0,4 koeficiento sudarė matematikos egzamino įvertinimas. Nelaikius šio egzamino, skaičiuojant konkursinį balą 0,4 koeficientas dauginamas iš 0.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Jonas
Sveiki.
O kokiais atvejais LAJM sumažina studijų kainas arba anuliuoja studijų kainas? Nes pvz. MRU našlaičiams anuliuoja studijų kainas ar LAJM panašiai daro?

Pagarbiai,
Jonas

Laba diena, Jonai,
LAJM, atsižvelgdama į dabartinę rinkos situaciją, netaiko didžiausių įkainių studijoms ir dalį studijų sąnaudų jau dengia. Tad studijų įmokos nėra dar labiau mažinamos. Esant išskirtiniams atvejams, siūlome kreiptis į Valstybinį studijų fondą, kuris skiria stipendijas, kuriomis galite dengti dalį studijų kainos.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Jonas
Sveiki,
Per lamabpo rodo mano bala 2,83 ar užtektu praeitais metais į nekokama vieta?
Laba diena, Jonai,
Užtikrinti, kad jūsų stojamasis balas yra pakankamas nemokamai studijų vietai negalime. Tai kasmet priklauso nuo visų stojančiųjų balų bei nuo to, kokie egzaminai sudaro stojamąjį balą. LAJM internetinėje svetainėje skelbiami 2014 ir 2015 m. stojamieji balai: http://www.lajm.lt/uploads/%C4%AEkelti%20failai/2.STOJANTIESIEMS/Pri%C4%97mimo%20informacija/2016%20m.%20priemimas/KB_statistika.pdf
Pagarbiai, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolina
Laba diena,
norėjau paklausti kokie reikalavimai (sportinia: ką ir per kiek laiko reikia atlikti) yra merginoms norint patekti į Lietuvos karinių jūrų pajėgų organizuojamus Vadų kursus? Taip pat ar laikas nesikerta su studijomis? :) iš anksto ačiū už atsakymą.
Laba diena, Karolina,
Vad7 kursai derinami su studijomis LAJM - tai viena papildoma paskaita per savaitę ir pratybos kas antrą savaitgalį. Reikalavimai: http://www.lajm.lt/lt/studijos-2/karinis-rengimas.html
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Rokas
Laba diena,

kokį laipsnį gauni baigęs Jūrų laivavedybą arba Energetinių irenginių eksplotavimą? Buvau girdėjęs kad kažkurioje iš šių studijų gaunami du diplomai? Ačiū už atsakymą
Laba diena, Rokai,
Studijuodamas Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje jūrines specialybes (Jūrų laivavedybą, Laivų energetinių/elektros įrenginių eksploatavimą) turite galimybę įgyti ne tik akademinį diplomą, kuris patvirtina, kad esate baigęs studijas, bet ir darbinį diplomą, kurį išduoda Lietuvos saugios laivybos administracija. Jis išduodamas tuo atveju, jei studijų metu jūs surinksite pakankamą jūrinio plaukiojimo cenzą - 12 arba 6 mėnėsius priklausomai nuo pasirinktos specialybės.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Laura
Laba diena, yra LAJM kokia specialybe susijusi su inzinerija?
Laba diena, Laura. Taip, Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje yra dvi specialybės, susijusios su inžinerija: Laivų energetinių įrenginių eksploatavimas ir Laivų elektros įrenginių eksploatavimas. Technologijos sričiai priskiriama ir dar viena specialybė - Jūrų transporto logistikos technologijos.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Karolina
Laba diena, kur butu galima įsidarbinti sausumoje ir kur jūroje baigus laivavedybą? Taip pat kur galima įsidarbinti baigus energetinių įrenginių eksplotavimą? :)
Laba diena, Karolina,
Jūrų laivavedyba ir laivų energetinių įrenginių eksploatavimas visų pirma yra jūrinės specialybės ir yra orientuotos į karjerą jūroje - darbą viso pasaulio įvairaus tipo laivuose. Tačiau, žinoma, alternatyvų yra ir krante. Jūrų laivavedybos absolventų karjeros galimybės krante: gamybos (uostų technologijų, jūrų pramonės, laivų statybos ir remonto) ar organizacijose, teikiančiose visas su jūros verslu ir krovinių aptarnavimu susijusias paslaugas. Laivų energetinių įrenginių eksploatavimo absolventai taip pat gali dirbti visose jūriniam sektoriui priklausančiose technologinėse ir inžinerinėse kompanijose.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Eglė
Sveiki, ar turiu galimybę įstoti į VF vietą Jūrų transporto ir logistikos technologijų studijas, jeigu neturėjau fizikos ir nelaikiau jos egzamino?

Laba diena, Egle,
Džiaugiamės, kad domitės studijomis LAJM. Negalime garantuoti, kad tikrai įstosite - tai priklauso nuo visų tais metais stojančiųjų, tačiau pretenduoti į VF vietą tikrai galite. Linkime sėkmės.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]