Klauskite visko apie Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą


adfvfad

Laba diena,
tai nėra įpatinga pažymą. Ją rasite bet kurioje poliklinikoje.
Pagarbiai
LAJM

Sveiki, kaip reikia gauti jusu nurodyta sveikatos pazyma norint istoti?
Tomas

Laba diena Tomai,

Pagrindinė sąlyga įstoti - brandos atestatas.
Išlyginamųjų studijų nėra, o jeigu rinktumėtės socialinės krypties studijas- tai gal net būtų užskaityta keletas dalykų.
Smulkesnė informacija mūsų priėmimo punkte (I.Kanto g. 7) 113 kab.

Pagarbiai
Genutė Kalvaitienė

Sveiki,

ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?
....

Laba diena,

Čia tik tais atvejais kai jūs jau būsite jūrininkas, o dabar stojant tinka paprasta pažyma;-)

P.S> Kokiame mieste čia prašo ypatingos pažymos?;-)
LAJM

adfvfad rašė:
Laba diena,
tai nėra įpatinga pažymą. Ją rasite bet kurioje poliklinikoje.
Pagarbiai
LAJM

Sveiki, kaip reikia gauti jusu nurodyta sveikatos pazyma norint istoti?

Gali but, bet buvau pas seimos gydytoja dave israsa sako kad reikia i jurininkus (tik galvoju ar i ligonine ar i poliklinika). Sako, kad tas centras nepasitiki seimos gydytojais ir daro pats...
Simas

Labas vakaras Simai,

Jūsų situacija stojant nėra tokia grėsminga, nes dar be fizikos yra studentų,kurie įstoja į vf vietas. Kaip bus šiemet- sunku prognozuoti,kadangi priimame tik 2 grupes laivaved-ių ir 3 grupeslaivų mechanikų. Ta patariu sąraše pažymėti tarp norimų studijų programų ir laivų energetinių įrenginių eksploatavimo studijų programą.;-) vf vietą.

Dėl regėjno - su akiniais,lešiais galima dirbti jūroje, bet jeigu turte didelių ir progresuojančių regos sutrikimų - psitarkite su gydytoju.

Pas mus 113 kab. veikia konsultacinis punktas, tad jeigu turte klausimų galite ir atvykti.

Pagarbiai
Genutė Kalvaitienė
Karjeros centro vedėja
Laba diena, jeigu aš noriu studijuoti laivavedyba ar man pavyktu įstoti su Matematikos, anglu, IT ir Lietuviu brandos egzaminais. Klausymas iškyla todėl nes nelaikiau fizikos egzamino bet ją mokiausi mokykloje B2 lygiu? Dar kitas klausimas turiu gana prasta regėjimą, naudoji kontaktinius lešius, tačiau mano regėjimas kažkur 0.6 abi akys.
Miglė
Laba diena Migle,
į mokamas studijas įstoti visada yra didesnės galimybės, bet 100 proc.negalime garantuoti. Dabar pildykite per LAMA BPO ir laukite kvietimo. Kitas etapas - popagrindinio priėmimo dokumentus paduoti pas mus ir atsiradus vietai, galte pretenduoti.
Pagarbai
Genutė Kalvaitoenė
karjeros centro vedėjaSveiki, ar yra galimybių įstoti į logistikos studijas tik su dviem VBE , žinoma į mokamą?
Povilas
Sveiki, turiu 4 VBE Lietuviu, anglu ,istorija, geografija ir norejau paklausti ar didele tikimybe kad istosiu i mokamas studijas laivavedybos arba logistikos technologijas? bet as ne trupucio nesuprantu matematikos ir fizikos, ar bus labai man sunku mokytis siose specelybese be situ pagrindu? aciu uz atsakyma

Sveikas, Povilai,

malonu, kad atsakingai domitės studijomis LAJM. Tikimybė, ar įstosite į VNF vietą, priklauso nuo to, kokie bus ne tik jūsų, bet ir kitų stojančiųjų į šias profesijas balai. Į dienines studijas bus priimami 60 būsimų laivavedžių ir 60 būsimų logistų. Skaičiuojant jūsų stojamąjį balą, 0,4 dalį sudaro matematikos VBE ir 0,2 - fizikos egzaminas arba metinis pažymys. Pačioms studijoms tai trukdyti neturėtų, nes nuolat organizuojamos dėstytojų konsultacijos bei viskas priklauso nuo JŪSŲ PASTANGŲ. Šiais metais Jums didesnė tikimybė įstoti į mokamas logistikos studijas. Beje rekomenduojame pažymėti ištęstines studijas teikiant prašymą, nes turėsite galimybę persivesti į dienines studijas.

Pagarbiai,
Greta Monkevičiūtė
Karjeros centro specialistė
Laura
sveiki, ar ymanoma butu istoti i vf juru transporto logistikos technologijas jei laikiau anglu, lietuviu fizikos valstyvinius, bet neislaikiau matematikos

Sveika, Laura,

džiaugiamės susidomėjimu LAJM studijomis. Įstoti daugiau šansų yra į VNF, tačiau studijų kaina metams nėra didžiausia - 4695 litai dieninių studijų metams arba 3200 ištęstinėms studijoms. Beje, visada yra galimybė įstojus į VNF vietą po pusmečio ar metų pereiti į VF vietą, jei tik Jūsų pažangumas bus tinkamas.

Greta Monkevičiūtė
Karjeros centro specialistė
studente
Sveiki, Mano konkursinis balas yra 2,82. Neišlaikiau matematikos egzamino, kurio koeficentas yra 0,4. Ar įmanoma įstoti į uosto ir laivybos valdymą arba finansus?
LAJM
Sveiki, Bet kokiu atvėju Jūs galite mėginti stoti į šias specialybes. Žinoma, reikia mėginti, o mes garantijų dėl to negalime suteikti ar tikrai įstosite. Viskas priklausys nuo to su kokias balais kiti stos. Laukite atsakymo liepos 25d. iki 17val. Pagarbiai, LAJM konsultavimo punktas
Miglė
Sveiki, atvykus pasirašyti sutarties su kolegija, galima rezervuoti bendrabučio kambarį? Jei taip, kokia kaina?

Laba diena, Migle,

Taip, atvykus pasirašyti sutarties, turite galimybę rašyti prašymą dėl apgyvendinimo studentų bendrabutyje. Mokamas 150 litų užstatas.
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Andrius
Sveiki, aš planuoju stoti laivavedžio profesija. Baigęs mokyklą aš pavyzdžiui įstoju į jūsų mokyklą, ar po šito įstojimo yra dar kažkokia atranka ar ne? Ar moksleiviai yra priimami tik pagal brandos atestata?

Laba diena, Andriau,

Džiaugiamės Jūsų noru studijuoti Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Priėmimas į Jūrų laivavedybos studijų programą vyksta bendrojo priėmimo tvarka užpildžius LamaBPO ir pateikus brandos atestato duomenis.
Nepamirškite, jog svarbiausia savo pageidavimus išdėstyti prioritetine tvarka - labiausiai norimą studijuoti studijų programą turite įrašyti pirmoje pageidavimų sąrašo vietoje. Sėkmės!

Pagarbiai
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Justinas
Laba diena, Justinai,

Malonu, kad domitės studijomis Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Minimalus stojamasis balas stojant į aukštąją mokyklą yra 0,4. Tačiau minimalus balas stojant į VF vietą mūsų mokykloje skiriasi kiekvienais metais - jis priklauso nuo visų pretenduojančių į VF vietas konkursinių balų. Žinoma, stojant į technologines studijų sritis (pavyzdžiui, laivavedybą) yra didesnė tikimybė patekti į VF vietą nei į VNF.
Stipendijas gauna visi studentai, kurių vidurkis yra pakankamai pažangus. Taip pat mokamos vardinės stipendijos geriausiai studijuojantiems kiekvienos specialybės studentams. Čia galite pasiskaityti plačiau:
http://lajm.lt/lt/studijos-2/stipendijos/vardines-stipendijos.html

Sėkmės!
Pagarbiai
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla


Sveiki,

Mane sudomino laivavedybos studijos. Būtų įdomu sužinoti, kokio minimalaus konkursinio balo reikia tikėtis, kad gauti valstybės finansuojamą vietą? Ar yra galimybė gauti stipendiją, jei taip, ko reikia, kad ją gautum?

Išanksto ačiū už atsakymus :)
Tomas
Laba diena, Tomai,

Džiaugiamės Jūsų susidomėjimu studijomis LAJM. Fizikos egzaminas nėra privalomas - tai gali būti ir Jūsų metinis fizikos įvertinimas. Tačiau net jei neturite ir jo, Jūs turite galimybę įstoti į VF vietą. Žinoma, tai priklausys nuo kitų stojančiųjų egzaminų įvertinimų, tačiau nepamirškite, kad įstojus į VNF vietą, yra galimybė pereiti į VF vietą praėjus pusmečiui.

Pagarbiai
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla


Noreciau suzinoti at imanoma istoti I vf vieta Juru transporto logistikos technologijas nelaikius fizikos egzamino, matematika 40 procentu lietuviu 80, istorija 52 anglu 55
Paulius
Laba diena, Pauliau,

Smagu, kad domitės stuijomis LAJM. Ne, specialus fizinis parengimas nėra būtinas. Studijų metu turėsite kūno kultūros paskaitas ir, esant norui bei perėjus atranką, galėsite tapti Vadų kursų nariu. Tuomet ir bus reikalaujamas tam tikras fizinis pasirengimas.
Sėkmės Jums.

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla


Sveiki,ar norint įstoti į laivavedybos studijas būtinas fizinis parengimas ?
Dajana
Sveiki. Galbūt galėtumėte papasakoti apie sveikatos patikrą stojant į jūrų laivavedybą?

Laba diena, Dajana,

Džiaugiamės Jūsų susidomėjimu LAJM.
Stojant į Jūrų laivavedybos studijas nėra reikalaujama ypatinga sveikatos patikra. Tai įprastas sveikatos patikrinimas, kurį galite gauti pas savo šeimos gydytoją (reikalinga forma - 086a).
Sėkmės.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Darius
Sveikuciai, noreciau suzinoti, ar galima dalyvauti Juru pajegu vadu kursuose mokantis Juru logistikos technologiju studijas? Dar neistojau, bet siaip knieti suzinoti :) aciu uz atsakyma.

Sveikas, Dariau,

Taip, studijuojant Jūrų transporto logistikos technologijas galima dalyvauti Karinių jūrų pajėgų organizuojamuose Vadų kursuose.

Sėkmės stojant!
Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Valerij
Sveiki, mano konkursinis balas yra 2,04 ir norėčiau stoti į Jūrų laivavedybą, ar mano balas yra pakankamas?

Sveiki, Valerij,

Negalime tiksliai pasakyti, kol dar nėra kitų norinčių studijuoti Jūrų laivavedųbą stojančiųjų balų. Kiekvienais metais konkursinis balas skiriasi. Siūlome pasiodmėti įvairiomis studijų formomis: valstybės (ne)finansuojamomis, ištęstinėmis. Beje, pildant LAMA BPO prašymą svarbu nepamiršti pageidavimus išdėstyti prioritetine tvarka - labiausiai norimą studijuoti specialybę rašyti pirmu numeriu.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Jonas
Ar be matematikos egzamino yra nors kokia galimybe istoti, nors ir i mokama vieta?

Laba diena, Jonai,

Tai yra būtinas egzaminas, stojant į Valstybės finansuojamą vietą. Įstoti į VNF arba į ištęstines studijas Jūs galimybę turite.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
adrija
nuo kelintos kls galima istoti i Jureivystes mokykla?


Laba diena, Adrija,

Jūreivystės mokykla yra aukštoji mokykla, tad į ją stoti galite įgijusi vidurinį išsilavinimą, t.y. baugusi 12a klasių, ir išsilaikiusi brandos egzaminus.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūrievystės mokykla
Dajana
Sveiki dar kartą :) Kokiuose laivuose galima dirbti papildomai baigus Karinių jūrų pajėgų vadų kursus? Ar šie kursai atveria didesnes įsidarbinimo galimybes?

Laba diena, Dajana,

Baigus Vadų kursus Jūs įgyjate atsargos leitenantės laipsnį ir turite galimybę dirbti ne tik civiliniuose, bet ir kariniuose laivuose. Tad tikrai galima teigti, kad šie kursai atveria didesnes įsidarbinimo galimybes.

Pagarbiai,
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]