Biochemija


Miglė
Esu 10-tokė ir norėčiau pabandyti stoti į biochemiją, ir jau reikėtų rinktis mokomuosius dalykus. Gal kas žino, kokių konkrečių dalykų reikia, nekalbant apie matematikos, chemijos ir biologijos A lygius?
 
klausimai
Gal galit pasakyti ,kas geriau LSMU genetika ar biochemija,kuo skiriasi sios studijos,su kokiu bakalauru Lietuvoje lengviau isidarbinti ir koks darbas laukia ateityje?
 
Ieva
Sveiki, as taip pat noreciau rinktis biochemija, bet ar po studiju ar susirasiu padoriai apmokama darba? taip pat svarbu, kad butu idomus jis. :)
 
klausimas
Kur daugiau bus galimybiu i labiau apmokama profesija: jei rinksiuos biochemija ar psichologija? Kad atlyginimas butu didesnis
 
RugileRar
Nežinau, ar čia dar kam aktualu, bet neseniai labai glaudžiai susidūriau su šia sritimi. Įstoti tikrai lengviau, nei į mediciną šiuo metu. Žinoma, reikia išlaikyti egzaminus gerai, bet apie 80-85proc kiek supratau pakaktų (skirtingai nei į mediciną, kur reikia >90). Darbas žiauriai gerai apmokamas, jei norisi dirbti industrijoj. Jei norisi daryt mokslą, darbas apmokamas taip pat apgailėtinai, kaip medikų. Užsienyje perspektyvos superinės, Lietuvoje ruošia pakankamai gerai, kad baigę studentai būtų konkurencingi pasaulio rinkoje.
 
Ruta
Tik ne LSMU rinkis. Nuosirdus patarimas
 
Eglė
Rekomenduoju VDU Biochemijos studijas. Puikūs dėstytojai, daug praktikos ir teorinių žinių! Ig: vdu_biochemistry
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]