Biochemija

Jane
Dar nesu visiskai apsisprendusi kur stoti, bet manau bandyt i biochemija:) Gal kas nors ir dabartiniu studentu galetumet placiau papasakot apie sia specialybe? Buciau labai dekinga;)

ingrida
einu i 10klase ir taip pat svajoju apie biochemijos mokslus:)
Geras pasirinkimas:)

dija
as irgi planuoju pabandyt, bet ar bus paskuj perspektyva nzn ?

Libertada
sveikos. man taip pat idomu kokios perspektyvos ?? planuoju kazka su biologija,chemija..bet sunku tiksliai apsispresti :( kokia tai specialybe, koks darbas poto laukia? :) o gal geriau medicina? taip pat bio, chem, metem, lietuviu. kas gali patarti?

Kamilė
As ir i sia puse linkstu, tik net nezinau kokia is ties specialybe rinktis, butu labai smagu kad studentai besimokantys biochemija pakonsultuotu...

------------------------
Laba diena as norejau paklausti jei nori gyvenima susieti su biologoja ar reikia laikyti matkes egzamina

juste
kiek zinau kad norint stosi i biochemija reikia tik chemjos ir metematikos egzaminu o dirbti galima valstybinese istaigose ir farmacinese imonese jei kas daugiau zinot papildykit

Martynas
Biochemija - viena perspektyviausių specialybių bio srityse. Darbo galimybės neribotos - nuo darbo valstybinėse institucijose, iki darbo prestižinėse kompanijose, kurios susijusios su genetika, biomedicina, bio inžinerija ir kt.

Deja, norint įstoti į biochemija reikia išlaikyti egzaminus PASAISHKAI :)

Vaiva
hmm..žiūriu vienas iš pasisakusių puikiai žino, kad norint bent įstot į biochemiją reikia tiesiog tikrai pasakiškai išlaikyt visus reikalingus egzaminus minimum po 90, nes ten mokosi mano nuomone patys patys protingiausi žmonės.

Agniollka
taip gaunasi, kad i medicina paprasciau istoti, nei i biochemija?

Jane
Jo, i medicina istot lengviau:)
Reikes stenktis, kad ten istot:)

Ema
Mano ziniomis i biochemija tikrai sunkiau istoti nei i medicina.Ten yra labai didelis konkursas.Reikia valstybinius islakyti arti simtuku.O kartais ir to nepakanka, kad papultum i tas kelias vietas...Reikia rasyti mokslinius darbus ir t.t.Zodziu ten eina zmones mokslui pasisvente.Graziai skamba tas zodis biochemija, bet uz to slypi kruvinas zmoniu dabas naktimis apsikabinus knygas.Neneigiu, profesija tikrai nerealiai patraukli ir idomi( vien zodzio skambesys koks), bet pries svajodami pagalvokit ar istengsit taip nerealiai egzus islakyt?Gal geriau nusileist ant zemes?Gal geriau ruoskies zemiskesnei studiju krypciai-medicinai?Juk biochemia, tai labai sunkus ir neapsakomai atsakingas darbas.Sveikinu tuos kurie yra pakankamai gabus ir sugebejo ten istot!
Abituriente

mozugrela
Aš irgi tą patį svarstau, tik man įdomu, ar nereikia fizikos tam?

Greta
Esu dar tik 9 klasėj, bet jau galvoju ką pasirink, kad labiau gilintis į tuos dalykus kurių reikės. Ar verta stoti į biochemiją? Pažymiai(aišku dar tik 9 klasė) Nu metinis visi dešimtukai, chemija labai patinka ir puikiai sekasi. Tai va...

Dominykas
Biochemiko darbas Laboratorijoje. Auginsit bakteijas, sintetinsit fermentus ir pan. Wa kaiptik buvom ekskursijoj UAB Fermentas. Tai naujoko, ka tik baigusio univera laukia 2300 lt atlyginimas.

Lukas
Esu 10-oje klasėje, chemijos man išeina 10, lietuvių kalbos 9, anglų 9, matematikos 9. Norėjau paklaust, ar su tokiais pažymiais man yra šansų įstot į biochemiją? Klausiu, nes šįmet jau reikia rinktis dalykus, o aš labai norėčiau savo gyvenimą siet su chemija, tad reikia apsispręst, ką rinktis. Dėkui iš anksto už ats. :)

Incognito
9-toj, 10-toj klasej jus dar net nematet tikros chemijos ir biologijos, tai siaip siulyciau perzvelgt siek tiek aukstesnio lygio vadovelius ir pakalbet su mokytojais, kad tiesiog pamatyt kas ten dedasi(nesakau mokytis ar net bandyt per daug suprast). Tada ziurekit ar traukia. Sunku bus visur kur bent siek tiek aukstense profesija, bet nieko uz dyka ar lengvai nebuna. Stenkites,dirbkit o medicinai reik panasiu egzu tai vis tiek juos laikysit :) Sekmes

Artur
siais metais istojau i vinansuojama biochemijos vieta i VDU. visiskai nesutinku kad i biochemija sunku papult. nes norejau i medicina, bet neprieme, i kauna neprieme i nemokama, o i vilniu net i mokama neprieme. egzu rezultatai buvo tokie: bio 91, chemija 80, lt 60, matem 52, anglu 81 ir paeme i biochemija be problemu.

Indrė
Į VU biochemiją gal ir sunku pakliūti, nežinau kaip ten, bet Kaune, tai didesni šansai įstoti į biochemiją, negu į mediciną (nemokamą). Tad klysta tie, kurie sako, kad reikia šimtukų ir į mediciną įstoti lengviau. Nors kiek girdėjau, dabar ganėtinai sukilę visi biomedicinos mokslų stojamieji balai - paklausa matomai didėja. Jei tvarka nepasikeitus, reikia chemijos, matematikos ir lietuvių egzaminų. Aš asmeniškai studijuoju VDU biochemiją, esu patenkinta, o mokytis aišku reikia.

Agnė
Aš pati studijuoju biochemiją (LSMU), vf. Įstoti tikrai lengviau nei į mediciną. Mokintis yra ką, bet ne tiek, kiek medkėj :D

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]