Klausite visko apie VT PVM


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklą.
Juste
Sveiki, noriu stoti i konditerija. taciau siuo metu neturiu galimybės atvaziuoti iki mokyklos susitvarkyti dokumentu, iki kada tai galima padaryti, kad nebutu per velu? ir ar tokiuose mokyklose yra skaiciaus limitas priimtu mokiniu?
VTPVM
Laba diena. Dokumentai priimami iki rugpjūčio 28 dienos. Į konditerio specialybę dokumentai dar priimami, tačiau vietų skaičius ribotas. Laukiame Jūsų.
Lina
Laba diena, Šiais metais baigsiu 8 klases ir ateitį norėčiau sieti su turizmu, būti kelionių vadove. Ar yra galimybė po 8 klasių mokytis pagal šią specialybę? Jei ne, kokią išeitį pasiūlytumėte?
VTPVM
Laba diena, kelionių organizatoriaus specialybė mūsų mokykloje yra tiktai po 12 klasių, o po 10 klasių yra viešbučio darbuotojo specialybė, į kurią yra integruota ir turizmo sritis. Po 8 klasių pas mus mokiniai nepriimami
Greta
Ar stojant i profesine mokykla 2016 m. bus reikalingas matematikos egzaminas?
VTPVM
Stojant į profesinę mokyklą, konkretūs egzaminai nebūtini, reikalingas mokyklos baigimo dokumentas
Martin
Laba diena, Norėjau sužinoti ar įgijus pas Jūs profesinę kvalifikaciją suteikiamas papildomas balas ar lengvatos vėliau stojant į giminiškas studijų programas kolegijose ir universitetuose?
VTPVM
Laba diena, yra pasirašytos sutartys su giminingomis kolegijomis ir suteikiamos lengvatos į jas stojant, baigus mūsų mokyklą
Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklą.
Rasa
Laba diena, norėčiau paklausti aš prieš kelis metus pas jus baigiau kambarines specialybę, ir norėčiau paklausti ar galėčiau stoti mokytis kitos specialybės kelionių agento. Rasa.
VTPVM
Laba diena, baigus vieną specialybę, galima mokytis tęstinėse programose. Mūsų mokykloje šiemet bus vykdomos apskaitininko ir kasininko, konditerio, virėjo, pardavėjo tęstinio mokymosi programos. Deja, kelionių agento specialybės šiemet pas mus nebus galima mokytis.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]