Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


KPVDPRC
Gabija rašė: Sveiki. Ar galima pas jus mokytis paramediko profesija pirmus metus neakivaizdiniu ?
Jus dominanti profesija yra organizuojama dienine mokymo forma, tačiau asmenims, kurie turi kitų įsipareigojimų, bandome rasti galimybių mokytis mūsų Centre. Apie galimybes sužinoma motyvacinio pokalbio metu, išsiaiškinant jūsų situaciją.
KPVDPRC
Emilis rašė: Laba diena, kokių dalykų reikia renkantis vairuotojo-paramediko specialybei? Kokios vairuotojo teisės reikalingos? Ir dar ką trumpai galite apibūdinti renkantis šią profesiją.
Renkantis paramediko mokymo programą vairuotojo turėti vairuotojo programą nėra privaloma. Priėmimo procese yra skaičiujamas bendras pažymių ir laikytų egzaminų vidurkis. Mokslai trunka 2 m.
KPVDPRC
Nevi rašė: Ar gali pateikti kelis variantus stojant i KMPMC? Kaip del stipendiju, kas ja gauna ir kokia suma?
Prašymą teikiant per LAMA BPO sistemą, jūs galite pasirinkti iki 5 mokymo programų, jos visos gali būti ir iš mūsų Centro. Stipendijas gali gauti asmenys, kurie mokosi pirmai kvalifikacijai gauti. Didis priklauso nuo lankomumo ir mokymosi vidurkio. Stipendijos suma gali svyruoti nuo 10 iki 30 Eur. per mėn.
Vilma
Sveiki, ar yra vyresniu zmoniu grupes, ar tik jaunimo ka tik baigusio mokykla? Kokia amziaus riba stojanciuju? Man 49m
KPVDPRC
Vilma rašė: Sveiki, ar yra vyresniu zmoniu grupes, ar tik jaunimo ka tik baigusio mokykla? Kokia amziaus riba stojanciuju? Man 49m
Amžiaus cenzo nėra stojant į profesinį mokymą. Jūs galite rinktis bet kokią jus dominančią mokymo programą. Formuojant grupes yra atsižvelgiama į besimokančiųjų patirtį.
Austeja
Sveiki, ar imanoma pas jus mokytis baigus 12 klasiu kursa? Tu specialybiu, i kurias priima turint vidurini issilavinima.
KPVDPRC
Austeja rašė: Sveiki, ar imanoma pas jus mokytis baigus 12 klasiu kursa? Tu specialybiu, i kurias priima turint vidurini issilavinima.
Taip, jūs galite pildyti prašymą mokytis į visas programas, kurios galimos su viduriniu išsilavinimu. Platesnės informacijos galite teirautis el. paštu: priemimas@kaupa.lt
Laura
Sveiki,

Ar stojimai į jūsų mokyklą būna tik rugsėjį ar ir kitu kažkuriuo metu?

Nuo 2017 metų birželio pirmosios dienos stojimai į profesines mokyklas vyksta per bendrąją priėmimo LAMABPO
Karolina
Laba diena, norėčiau paklausti Ar reikia laikyti 12 klasėje anglų egzaminą norint stoti į paramediko specialybę?
Karolina
Laba diena, norėčiau paklausti ar 12 klasėje reikia laikyti anglų kalbos egzaminą, norint stoti į paramediko specialybę?
KPVDPRC
Karolina rašė: Laba diena, norėčiau paklausti ar 12 klasėje reikia laikyti anglų kalbos egzaminą, norint stoti į paramediko specialybę?
Privalomų egzaminų stojant į jūsų pasirinktą specialybę nėra. Yra skaičiuojamas bendras mokymosi vidurkis.
Ramunas
Sveiki, gyvenu ir dirbu Švedijoje, bei taipt noreciau baigti paramediko kursus, igyti sia specialybe ir zinoma susirasti darba toje pacioje salyje pramediku. Ar imanoma mokytis neakivaizdziai? Turiu vidurini issilavinima, visutiniskai islaikytus chemijos biologijos ir anglu valstybinius egzaminus. Kiek gali uztrukti procesas mokytis neakivaizdziai jei tai imanoma ir kiek visa tai kainuotu? Bei galbut zinote ar baigus sita programa ji galiotu ir Švedijoje?
KPVDPRC
Ramunas rašė: Sveiki, gyvenu ir dirbu Švedijoje, bei taipt noreciau baigti paramediko kursus, igyti sia specialybe ir zinoma susirasti darba toje pacioje salyje pramediku. Ar imanoma mokytis neakivaizdziai? Turiu vidurini issilavinima, visutiniskai islaikytus chemijos biologijos ir anglu valstybinius egzaminus. Kiek gali uztrukti procesas mokytis neakivaizdziai jei tai imanoma ir kiek visa tai kainuotu? Bei galbut zinote ar baigus sita programa ji galiotu ir Švedijoje?
Laba diena, Pasiskambinkite į priėmimo komisiją tel. 8 37 32 41 72 arba parašykite el. paštu: priemimo.komisija@kaupa.lt ir Jums atsakys į visus rūpimus klausimus.
Dalia
Sveiki. Koks pernai buvo vidurkis stojanciųjų i paramediko specialybę
KPVDPRC
Dalia rašė: Sveiki. Koks pernai buvo vidurkis stojanciųjų i paramediko specialybę
Sveiki, Jei į formaliojo profesinio mokymo programą stojančiųjų yra daugiau, nei valstybės finansuojamų vietų, pirmumo teise priimami pirmos kvalifikacijos siekiantys asmenys; arba mokykla, norėdama priimti profesijai geriausiai tinkančius asmenis, gali organizuoti konkursą pagal iš anksto paskelbtus atrankos kriterijus: geresnius specifinius gebėjimus pagal mokyklos parengtų užduočių atlikimo rezultatus ir / ar aukštesnius mokyklos nustatytų bendrojo ugdymo dalykų mokymosi pasiekimus.
Genovaitė
Sveiki , ar pas jus būtų galimybė neakivaizdžiai studijuoti paramediko specialybę.
KPVDPRC
Genovaitė rašė: Sveiki , ar pas jus būtų galimybė neakivaizdžiai studijuoti paramediko specialybę.
Sveiki, profesinis mokslas Lietuvoje yra tik dieninės krypties.
Raminta 3133
sveiki,ar gali istoti i jusu mokykla,su 12 klases išklausytu kursu?
KPVDPRC
Raminta 3133 rašė: sveiki,ar gali istoti i jusu mokykla,su 12 klases išklausytu kursu?
Sveiki, taip, Jūs galite teikti prašymą per LAMA BPO sistemą internetu nuo birželio 1 d.
Klausimas
Sveiki, kokia kaina mokantis masažų, ar yra užskaitomi toki patys dalykai įgyto kitos srities bakalauro?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]