Klauskite visko apie Kauno technikos kolegiją


Domiuosi
Sveiki, ar į Autotransproto elektrika įmanoma įstoti be Fizikos/chemijos egzamino bei jei nesu pasirinkęs šiu pamoku?
Priėmimas
Laba diena, Fizikos pažymis (arba egzamino, arba metinis pažymys) įeina į konkursinio balo skaičiuoklę. taigi įsotit teoriškai įmanoma, bet praktiškai ne.
Motiejus
Sveiki,tai į orlaivių mechanizmų techninio eksploatavimo valstybės finansuojamą vietą įstoti neturint fizikos neįmanoma net ir turint gan aukštą konkursinį balą?
Vardenis
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, šiuo metu studijuoju LKA ir greičiausiai kitais metais norėčiau nutraukti studijas ir stoti į KTK, statybos inžinerija, mano konkursinis balas 5,13, išeitu gauti valarybės finansuojama vieta?
Vardenis
Valstybės finansuojama*
KTK_priemimas
Laba diena, ar gausite VF vietą atsakyti negalime, nes kiekvienais metais būna skirtingas žemiausias kokursinis balas į VF vietą. Jis priklauso nuo stojančiųjų akademinių rezultatų. Tikimybė, kad gautumėte, didelė.
Vardenis
O jeigu esu nelaikęs fizikos egzamino ir fizika mokiausi B lygiu, tai tenkintu reikalavimus ar butinai tra reikalingas fizikos egzaminas?
KTK_priemimas
Laba diena, taip, reikalavimus tenkinate.
Jurga
Sveiki. Kokiais atvejais prarandama vf vieta KTK?
priemimasKTK
Laba diena, VF vieta prarandama jeigu studentas yra nepažangus, jeigu nesiregistruoja naujam semestrui arba VF vietą praranda rotacijos procese.
Mykolas
Sveiki. Planuoju stoti i automobiliu tech. eksplotavimo arba autotransporto elektronikos studiju programas. Kokiu egzaminu islaikymo reikia stojant i vnf ir vf vietas?
Mykolas
Sveiki. Ar tarnyba krašto apsaugos savanoriu pajėgose prideda balu į konkursinį bala?
KTK_priemimas
Laba diena, Mykolai, stojant į VF vietą, turi būti išlaikyti lietuvių k., matematikos, užsienio k. valstybiniai egzaminai. Stojant į VNF -du egzaminai iš aukščiau išvardintų.
KTK_priemimas
Laba diena, tarnyba krašto apsaugos savanorių pajėgose prideda papildomų balų .
simgaite
Sveiki. Vidurinį išsilavinimą įgijau 2015 m., ir kaip suprantu, norint įstoti mokytis šiais metais, jau yra taikomi šių metų reikalavimai, o nebe iš tų metų, kada buvo baigti mokslai, ar tiesa? Ženkliai nukrito konkursinis balas (tuo metu laikiau mokyklinį lietuvių kalbos ir valstybinį anglų kalbos egzaminus) ir per lamąbpo rašo, kad balas yra netenkinamas (bandžiau stoti į VF). Jeigu stočiau į VNF, kokio balo reiktų norint įstoti į elektronikos techniką?
Tautvydas
Laba diena. Kur galima sužinoti KTK tvarkaraštį. Ar dar jo nėra ?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]