Klauskite visko apie Kolpingo kolegiją


Kolpingo kolegija
kanarele rašė: Sveiki, siandien pildziau dokumentus del priemimu, pas jus stoju I socialini darba ar reikes motivacinio vertinimo, nes I kitas aukstasias mokyklas iskart reikejo pasirinkti data kada laikysiu stuojamuosius egzaminus.
Sveiki, stojant į Kolpingo kolegiją stojamųjų egzaminų nėra.
bols55
Sveiki, norėjau paklausti klausimo, ar yra jūsų kolegijoje specialybių, į kurias būtų galimybė stoti su istorijos, geografijos, anglų, lietuvių ir mechanikos technologijų egzaminu? Turiu Biologiją A lygiu, jos metinis pažymys būtų apie 8-9. :)
Kolpingo kolegija
Sveiki, Rekomenduotume, specialybę rinktis pagal tai kas jus domina, patinka ir ką norėtumėte dirbti pabaigę studijas:) Išlaikius Lietuvių kalbos ir istorijos egzaminą Kolpingo kolegijoje būtų galima studijuoti ekoturizmą, teisę, socialinį darbą, vaiko gerovę ir socialinę apsaugą, verslo anglų kalbą. Daugiau apie konkursinio balo sandarą rasite čia: http://kolegija.kolping.lt/assets/2014-04/2014-Priemimo-taisykles.pdf arba LAMA BPO puslapyje Sėkmės!
bols55
Kokios sąlygos ir galimybės dirbti baigus ekoturizmo studijas ? :)
Kolpingo kolegija
Profesinės galimybės baigus ekoturizmo studijas: absolventas galės dirbti savo įsteigtoje ekoturizmo verslo įmonėje ar kitose turizmo verslo įmonėse ekoturizmo organizatoriais, gebės organizuoti renginius, seminarus, konferencijas, kurs ir parduos įvairias ekoturizmo paslaugas tiek savo šalies klientams, tiek svečiams, atvykusiems iš užsienio. Daugiau informacijos http://kolegija.kolping.lt/2015-m-studentu-priemimas/studiju-programos-2/
Kęstutis
Sveiki gyvi. Mano dvyliktos klasės metinis semestrų vidurkis yra apie 5(lietuvių,istorija,anglų). Planuoju persilaikyti egzaminus ir gaut nemažiau nei po 40 procentu is lietuvių kalbos ir anglų. Norėčiau išsiaiskinti ar užtektų tokių balų norint įstot I vf vietas, ir ar prie šių dviejų egzaminų man reiktų dar ir istorijos. Ačiū už informaciją.
Kęstutis
Kęstutis rašė: Sveiki gyvi. Mano dvyliktos klasės metinis semestrų vidurkis yra apie 5(lietuvių,istorija,anglų). Planuoju persilaikyti egzaminus ir gaut nemažiau nei po 40 procentu is lietuvių kalbos ir anglų. Norėčiau išsiaiskinti ar užtektų tokių balų norint įstot I vf vietas, ir ar prie šių dviejų egzaminų man reiktų dar ir istorijos. Ačiū už informaciją.
Nepaminėjau kad stočiau į ištestines verslo anglų kalba studijas.
Kolpingo kolegija
Laba diena, Kęstuti, Verslo anglų kalbos studijų ištęstine forma nevykdome. Šiuo metu "Kolpingo kolegijoje" yra viena valstybės finansuojama studijų programa - ekoturizmas.
Samanta
Sveiki, ar jusu kolegijoje yra specialybiu,kurios yra valstybes finansuojamos?
Kolpingo kolegija
Taip, ekoturizmas yra valstybės finansuojama studijų programa. Apie konkursinio balo sandarą, norint stoti į šią specialybę skaitykite čia http://kolegija.kolping.lt/assets/2015-05/2015-Priemimo-taisykles.doc
Daiva
Sveiki, noriu paklausti ar vykdomos VAIKO GEROVĖ IR SOCIALINĖ APSAUGA neakivaizdines studijos? Ar turiu sansu istoti i vnf vieta, jei laikiau lietuviu mokyklini(9), dailes mokyklini (10), anglu k valstybini (28) egzaminus?
Kolpingo kolegija
Laba diena, Daiva, Taip, Kolpingo kolegijoje vaiko gerovę ir socialinę apsaugą galima studijuoti neakivaizdiniu būdu. Manau, į vnf vietą tikrai įstosite. Praėjusiais metais mažiausias balas buvo 0.7, neabejoju, kad jūsų susidarys didesnis. Pasibandykite lamabpo.lt konkursinio balo skaičiuoklę. O iš ko susideda minėtos programos konkursinis balas rasite čia: http://kolegija.kolping.lt/2015-m-studentu-priemimas/2015-m-studentu-priemimas/
Greta
Sveiki, kokie jusu bendrabuciai? Kokia kaina menesiui?
Kolpingo kolegija
Greta rašė: Sveiki, kokie jusu bendrabuciai? Kokia kaina menesiui?
Laba diena, Greta, Kolpingo kolegija savo bendrabučio neturi. Mes siūlome studentams apsigyventi ASU bendrabučiuose, Akademijos miestelyje. Kaina mėnesiui nuo 47,62 iki 72,80 €. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.asu.lt/studentams/lt/62147 Arba antrasis variantas: Vilniaus Kooperacijos kolegijos Kauno skyriaus bendrabučiai (Pramonės pr. 30). Daugiau info: http://www.vkk.lt/lt/pagrindinis-meniu/stojantiems/kaire-2/susipazinkime/kokie-kolegijos-istekliai/kur-miegosiu.html#tab2 Sėkmės!
Lugu
Sveiki,ar tiesa,kad pas jus nereikia stot bendra tvarka o piimat bet ka mokytis mokamai?
Kolpingo kolegija
Lugu rašė: Sveiki,ar tiesa,kad pas jus nereikia stot bendra tvarka o piimat bet ka mokytis mokamai?
Laba diena, Ačiū už klausimą. Į Kolpingo kolegiją galima stoti tiek per LAMA BPO, tiek tiesiogiai atvykstant su reikalingais dokumentais į studijų skyrių. Kalbant apie mokamas studijas - minimalus reikalavimas - brandos atestatas:)Tačiau į mokamas studijų vietas stoja ir tie kieno konkursinis balas 5, ir tie kieno siekia vos 1. Mes visada didelį dėmesį kreipiame į būsimo studento motyvaciją. Sėkmės!
Asa
Ar laikant lietuviu ir biologija imanoma butu istoti I soc. Darba? Ir kokia kaina butu soc darbuotojo specelybes.
Kolpingo kolegija
Laba diena, Taip, Jūs galėtumėte įstoti į Socialinio darbo vadybos studijų programą. Studijų kainas galite rasti čia: http://www.kolpingokolegija.lt/studiju-kaina/ Lauksime Jūsų Kolpingo kolegijoje!
Auris
Sveiki. Norėjau paklausti kuo skiriasi VERSLO IR VIEŠOJO SEKTORIAUS FINANSŲ APSKAITA nuo BUHALTERINĖS APSKAITOS studijų programos?
Aur
laba. kokiomis apskaitos programomis mokote dirbti VERSLO IR VIEŠOJO SEKTORIAUS FINANSŲ APSKAITOS studijose?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]