Klauskite visko apie Kolpingo kolegiją


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Kolpingo kolegiją.
pingviniene
Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises mokslus ?
Kolpingo kolegija
pingviniene rašė: Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises mokslus ?
Sveiki, taip, galite stoti, tačiau tik į mokamas vietas.
kobra412
Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 50%, lietuvių gal 4, geografiją ne mažiau 80% ir istoriją nemažiau 50%. Visi egzaminai valstybiniai TAip pat turėsiu geografijos A lygio metinį 10, istorijos 6 ir Lietuvių kalbos 7. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta?
Kolpingo kolegija
kobra412 rašė: Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 50%, lietuvių gal 4, geografiją ne mažiau 80% ir istoriją nemažiau 50%. Visi egzaminai valstybiniai TAip pat turėsiu geografijos A lygio metinį 10, istorijos 6 ir Lietuvių kalbos 7. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta?
Sveiki, Kolpingo kolegijoje vf vietos yra tik Ekoturizmo studijų programoje. Stojant į kitas studijų programas (Teisė, Socialinis darbas, Vaiko gerovė ir socialinė apsauga, Verslo anglų kalba) Jūs galite pretenduoti į valstybinę studijų stipendiją. Kadangi nelaikote matematikos egzamino, tai nerekomenduojame rinktis Tarptautinio verslo, Finansų ir Viešojo sektoriaus finansų apskaitos studijų programų.
Kolpingo kolegija
Sveiki,
prasidėjo stojimai į Kolpingo kolegiją. Kviečiame registruotis Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) sistemoje www.lamabpo.lt
Pasirinkimo žymėjimas:
Kolpingo kolegijos trumpinys sistemoje – KOK
Studijos valstybės lėšomis studijuojant EKOTURIZMĄ (šiai studijų programai skirtas valstybės finansavimas) - vf
Studijos valstybės lėšomis su studijų stipendija - vnf/st
Mokamos studijos - vnf
Ejey
Sveiki, norėčiau sužinoti, ką galiu studijuoti, laikant šiuos egzaminus: Lietuvių k. (mokyklinis) Anglų,Geografija (Valstybinis) Istorija (Valstybinis) Tačiau dar nežinau ar išlaikysiu... :( Ačiū, lauksiu jūsų atsakymo. :)
Kolpingo kolegija
Ejey rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti, ką galiu studijuoti, laikant šiuos egzaminus: Lietuvių k. (mokyklinis) Anglų,Geografija (Valstybinis) Istorija (Valstybinis) Tačiau dar nežinau ar išlaikysiu... :( Ačiū, lauksiu jūsų atsakymo. :)
Laba diena, galite studijuoti visas Kolpingo kolegijos studijų programas, tačiau konkursinio balo dydis priklausys nuo Jūsų egzaminų įvertinimų. Sėkmės!
ausriukas1251
Sveiki noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais balais kaip lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)? visi valstybiniai:)
Kolpingo kolegija
ausriukas1251 rašė: Sveiki noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais balais kaip lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)? visi valstybiniai:)
Sveiki, su šiais įvertinimais galite stoti į Ekoturizmo, Teisės, Socialinio darbo, Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos studijų programas.
Daiva23
Laba diena, Siais metais laikiau egzaminus-lietuviu k. mokyklinis 5,istorija valstybinis 45,vokieciu k. valstyinis 71,kaip manote i kokia specialybe galeciau stoti?Ar yra galimybe gauti vf ar vnf/st vieta?? Aciu.
Kolpingo kolegija
Daiva23 rašė: Laba diena, Siais metais laikiau egzaminus-lietuviu k. mokyklinis 5,istorija valstybinis 45,vokieciu k. valstyinis 71,kaip manote i kokia specialybe galeciau stoti?Ar yra galimybe gauti vf ar vnf/st vieta?? Aciu.
Sveiki, galite stoti į Ekoturizmo, Teisės, Socialinio darbo, Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos studijų programas. Dėl mažo lietuvių kalbos egzamino įvertinimo yra mažai tikėtina, kad gausite vf ar vnf/st vietą, tačiau ar įstosite tai priklausys nuo Jūsų konkursinio balo. Koks jis bus šiais metais priklausys nuo visų stojančiųjų pagal geriausiųjų eilės sudarymo principus (LAMA BPO).
Patricija
Sveiki, ar yra sansu istoti i verslo anglu kalba vnf/st jei lietuviu egzaminas 85, istorija 35, anglu 50. bet egzaminai laikyti 2012m. aciu
Laurynas
Laba diena norejau pasiteirauti,is lamos gavau atsakyma kad esu kvieciamas i jusu kolegija. Atvykus pas jus pateikus visus reikalingus duomenys as jau priimtas pas jus ar dar vyks atranka?
Kolpingo kolegija
Patricija rašė: Sveiki, ar yra sansu istoti i verslo anglu kalba vnf/st jei lietuviu egzaminas 85, istorija 35, anglu 50. bet egzaminai laikyti 2012m. aciu
Sveiki, Jūsų konkursinis balas apie 16, o pirmo kvietimo metu su 17,2 buvo pakviesti i vnf vietas, tai realiai, įstoti į verslo anglu kalbos programos vnf/st vietą su 15,9 galimybių turite mažokai.
Kolpingo kolegija
Laurynas rašė: Laba diena norejau pasiteirauti,is lamos gavau atsakyma kad esu kvieciamas i jusu kolegija. Atvykus pas jus pateikus visus reikalingus duomenys as jau priimtas pas jus ar dar vyks atranka?
Sveiki, Laurynai, Jūs jau esate priimtas, atvykite į Kolpingo kolegiją iki rugpjūčio 2 d. 15 val. pasirašyti studijų sutarties.
Rita
Laba diena . Kur yra galimybe istoti 3 etapo metu su siais rezultatais? Valstybiniai egzaminai Lt 35 Matematika 17 biologija 26 rusu k. 71 Metiniai anglu k. B lygis 10 matematika B 8 chemija B 7 istorija B 9
Kolpingo kolegija
Rita rašė: Laba diena . Kur yra galimybe istoti 3 etapo metu su siais rezultatais? Valstybiniai egzaminai Lt 35 Matematika 17 biologija 26 rusu k. 71 Metiniai anglu k. B lygis 10 matematika B 8 chemija B 7 istorija B 9
Sveiki, pagal Jūsų konkursinį balą galėtumėte pretenduoti į valstybės nefinansuojamas vietas.
Tomas
Laba diena,istojau i jusu kolegija i Istestines studijas. Norejau pasiteirauti kada reikia atvaziuoti. Man sake kad Rugpjucio 30d O jusu puslapyje parasyta kad rinktis reikia Rugsejo 2
Kolpingo kolegija
Tomas rašė: Laba diena,istojau i jusu kolegija i Istestines studijas. Norejau pasiteirauti kada reikia atvaziuoti. Man sake kad Rugpjucio 30d O jusu puslapyje parasyta kad rinktis reikia Rugsejo 2
Sveiki, Tomai, I kurso ištęstinių studijų studentams paskaitos prasidės nuo rugsėjo 30 d. Tačiau visi Kolpingo kolegijos studentai mielai kviečiami sudalyvauti mokslo metų atidaryme rugsėjo 2 d. Jei dar turite klausimų - parašykite el.paštu info@kolping.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]