Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


Mantas
Sveiki, ar imanoma stoti i Transporto ir logistikos versla nelaikant matematikos brandos egzamino? Molykla baigsiu siais metais
Skirmantas
Ar iseitu istoti i jusu kolegija su lietuviu, anglu ir dailes egzaminu?
SMKkonsultacija
Mantas rašė: Sveiki, ar imanoma stoti i Transporto ir logistikos versla nelaikant matematikos brandos egzamino? Molykla baigsiu siais metais
Laba diena, stojant į Transporto ir logistiko verslą - pagrindinis stojamasis egzaminas yra matematika (čia rasite visas studijų programas ir nurodytus reikalngus egzaminus - https://www.smk.lt/file/manual/SMK_priemimas_2019_V2.pdf). Stojančiojo į SMK konkursinis balas formuojamas iš pasirinktą studijų kryptį atitinkančių mokomųjų dalykų brandos egzaminų arba dalykų metinių pažymių įvertinimų (išskyrus lietuvių kalbos ir literatūros bei pirmojo dalyko). Pagrindiniai konkursinio balo kriterijai yra keturių brandos atestate įrašytų dalykų įvertinimai: 1. Pirmojo dalyko brandos egzamino įvertinimas. Jei šio dalyko egzaminas nelaikytas, laikoma, kad jo įvertinimas nulis. 2. Antrojo, trečiojo dalyko brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys. 3. Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino arba kito dalyko brandos egzamino, numatyto vietoje lietuvių kalbos ir literatūros dalyko, įvertinimas, jeigu lietuvių kalba ir literatūra yra pirmasis dalykas. Neturint matematikos egzamino, Jūsų stojamasis balas mažės, tačiau teikti stojimo prašymą galite. Ar Jus galime priimti, informuose gavę Jūsų brandos atestato duomenis ir apskaičiavę Jūsų stojimo balą.
SMKkonsultacija
Skirmantas rašė: Ar iseitu istoti i jusu kolegija su lietuviu, anglu ir dailes egzaminu?
Laba diena, siunčiu Jums studijų programas ir prie jų nurodytus reikalingus egzaminus - https://www.smk.lt/file/manual/SMK_priemimas_2019_V2.pdf Stojančiojo į SMK konkursinis balas formuojamas iš pasirinktą studijų kryptį atitinkančių mokomųjų dalykų brandos egzaminų arba dalykų metinių pažymių įvertinimų (išskyrus lietuvių kalbos ir literatūros bei pirmojo dalyko). Pagrindiniai konkursinio balo kriterijai yra keturių brandos atestate įrašytų dalykų įvertinimai: 1. Pirmojo dalyko brandos egzamino įvertinimas. Jei šio dalyko egzaminas nelaikytas, laikoma, kad jo įvertinimas nulis. 2. Antrojo, trečiojo dalyko brandos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys. 3. Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino arba kito dalyko brandos egzamino, numatyto vietoje lietuvių kalbos ir literatūros dalyko, įvertinimas, jeigu lietuvių kalba ir literatūra yra pirmasis dalykas.
Robertas
Sveiki.Mano konkursinis balas 4,62 + 0,5 už atliktą karo tarnybą. Ar su 5,12 balu galėčiau patenkti į vf jeigu matematikos valstybiniame egzamine nesurinkau 25 balų , bet jį išlaikiau? Jeigu ne,tai ar su tokiu balu gaučiau kokį nors finansavimą ar stipendiją dengiančia dalį studijų?
SMKkonsultacija
Robertas rašė: Sveiki.Mano konkursinis balas 4,62 + 0,5 už atliktą karo tarnybą. Ar su 5,12 balu galėčiau patenkti į vf jeigu matematikos valstybiniame egzamine nesurinkau 25 balų , bet jį išlaikiau? Jeigu ne,tai ar su tokiu balu gaučiau kokį nors finansavimą ar stipendiją dengiančia dalį studijų?
Laba diena, SMK studijos yra mokamos. VF bei stipendijų neturime.
Mergina
Esu susidomėjusi logistikos studijomis. Ar SMK siūloma transporto ir logistikos verslo studijų programa ir yra logistika tik su įmantresniu pavadinimu, ar visgi ši studijų programa yra orientuota į kažkokią konkretesnę, siauresnę kryptį nei bendroji logitsika?
SMKkonsultacija
Mergina rašė: Esu susidomėjusi logistikos studijomis. Ar SMK siūloma transporto ir logistikos verslo studijų programa ir yra logistika tik su įmantresniu pavadinimu, ar visgi ši studijų programa yra orientuota į kažkokią konkretesnę, siauresnę kryptį nei bendroji logitsika?
Laba diena, SMK siūloma transporto ir logistikos verslo studijų programa yra orientuota į žinių apie bendrąją logistiką ir žinių apie specifines logistikos rūšis sandorą. Pirmuose kursuose studijuosite bendruosius kolegijinius dalykus, tokius, kaip ekonomika, vadyba, rinkodara, logistika. Aukštesniuose kursuose bus dėstoma sandėlių, gamybos, uosto logistika, tiekimo grandinės valdymas, intermodalinis transportavimas ir pan.
tadask
Sveiki ar butu galima sužinoti su kokiu mažiausiu balu buvo priimta i Kompiuteriniai žaidimai ir animacija Studijų programa praitais metais
Gin
Laba diena. Ar motyvacinis pokalbis bus visiems stojantiesiems? Ar jis būtinas?
Amelija
Sveiki, planuoju studijuot SMK kauno mieste. Kaip dėl bedrabučio? Parūpinate kitame?
SMKkonsultacija
tadask rašė: Sveiki ar butu galima sužinoti su kokiu mažiausiu balu buvo priimta i Kompiuteriniai žaidimai ir animacija Studijų programa praitais metais
Laba diena, pernai minimalūs reikalavimai, stojantiems į mokamą studijų vietą SMK buvo stojamasis balas ne mažesnis nei 1.
SMKkonsultacija
Gin rašė: Laba diena. Ar motyvacinis pokalbis bus visiems stojantiesiems? Ar jis būtinas?
Laba diena, jeigu stojančiojo stojamasis balas yra mažesnis nei 4,3, tuomet motyvacinis pokalbis yra privalomas.
SMKkonsultacija
Amelija rašė: Sveiki, planuoju studijuot SMK kauno mieste. Kaip dėl bedrabučio? Parūpinate kitame?
Laba diena, SMK bendrabučių neturi. Studentai apgyvendinimu rūpinasi patys.
klaustukas
Laba diena kiek mačiau jau iviko Išankstiniai motyvacijos pokalbiai, norečiau sužinoti ar bus papildomi
Giedre
Sveiki, ar galima estetines kosmetologijos profesiją studijuoti ištestine forma? Arba NL sesijine?
Esemka
Planuoju stoti į SMK, jau užpildžiau prašymą per lama, mačiau yra atskirasis priėmimas tiesiogiai per SMK, tai ar verta dar papildomai mokėti tuos pinigus stojant atskiru būdu, ar tiesiog laukti atsakymo pateikus prašymą bendrąja tvarka? Ar turi šie stojimo būdai kažkokius tai skirtumus?
Info
Sveiki, mano KB 4,08, kaip suprantu man privalomas motyvacinis pokalbos, tiesa? Tai kaip man dabar elgtis toliau užpildžius prašymą LAMA BPO sistemoje? Ačiū už atsakymą.
Hmm
Kodėl neatsakot į klausimus?
Gerda
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kokios galimybės pereiti po pirmo pusmečio į valstybės nefinansuojamos vietos i valstybės finansuojamą vietą? Domintų Estetinės kosmetologijos kursai. Ir koks mažiausias balas gali būt stojant į valstybės nefinansuojamą vietą šioje strityje?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]