Klauskite visko apie Klaipėdos valstybinę kolegiją


Saulė
Sveiki, šiemet Lietuvoje,585 studentams, bus valstybės skiriama 300 Eur stipendija, kurie pasirinks pedagogines bakalauro studijas. Gal žinote, koks procentų studentų, pasirinkę bakalauro pedagogikos studijas KVK, gaus šią stipendiją? Nuo ko tai priklausys? Koks turi būti stojamasis balas, norint patekti į VF vietą?
KVK
Saulė rašė: Sveiki, šiemet Lietuvoje,585 studentams, bus valstybės skiriama 300 Eur stipendija, kurie pasirinks pedagogines bakalauro studijas. Gal žinote, koks procentų studentų, pasirinkę bakalauro pedagogikos studijas KVK, gaus šią stipendiją? Nuo ko tai priklausys? Koks turi būti stojamasis balas, norint patekti į VF vietą?
Laba diena, Saule, džiugu, kad domitės šia studijų programa, o dar esant tokioms skatinamosioms stipendijoms. Norint pretenduoti į nemokamas vietas, privaloma pasirinkti 3 valstybinius egzaminus (lietuvių, matematika ir užsienio kalba) ir konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4,3. Detaliau pasikonsultuoti galite su studijų ir karjeros centro specialiste – r.ligeikyte@kvk.lt
Deimantė
Ar įstojus y mokamą vietą pirmus metus galima iškarto pasiimti akademines atostogas, kad neprarasti studijų vietos, nes laukiuosi?
KVK
Laba diena, akademinės atostogos suteikiamos po pirmo pusmečio išlaikius egzaminus. Išsamesnės informacijos teiraukitės el. paštu r.ligeikyte@kvk.lt arba tel. 867 369077.
Tomas
Sveiki, ar įmanoma įstoti į vnf vieta su 3,21 konkursiniu balu ?
KVK
Taip, yra galimybė. Dėl stojimo galite kreiptis priemimas@kvk.lt
Gabija
Laba diena, kaip suprasti Jūsų puslapyje paskelbtas bendrabučių kainas. Kur yra pagal kategorijas suskirstyti bendrabučiai vienokios kainos, o toliau paėjus lentelėje tų pačių bendrabučių - dar kitokios. Tai kuriomis kainomis orientuotis?
Grete
Laba diena, koks 2019m slaugos VF aukščiausias ir žemiausias balas stojančio buvo? Ir VNF aukščiausias ir žemiausias balas?
Gabija
Laba diena, bendrabučių kainos suskirstytos į tris kategorijas pagal bendrabučių būklę ir komfortiškumą. Kiekvienoje kategorijoje nurodytos kainos gyvenant vienam, dviese ir tryse viename kambaryje.
Marija
Grete rašė: Laba diena, koks 2019m slaugos VF aukščiausias ir žemiausias balas stojančio buvo? Ir VNF aukščiausias ir žemiausias balas?
Labai domina
KVK
2019 m. minimalus konkursinis balas į Bendrosios praktikos slaugos studijų programą buvo 4,3 o maksimalus - 8,55 (konkursiniai balai nėra skirstomi atskirai į VF ir VNF).
Monika
Laba diena, kokiu laiku vyksta paskaitos studijuojant nuolatine sesijine forma? Ar imanoma suderinti su darbu pilnu etatu?
Simona
Ar galima įstoti į logistikos vadybą vnf su 3,79 konkursiniu balu?
Emilija
Sveiki, norėjau paklausti ar daug būna stojančiųjų į buhalterinės apskaitos studijų programą? Ar nebuvo/ nebus taip, kad nebus stojančiųjų ir nebegalės įstoti į šią sritį?
Darius
Ar į vnf galima įstoti su 2,59 balu? logistika arba statybos inzinerija?
Deimante
Laba diena, ar galiu įstoti i bendra praktikos slaugą su 3,42 konkursiniu balu?
...
Sveiki. Norėčiau sužinoti koks mažiausias 2019 metų konkursinis balas stojant į vf burnos higienos, kineziterapijos studijų programas Ačiū
KVK
Monika rašė: Laba diena, kokiu laiku vyksta paskaitos studijuojant nuolatine sesijine forma? Ar imanoma suderinti su darbu pilnu etatu?
Laba diena, paskaitos dažniausiai prasideda nuo 13.30 val. Studentai į paskaitas atvyksta sesijomis. Per semestrą būna numatyta apie 6 savaites paskaitų, kurios būna išskirstomos.
KVK
Simona rašė: Ar galima įstoti į logistikos vadybą vnf su 3,79 konkursiniu balu?
Laba diena, Taip galima į valstybės nefinansuojamą vietą.
KVK
Emilija rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar daug būna stojančiųjų į buhalterinės apskaitos studijų programą? Ar nebuvo/ nebus taip, kad nebus stojančiųjų ir nebegalės įstoti į šią sritį?
Laba diena, Į šią studijų programą stojančiųjų visada yra. Susidaro tiek nuolatinių dieninių tiek nuolatinių sesijinių grupės.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]