Klauskite visko apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


TTVAM
gabriele4430 rašė: Sveiki, Norėčiau paklausti, į ką galėčiau konkrečiai kreiptis dėl išsamesnės informacijos apie Kosmetologiją (anglų k.)?
Sveiki, dėl išsamesnės informacijos siūlau susisiekti su Kosmetologijos studijų programą koordinuojančia Turizmo vadybos katedros vedėja Liudvika Kazlauskaite Mob.: +370 673 94826 El. p.: liudvika.kazlauskaite@ttvam.lt
Arnas
Sveiki, ar galėtumėte parašyti paskutinių stojimų konkursinius balus su kuriais moksleiviai įstojo į Turizmo ir viešbučių verslą ?
TTVAM
Arnas rašė: Sveiki, ar galėtumėte parašyti paskutinių stojimų konkursinius balus su kuriais moksleiviai įstojo į Turizmo ir viešbučių verslą ?
Sveiki, stojant į valstybės nefinansuojamą vietą žemiausias konkursinis balas buvo 1,18. Pagarbiai, TTVAM
Linas
Laba diena, norėjau pasiteirauti ar jau galima pildyti išankstinio stojimo dokumentus į valstybės nefinansuojamą vieta?
TTVAM
Linas rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti ar jau galima pildyti išankstinio stojimo dokumentus į valstybės nefinansuojamą vieta?
Sveiki, galima. Dėl tikslesnės informacijos patariama kreiptis el. paštu: priemimas@ttvam.lt. Pagarbiai, TTVAM
Klausimas
Laba diena, noreciau paklausti ar turizme ir viesbuciu administravime yra aukstoji matematika? (nes studiju dalyke raso apie , "Taikomoji turizmo ekonomika" ar cia panasu i aukstaja matematika"? Taip dar noreciau paklausti, ar labai didelis kruvis istestinese studijose, "Turizme ir viesbuciu administravime" Nes zadu intensyviai dirbti , todel gali but sunku pavezti kruvi , jei jis didelis.
TTVAM
Klausimas rašė: Laba diena, noreciau paklausti ar turizme ir viesbuciu administravime yra aukstoji matematika? (nes studiju dalyke raso apie , "Taikomoji turizmo ekonomika" ar cia panasu i aukstaja matematika"? Taip dar noreciau paklausti, ar labai didelis kruvis istestinese studijose, "Turizme ir viesbuciu administravime" Nes zadu intensyviai dirbti , todel gali but sunku pavezti kruvi , jei jis didelis.
Sveiki, studijuojantiems ištęstine studijų formą paskaitos vyksta šeštadieniais: kas antrą šeštadienį auditoriniai užsiėmimai, kitus kas antrą šeštadienį - studijos nuotoliniu būdu (Moodle aplinkoje). Tačiau dirbantiems (ir kt.) ir negalintiems atvykti į aukštąją mokyklą studentams yra sudaroma galimybė studijuoti nuotoliniu būdu (pateikus prašymą). Dėl dėstomų dalykų pasiaiškinimo geriausia būtų susisiekti su Turizmo vadybos katedros vedėja Liudvika Kazlauskaite el. paštu: liudvika.kazlauskaite@ttvam.lt Pagarbiai, TTVAM
...
Ar istestiniu studiju studentams, studijos taip pat prasideda rugsejo 1d.?
TTVAM
... rašė: Ar istestiniu studiju studentams, studijos taip pat prasideda rugsejo 1d.?
Sveiki, semestro pradžia yra rugsėjo 1 d. Auditorinės paskaitos ištęstinių studijų studentams prasidės pirmą arba antrą rugsėjo šeštadienį (dažniausiai prasideda antrąjį). Pagarbiai, TTVAM
Jeigu
Laba diena, jeigu man mokslai baigesi tik rugsejo pabaigoje , nes dar mokausi kitoje istaigoje ar vistiek galesiu stot pas jus vasara?

Sveiki,

jeigu turite Brandos atestatą, tai galite.

Pagarbiai,
TTVAM
kris
Sveiki, norejau paklausti ar yra galimybe istoti i logistikos studijas su 1.9 balu i valstybes nefinansuojama vieta?

Sveiki,

taip, galimybė yra.

Pagarbiai,
TTVAM
Kęstutis
Sveiki, ar planuojate šiemet surinkti prodiusavimo grupę? Ar ji buvo surinkta pernai? Galbūt žinote ar studentai patenkinti šia studijų programa ir galbūt žinote ar bus įmanoma pretenduoti į VF vietą? Ačiū labai.
TTVAM
Kęstutis rašė: Sveiki, ar planuojate šiemet surinkti prodiusavimo grupę? Ar ji buvo surinkta pernai? Galbūt žinote ar studentai patenkinti šia studijų programa ir galbūt žinote ar bus įmanoma pretenduoti į VF vietą? Ačiū labai.
Sveiki, praėjusiais metais Prodiusavimo studijų programos grupė buvo suformuota. Kaip bus šiais metais, bus aiškiau liepos pabaigoje. VF vietų nėra, tačiau, stojant per LAMA BPO, galima pretenduoti gauti studijų sripendiją (VNF/ST). Pagarbiai, TTVAM
Ernesta
Sveiki, noreciau paklausti koki prasyma reikia pildyti del nuotoliniu studiju. Nes jusu puslapi jo nerandu.
TTVAM
Ernesta rašė: Sveiki, noreciau paklausti koki prasyma reikia pildyti del nuotoliniu studiju. Nes jusu puslapi jo nerandu.
Sveiki, stojimo metu reikia pasirinkti, kokia studijų forma (nuolatine ar ištęstine) ketinate studijuoti. O prašymas dėl nuotolinio mokymosi būdo taikymo parašomas jau įstojus į aukštąją mokyklą. Pagarbiai, TTVAM
Tomas
Labas rytas. Situacija tokia, jog mokykla esu baiges jau pries keleta metu ir brandos atestata turiu. Siuo metu esu uzsienyje ir taip gavosi, jog pameciau savo tapatybes kortele, o dokumentus stojimui kaip tik ruosiausi pateikti artimiausiu metu. Turiu bilieta Liepos 28 dienai, o tai reiskia, jog sudalyvauti stojime nesugebeciau. Norejau pasiteirauti ar net praleidus stojima per Lama butu galima is karto atvaziuoti ir stoti tiesiogiai. Mane domian prodiusavimo studijos.
TTVAM
Tomas rašė: Labas rytas. Situacija tokia, jog mokykla esu baiges jau pries keleta metu ir brandos atestata turiu. Siuo metu esu uzsienyje ir taip gavosi, jog pameciau savo tapatybes kortele, o dokumentus stojimui kaip tik ruosiausi pateikti artimiausiu metu. Turiu bilieta Liepos 28 dienai, o tai reiskia, jog sudalyvauti stojime nesugebeciau. Norejau pasiteirauti ar net praleidus stojima per Lama butu galima is karto atvaziuoti ir stoti tiesiogiai. Mane domian prodiusavimo studijos.
Sveiki, galite stoti ir tiesiogiai. Pageidautina, kad dokumentus stojimui pateiktumėte iki rugpjūčio vidurio. Pagarbiai, TTVAM
Lujas
Laba diena, norejau paklausti, kaip yra su mokejimu, jei nusprendi studijuoti savo lesomis. Ar is karto reikia sumoketi visa suma? Galbut galima moketi dalimis.
TTVAM
Lujas rašė: Laba diena, norejau paklausti, kaip yra su mokejimu, jei nusprendi studijuoti savo lesomis. Ar is karto reikia sumoketi visa suma? Galbut galima moketi dalimis.
Sveii, mokama už studijų semestrą kiekvieno semestro pradžioje. Pradėjus studijuoti ir parašius prašymą, už studijų semestrą yra galimybė mokėti dalimis. Pagarbiai, TTVAM
tim
Labas diena.Ar buvo sudsryta prodiusavimo grupe?are dar gal image stoti?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]