Klauskite visko apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


Pasimetes
Sveiki,norejau paklausti kiek jau yra zmoniu bandanciu stoti i verslo informacini valdyma anglu kalba? noriu suzinoti ar didele tikimybe kad bus surinkta grupe ar ne?
Pasimetes
* Pataisymas:Sveiki,norejau paklausti kiek jau yra zmoniu bandanciu stoti per tiesiogini priemima i verslo informacini valdyma lietuviu kalba? noriu suzinoti ar didele tikimybe kad bus surinkta grupe ar ne?


Sveiki,

dabar įvardinti stojančiųjų skaičių nėra galimybės, tačiau, kai prasidės bendrasis priėmimas, tada bus aišku dėl stojančiųjų skaičiaus.

TTVAM
TTVAM
Priėmimas į Verslo informacinio valdymo studijų programą (anglų kalba) 2015 m. priėmimo metu nebus vykdomas. TTVAM
Beti
Sveiki,norejau suzinoti kokiu egzaminu reikia stojant i Turizma ir viesbucius?

Sveiki,

stojant į Turizmo ir viešbučių verslo studijų programą,konkursinis balas skaičiuojamas imant šiuos įvertinimus:
istorija (svertinis koeficientas 0,4),
matematika (0,2),
geografija/biologija/užsienio kalba/informacinės technologijos/menai (0,2),
lietuvių kalba ir literatūra (0,2).

TTVAM

Zaanas
sveiki, norejau paklausti kokia tikimybe, kad bus surinkta verslo inf. valdymo grupe? Ar verta tiketis ar ieskotis kitos specelybes? nes kaip matau praeitais metais nebuvo surinkta :)


Sveiki,

šiuo metu dar nėra žinoma, ar bus surinkta Verslo informacinio valdymo studijų programos grupė, nes reikia laukti bendrojo priėmimo rezultatų.

Pagarbiai,
TTVAM
Emi
Sveiki, esu baigusi vidurinę mokyklą 2008m. Dabar planuoju stoti į Jūsų kolegiją, tačiau iškilo toks klausimėlis. Ar aš turiu galimybę pretenduoti i VF vietą, nors nesu laikiusi valstybinio užsienio kalbos egzamino? Tuo metu užsienio kalbos egzaminas norint stoti i VF vietą nebuvo privalomas. O kaip spręsti šią problemą stojant dabar?

Sveiki,

Stojantiesiems, kurie vidurinį išsilavinimą įgijo iki 2014 m. įskaitytinai, pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas, minimalus rodiklis yra vidurinį išsilavinimą liudijantis dokumentas. Tačiau mūsų aukštojoje mokykloje valstybės finansuojamų vietų nėra. Jūs galite dalyvauti konkurse ir pretenduoti į valstybės skiriamą studijų stipendiją. Studijų stipendiją gali gauti asmenys įstoję į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su teise į studijų stipendiją.
Daugiau info: https://www.vsf.lt/index.php?id=1567

Pagarbiai,
TTVAM
Anna
Sveiki,

jei norite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija,sistemoje turite pasirinkti finansavimo pobūdį vnf/st. Stojantieji, pretenduojantys tiek į valstybės finansuojamą vietą, tiek siekiantys gauti studijų stipendiją, yra atrenkami pagal Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo tvarkos aprašą: http://www.lamabpo.lt/bendrasis-priemimas/2015#550

Pagarbiai
TTVAM


lara
Sveiki. Ar jau renkasi verslo informacini valdyma. Ar yra tikimybe, kad susirinktu grupe siais metais? Kiek reikia studentu i viena grupe? Dekoju uz atsakymus.

Sveiki,

Kol kas susidomėjusių šia studijų programa nėra labai daug, lyginant su kitomis programomis, daugiau informacijomis žinosime po pirmojo bendrojo priėmimo etapo, kuris baigsis liepos 28 d.

Pagarbiai,
TTVAM
Urte
Sveiki,norejau paklausti,ar galima įstoti į vnf vietą su lietuvių mokykliniu egzaminu?

Sveiki,

taip, galima.

Pagrbiai,
TTVAM
Jonas
Sveiki, jei esu baiges mokykla jau anksciau ir del tam tikru priezasciu nespejau uzpildyti lamos duomenu ar imanoma atvykti pas jus su brandos atestatu ir stoti i mokama vieta? Mane domina prodiusavimo studijos, ar yra susidomejimas sia specialybe?

Sveiki,
taip, galite atvykti ir stoti tiesiogiai pas mus į mokamas prodiusavimo studijas.

Pagarbiai,
TTVAM
Monika
Sveiki, ar yra galimybė gyventi kitų universitetų bendrabučiuose?


Sveiki,

taip, tokia galimybė yra.

Pagarbiai,
TTVAM
Einaras
Sveiki, dar geguzes men. buvau jums nusiuntes dokumentus del stojimo i verslo informacini valdyma, baigesi pirmas turas, ar jau zinote kiek zmoniu siuo metu surinkta i grupe? Tiketis, kad bus surinkta, ar pildyti kita prasyma?


Sveiki,

šiais metais šios studijų programos irgi nevykdysime.

Pagarbiai,
TTVAM
Einaras
O kaip del logistikos ir ekspedijavimo, buvo surinkta grupe ?

Sveiki,

grupės yra formuojamos.

Pagarbiai,
TTVAM
Kamilė
Ar įgysiu medicininį išsilavinimą studijuodama kosmetologiją

Sveiki,

Programą baigusiam absolventui bus suteikiamas grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnis.

Pagarbiai,
TTVAM
Greta
Sveiki,
Ar yra šansų istoti į kosmetologiją, jeigu mano konkursinis balas yra 3,86? Kokie minimalūs konkursiniai balai (tiek vf, tiek vnf) buvo šiais metais, įstojusių į šią specialybę?

Sveiki,

Valstybės finansuojamų vietų nėra. Galima pretenduoti gauti studijų stipendiją (VNF/ST).
Stojant studijuoti savo lėšomis 2015 m. priėmimo metu konkursinis balas nebuvo apibrėžtas. Su Jūsų turimu konkursiniu balu įstoti šiais metais buvo galima: į mokamą vietą tai tikrai. Ar galėjote gauti studijų stipendiją, negaliu atsakyti.

Pagarbiai,
TTVAM
Greta
Sveiki dar kartą, Neradau informacijos apie kosmetologijos reikmenis. Jeigu įstosiu į VNF, ar priemones reikės pirkti atskriai?
TTVAM
Greta rašė: Sveiki dar kartą, Neradau informacijos apie kosmetologijos reikmenis. Jeigu įstosiu į VNF, ar priemones reikės pirkti atskriai?
Sveiki, šiuo klausimu geriausia būtų susisiekti su Kosmetologijos studijų programą koordinuojančia Turizmo vadybos katedros vedėja Liudvika Kazlauskaite Mob.: +370 673 94826 El. p.: liudvika.kazlauskaite@ttvam.lt Pagarbiai, TTVAM
Timas
Sveiki, norejau paklausti ar siemet buvo sudaryta prodiusavimo grupe ir ar kitais metais yra numatoma valstybes finansuojama vieta? :)
TTVAM
Timas rašė: Sveiki, norejau paklausti ar siemet buvo sudaryta prodiusavimo grupe ir ar kitais metais yra numatoma valstybes finansuojama vieta? :)
Sveiki, taip, šiais metais buvo sudaryta Prodiusavimo nuolatinių studijų grupė. Į antrą klausimo dalį dar negaliu atsakyti. Pagarbiai, TTVAM
gabriele4430
Sveiki, Norėčiau paklausti, į ką galėčiau konkrečiai kreiptis dėl išsamesnės informacijos apie Kosmetologiją (anglų k.)?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]