Klauskite visko apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


TTVAM
Ignas rašė: Ar yra galimybė gauti bendradarbį?
TTVAM bendrabučio neturi. Bet yra galimybė gauti vietą Lietuvos edukologijos universiteto bendrabutyje.
TTVAM
Deividas rašė: kokiam fakultetui priklauso reklama?
Vadybos ir teisės fakultetui.
Ignas
TTVAM rašė: Inga rašė: Aš įstojau pas jus mokamai ar yra galimybė, kad antrame semestre studijuočiau nemokai?Ne, deja, tokios galimybės nėra, nes prarasta studijų stipendija kitam studentui neperduodama. Kitaip tariant, rotacija nevyksta.
Ta prasme įstojus mokamai , mokamai ir baigsiu?
TTVAM
Ignas rašė: TTVAM rašė: Inga rašė: Aš įstojau pas jus mokamai ar yra galimybė, kad antrame semestre studijuočiau nemokai?Ne, deja, tokios galimybės nėra, nes prarasta studijų stipendija kitam studentui neperduodama. Kitaip tariant, rotacija nevyksta.Ta prasme įstojus mokamai , mokamai ir baigsiu?
Taip.
Gustė
Ar per antrą etapą yra galimybė įstoti į vizualines komunikacijas vnf/st ? Su tokiu konkursiniu balu 13.33? Kiek žada pas jus priimti vnf/st? :) Ačiū
TTVAM
Gustė rašė: Ar per antrą etapą yra galimybė įstoti į vizualines komunikacijas vnf/st ? Su tokiu konkursiniu balu 13.33? Kiek žada pas jus priimti vnf/st? :) Ačiū
Mes pasiruošę priimti nemažai studentų, kurių finansavimas vnf/st, svarbiausia, kad liktų pinigų, kuriuos valstybė yra skyrusi studijų stipendijoms 2013 metų stojantiesiems. 13,33 konkursinis balas yra kiek per mažas laimėti stipendiją, bet rizikuoti galima.
Vytautas
Ar dar yra prodiusavimo studijos TTVAM?
TTVAM
Vytautas rašė: Ar dar yra prodiusavimo studijos TTVAM?
2013 m. šią programą rinkosi nepakankamas skaičius studentų, todėl ši programa nepradėta vykdyti.
marlina
Ar stojant į turizmą ir viešbučių administravimą 2014m. reikalingas matematikos egzaminas ar galima imti metinį pažymį?
TTVAM
marlina rašė: Ar stojant į turizmą ir viešbučių administravimą 2014m. reikalingas matematikos egzaminas ar galima imti metinį pažymį?
Reikalingas matematikos egzaminas. Tiesiog tada bus didesnis konkursinis balas. Jei nebus egzamino, bus imamas metinis pažymys.
Jogilė
Sveiki, Ar turėčiau šansų įstoti į mokamas studijas ,,Vizualinė komunikacija,, turint lietuviu kalbos, istorijos, muzikos egzaminus, bei anglų kalbos, matematikos gerus a lygio metinio ivertinimus? Su pagarba, Jogilė.
TTVAM
Sveika, Jogile, Jei studentas ketina studijuojti savo lėšomis, tai minimalus jam keliamas reikalavimas yra brandos atestato turėjimas. Kitas reikalas, jei Jūs norėtumėte dalyvauti konkurse studijų stipendijai laimėti - tada, ko gero, Jūsų šansai nebūtų dideli. Bet kuriuo atveju, sėkmės Jums :)
Jogilė rašė: Sveiki, Ar turėčiau šansų įstoti į mokamas studijas ,,Vizualinė komunikacija,, turint lietuviu kalbos, istorijos, muzikos egzaminus, bei anglų kalbos, matematikos gerus a lygio metinio ivertinimus? Su pagarba, Jogilė.
vikaalisauskaite
visada norėjau stot į TTVAM turizmą ir viešbučius, bet šiemet padrėt metametikos egzaminą. Aš matematiką mokausi b lygiu ir egzamino nelaikysiu. Ar yra šansų įstot į nemokamą?
TTVAM
vikaalisauskaite rašė: visada norėjau stot į TTVAM turizmą ir viešbučius, bet šiemet padrėt metametikos egzaminą. Aš matematiką mokausi b lygiu ir egzamino nelaikysiu. Ar yra šansų įstot į nemokamą?


Labas, Vika,

pirmiausia noriu pasakyti, jog kriterijų tvarką (tarp jų ir reikalingus egzaminus) nustato Švietimo ir mokslo ministerija, ne aukštosios mokyklos atskirai.
Ta pati ŠMM šiais metais nustatė, jog konkursiniam balui nustatyti reikalingas antrojo dalyko brandos egzamino įvertinimas ARBA metinis pažymys; todėl tavo atveju galėsi užsiskaityti matematikos metinį pažymį. Sėkmės!

Justinas
Inga
Sveiki, kada ir kaip galiu pateikti prasyma stoti y ttvam jei zadu savo lesomis? :)
TTVAM
Inga rašė: Sveiki, kada ir kaip galiu pateikti prasyma stoti y ttvam jei zadu savo lesomis? :)
Laba diena, Inga, prašymą studijoms galite pateikti bet kuriuo metu. Daugiau informacijos galite rasti: http://www.ttvam.lt/stojantiesiems/priemimas/ -- Justinas
Lor eta
Sveiki ar imanoma istoti i nemokamas studijas nuotoliniu budu?
TTVAM
Lor eta rašė: Sveiki ar imanoma istoti i nemokamas studijas nuotoliniu budu?
Laba diena, studijų forma yra nuolatinės ir ištęstinės studijos. Mokymosi būdas gali būti nuotolinis. Nuotoliniu ar iš dalies nuotoliniu būdu gali studijuoti ne tik ištęstinių (buvusių neakivaizdinių), bet ir nuolatinių studijų studentai. Daugiau informacijos galite rasti: http://www.ttvam.lt/apie-mus/kontaktai/centrai/nuotoliniu-studiju-centras/ -- Justinas
Lor eta
Tai jeigu noriu stoti i nemokamas nuotolines studijas, tai man reikia pirmiausia istoti i nemokamas dienines ar istestines studijas? Ir tik tada pasirinkti nuotolini mokymasi?
TTVAM
Lor eta rašė: Tai jeigu noriu stoti i nemokamas nuotolines studijas, tai man reikia pirmiausia istoti i nemokamas dienines ar istestines studijas? Ir tik tada pasirinkti nuotolini mokymasi?
tikrai taip :) -- Justinas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]