Klauskite visko apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją mokyklą.
pingviniene
Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus:
lietuviu kalba -mokyklinis 5
uzsienio kalba -valstybinis-76
Ar imanoma butu istoti i teises mokslus ?

TTVAM ATSAKYMAS: 2013 metais priėmimas į Teisės studijų programą nebus vykdomas. Vyks priėmimas į Tarptautinio verslo teisę studijoms anglų kalba. Jūs neturite reikalingo istorijos egzamino, bet konkurse dalyvauti galite.
Ivona
Laba, Logistikos ir ekspedijavimo nuolatinių studijų metinė kaina - 5200 litų, ištęstinių - 3900 litų.
kobra412
Sveiki, iš Jūsų išvardintų dalykų, egzaminų ir planuojamų įvertinimų realiausias šansas laimėti valstybės skiriamą studijų stipendiją yra į studijų programą, kuri vadinasi Turizmo ir viešbučių verslas.
TTVAM
kobra412 rašė: Sveiki, iš Jūsų išvardintų dalykų, egzaminų ir planuojamų įvertinimų realiausias šansas laimėti valstybės skiriamą studijų stipendiją yra į studijų programą, kuri vadinasi Turizmo ir viešbučių verslas.
Jei nuspręstumėte studijuoti tik savo lėšomis, tada reikalavimai konkursiniam balui yra mažesni.
Sėkmės abitūros egzaminuose ir studijų pasirinkime :)
kobra412
Laba diena,
Pradėsiu nuo atsakymo į paskutinį Jūsų klausimą - ne, papildomų balų už trečią užsienio kalbą Jums nepridės. Jūsų laikomi egzaminai ir jų rezultatai Jums sudaro galimybę rinktis tas studijų programas, kur į konkursinį balą neįeina matematikos vertinimas. TTVAM jums labiausiai tinka turizmo ir viešbučių verslas. Bet turėkite galvoje, kad gavus valstybės skiriamą studijų stipendiją, Jums reikės mokėti skirtumą tarp jos ir TTVAM nustatytos studijų kainos.

Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 50%, lietuvių gal 4, geografiją ne mažiau 80% ir istoriją nemažiau 50%. Visi valstybiniai. Taip pat turėsiu geografijos A lygio metinį 10, istorijos 6 ir Lietuvių kalbos 7, anglų kalbos B1 lygio 8. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta? Taip pat norėjau paklausti arpridėtų nors kiek balų trečia kalba: vokiečių?
Eli
Laba diena, turiu keletą klausimų: 1) Kur galėčiau pamatyti įstojusiųjų 2012 metais į vf ir vnf vietas konkursinių balsų sąrašą? 2) Ar įstojusiems į jūsų kolegiją vf vietą, teikiamos skatinamosios stipendijos už gerą mokymąsi? 3) Ar turite bendrabutį? Jeigu ne, ar pasirūpinate tuo, kad studentai gautų bendrabutį kitur? Kokia gavimo tvarka, kaip viskas vyksta? Iš anksto dėkoju :)
TTVAM
Laba diena, Atsakymai į Jūsų klausimus: 1) Kur galėčiau pamatyti įstojusiųjų 2012 metais į vf ir vnf vietas konkursinių balsų sąrašą? ATSAKYMAS. Visų pirma turime paaiškinti: nuo 2012 metų į TTVAM nepriimami vf studentai, bet priimami studentai, laimėję valstybės skiriamą studijų stipendiją. Pernai žemiausias konkursinis balas, su kuriuo buvo laimėta studijų stipendija buvo apie 16. Nuo 2013 m. studentai, gaunantys studijų stipendiją, moka skirtumą tarp jos didumo ir TTVAM nustatytos studijų kainos. 2) Ar įstojusiems į jūsų kolegiją vf vietą, teikiamos skatinamosios stipendijos už gerą mokymąsi? ATSAKYMAS. Kaip jau minėjome, TTVAM nėra vf vietų (beje, tikslumo dėlei reikia pasakyti, kad vf vietų nėra nė vienoje aukštojoje mokykloje - yra valstybės finansavimą gaunantys studentai, o ne vietos). Taip, skiriamos vienkartinės skatinamosios stipendijos už sesijos rezultatus. 3) Ar turite bendrabutį? Jeigu ne, ar pasirūpinate tuo, kad studentai gautų bendrabutį kitur? Kokia gavimo tvarka, kaip viskas vyksta? ATSAKYMAS. Gyvenamąja vieta Vilniuje studentai rūpinasi patys.
Beta
Kur galima tęsti studijas baigus reklamos studijas TTVAM ?
TTVAM
Beta rašė: Kur galima tęsti studijas baigus reklamos studijas TTVAM ?
Studijas galima tęsti verslo ir vadybos studijų krypčių grupės magistrantūros studijose. Specialių susitarimų su kitomis aukštosiomis mokykomis neturime, todėl tiesiuog reikia domėtis priėmimu į magistrantūrą universitetuose.
Gigaa
Sveiki, o pas jus visos studijos yra mokamos? Negalima gauti valstybės finansavimo?
Sara
Laba diena. Žurnale "Kur stoti" 2012 metų stojusiųjų į Tarptautinės teisės ir verslo aukštąją mokyklą prie konkursinių balų yra nurodyta tik valstybės nefinansuojami konkursiniai balai. Kaip reikėtų tai suprasti? Į šią kolegija priema tik į mokamas vietas? Ačiū
TTVAM
Taip, studijos yra mokamos, bet yra galimybė laimėti valstybės skiriamą studijų stipendiją, kuri dengia dalį TTVAM nustatytos studijų kainos.
Gigaa rašė: Sveiki, o pas jus visos studijos yra mokamos? Negalima gauti valstybės finansavimo?
TTVAM
2012 metais minimalus konkursinis balas į apskaitą ir auditą, laimėjęs studijų stipendiją, buvo apie 16. Konkursinio balo sandara skelbiama čia: http://www.ttvam.lt/stojantiesiems/priemimas/konkursinio-balo-sandara/ Norėčiau sužinoti kokie minimalūs konkursiniai balai buvo stojant i apskaitą ir auditą 2012 VF ir sios profesijos konkursinio balo sandara?[/c]
TTVAM
Sara rašė: Laba diena. Žurnale "Kur stoti" 2012 metų stojusiųjų į Tarptautinės teisės ir verslo aukštąją mokyklą prie konkursinių balų yra nurodyta tik valstybės nefinansuojami konkursiniai balai. Kaip reikėtų tai suprasti? Į šią kolegija priema tik į mokamas vietas? Ačiū
TTVAM į mokamas studijas priimami studentai, kurie gali būti laimėję valstybės skiriamą studijų stipendiją. LAMA BPO pasirinkimuose 2012 metais reikėjo nurodyti vnf/st, 2013 metais st .
altenis
Sveiki, Žinau, kad jau baigėsi prioritetų keitimas, ir beliko laukti šeštadienio, bet vis tiek paklausiu, nes tai gali padėti man apsispręsti. Jei pasirinkau TTVAM Logistiką ir ekspedijavimą VNF/ST, tai iš ankstesnių Jūsų pranešimų suprantu, kad nebus finansuojama 100%. Todėl noriu paklausti, jei įstoju, tai kokią dalį Jūs finansuosite, būtent šios specialybės, arba kiek visgi reikės mokėti? Ačiū.
TTVAM
altenis rašė: Sveiki, Žinau, kad jau baigėsi prioritetų keitimas, ir beliko laukti šeštadienio, bet vis tiek paklausiu, nes tai gali padėti man apsispręsti. Jei pasirinkau TTVAM Logistiką ir ekspedijavimą VNF/ST, tai iš ankstesnių Jūsų pranešimų suprantu, kad nebus finansuojama 100%. Todėl noriu paklausti, jei įstoju, tai kokią dalį Jūs finansuosite, būtent šios specialybės, arba kiek visgi reikės mokėti? Ačiū.
Sveiki, Jums reikės mokėti 981 litą per semestrą, jei pasirinkote nuolatines studijas, ir 871 litą per semestrą, jei pasirinkote ištęstines studijas.
Gigaa
Sveiki, koks buvo preitais metais mažiausias konkursinis balas ir gavo valstybės finansavimą stojant į vizualines komunikacijas?
TTVAM
Gigaa rašė: Sveiki, koks buvo preitais metais mažiausias konkursinis balas ir gavo valstybės finansavimą stojant į vizualines komunikacijas?
13.64 - į nuolatines studijas ir 14.28 - į ištęstines.
GoGo
O vnf/st yra praktiškai tas pats kas vf? O jūs apgyvendinimu visai nesirūpinate?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]