Klauskite visko apie AVM


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į V.A.Graičiūno aukštają vadybos mokyklą
 
kobra412
Sveiki, laikysiu Anglų kalbos, lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos egzaminus. Anglų tikiuosi išlaikyti nemažiau 50%, lietuvių gal 4, geografiją ne mažiau 80% ir istoriją nemažiau 50%. Visi valstybiniai. Taip pat turėsiu geografijos A lygio metinį 10, istorijos 6 ir Lietuvių kalbos 7, anglų kalbos B1 lygio 8. Kaip manote, kuri mokymose programa man labiausiai tiktų ir kokius šansus turiu patekti į valstybės finansuojamą vieta? Taip pat norėjau paklausti arpridėtų nors kiek balų trečia kalba: vokiečių?
 
AVM administracija
Studentu priemimas i mokamas vietas, stojant tiesiogiai jau prasidejo. Jus galite atsiusti skanuotus dokumentus (brandos atestata, prasyma studijuoti)adresu: ikc@avm.lt ir mes Jus asmeniskai pakonsultuosime ir informuosime, ar istojote. Jei ketinate stoti per LAMA BPO, tai priemimas prasides 2013m. birzelio 1 diena. Daugiau informacijos rasite puslapyje: http://www.lamabpo.lt/
 
Laura
O tiesiogiai į valstybės finansuojama stoti galima?
 
orintatytea
Laba diena. norėjau paklausti: kokių brandos egzaminų bei kokių metinių pažymių reikia norint stoti į buhalterinės apskaitos studijas? ir kiek procentų reikia norint gauti nemokamą mokslą?
 
AVM administracija
Pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas galima tik registruojantis per LAMA BPO.
 
AVM administracija
Puslapyje www.avm.lt rasite priėmimo taisykles, ten pateikta, kokių įvertinimų reikia, stojant į Buhalterinės apskaitos programą praėjusiais metais. Šių metų priėmimo taisyklės bus patalpintos kovo mėnesį. Praeinamas balas į valstybės finansuojama vietą kiekvienais metais skiriasi, priklausomai nuo stojančiųjų akademinių rezultataų ir konkurso į studijų programą. Rašykite man adresu: ikc@avm.lt ir aš atsakysiu į Jūsų kalusimus detaliau.
 
vikaalisauskaite
į kokią specialybę galėčiau stot su šiais egzaminais : lietuvių, geografija, istorija ir anglų?
 
AVM priėmimas
Turizmo ir svetingumo studiju programa. O ka norite studijuoti?
 
Partnerio pranešimas
Eglestep
Sveiki. Laikysiu matematikos, istorijos ir lietuvių kalbos ir literatūros valstybinius egzaminus. Ar galima įstoti į logistikos vadybą nelaikius anglų kalbos egzamino?
 
AVM priėmimas
Sveiki, jei neturėsite užsienio kalbos egzamino, tuomet bus imamas metinis pažymys vieno iš dalykų: Užsienio kalba/Informacinės technologijos/Biologija/Geografija. Mėginkite stoti per LAMA BPO ir gauti studijų stipendiją (nemokamą studijuoti vietą). Arba galite ateiti į mūsų Mokyklą su dokumentais ir stoti Tiesiogiai, tuomet gausite AVM stipendiją pirmiems mokslo metams (priklauso nuo konkursinio balo). Logistikos specialistai labai reikalingi darbo rinkoje, jūs teisingai svarstote ateities specialybę. Lauksime Jūsų! Daugiau informacijos: ikc@avm.lt
 
Partnerio pranešimas
dvyliktokas
Laba diena .Kur galima rasti studijų kainas.
 
AVM priėmimas
Informacija galite rasti cia: http://www.avm.lt/lt/studentu_priemimas/priemimo_organizavimas/ Studentų priėmimo taisyklėse.
 
Partnerio pranešimas
Tomas
Sveiki, ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?
 
Eglestep
Sveiki. Laikau lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos bei istorijos valstybinius egzaminus. Norėčiau stoti į logistikos vadybą. Pagrindinis egzaminas yra matematikos 0.4 , tačiau abejoju, ar jį išlaikiau. Norėčiau sužinoti, ar turiu galimybę įstoti su neišlaikytu matematikos egzaminu? (Metinis pažimys - 6)ir žinoma kalbu apie valstybės nefinansuojamą vietą. Būčiau dėkinga už atsakymą.
 
Kristina E
Laba diena, jeigu laikiau matematika, lietuviu, istorija (valstybiniai) ir neišlaikau vieno ( matematikos arba istorijos) ar imanoma būtų istoti į logistikos versla? Ar neimanoma su dviem egzaminais? Ačiū.
 
AVM priėmimas
Eglestep rašė: Sveiki. Laikau lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos bei istorijos valstybinius egzaminus. Norėčiau stoti į logistikos vadybą. Pagrindinis egzaminas yra matematikos 0.4 , tačiau abejoju, ar jį išlaikiau. Norėčiau sužinoti, ar turiu galimybę įstoti su neišlaikytu matematikos egzaminu? (Metinis pažimys - 6)ir žinoma kalbu apie valstybės nefinansuojamą vietą. Būčiau dėkinga už atsakymą.
Įstoti galimybę Jūs turite, tiesiog Jūsų konkursinis balas būtų mažesnis.
 
Partnerio pranešimas
AVM priėmimas
Kristina E rašė: Laba diena, jeigu laikiau matematika, lietuviu, istorija (valstybiniai) ir neišlaikau vieno ( matematikos arba istorijos) ar imanoma būtų istoti į logistikos versla? Ar neimanoma su dviem egzaminais? Ačiū.
Sveiki. Turite galimybę įstoti į savo lėšomis finansuojamą logistikos verslo vadybos programą.
 
Partnerio pranešimas
AVM priėmimas
Tomas rašė: Sveiki,

ar yra pas jus išlyginamosios studijos baigusiems aukštesniąją verslo mokyklą?


Sveiki. Taip, yra. Kviečiame susisiekti individualiai konsultacijai 8 700 30 177, studentupriemimas@avm.lt, skype avm.priemimas
 
Partnerio pranešimas
AVM
Taip, studijuojant AVM, yra galimybė išvykti pagal Erasmus mainų programą į užsienį. Yra dvi galimybės išvykti studijuoti arba atlikti praktiką, arba abu dalykus pagal nustatytas taisykles ir tvarką.Šalys yra Suomija, Danija, Ispanija, Latvija ir kt. Studijų metu studentai yra informuojami apie šią galimybę ir tuo metu pasirašytus kontraktus su užsienio partneriais.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]