Klauskite visko apie VDU


VDU
Milda rašė: Ar gavus neigiamą egzamino pažymį, bet galutinis įvertinimas yra teigiamas. Reikia perlaikyti egzaminą?
Laba diena, Gavus galutinį teigiamą įvertinimą perlaikyti egzamino nėra būtina (išskyrus TF studentams, kurių ir egzamino įvertinimas turi būti teigiamas). Jeigu kyla kažkokių abejonių, visada geriausia kreiptis į savo fakulteto dekanatą. Linkėjimai! VDU
Studentas
sveiki, pirmam kurse keiciant programa savo fakultete, koks turetu buti vidurkis, jog prasymas butu patvirtintas?
VDU
Studentas rašė: sveiki, pirmam kurse keiciant programa savo fakultete, koks turetu buti vidurkis, jog prasymas butu patvirtintas?
Laba diena, Studijų programos keitimo sąlygos priklauso nuo turimo finansavimo pobūdžio. Keičiant studijų programą VNF vietoje svarbiausia viską patetikti tinkamu laiku. Jeigu keičiama VF vietą, tuomet svarbu, kad keičiama programa būtų toje pačioje krypčių grupėje, o studentas neturėtų akademinių skolų. Linkėjimai VDU priėmimas
AurimasL
Laba diena, Norėčiau paklausti, kokie buvo konkursiniai balai stojant į Agronomiją šiais metais, ir VF ir VNF. Geros dienos.
VDU
AurimasL rašė: Laba diena, Norėčiau paklausti, kokie buvo konkursiniai balai stojant į Agronomiją šiais metais, ir VF ir VNF. Geros dienos.
Laba diena, Šiais metais VF vietoje paskutinio įstojusiojo balas buvo 5,44. Norint pretenduoti į VNF vietą betkurioje studijų programoje reikėjo pasiekti konkursinį balą 5,4. Linkėjimai! VDU
Agne
Sveiki, jeigu brandos atestatas gautas 2007 m., taciau dabar vel norisi studijuoti bakalauro studijose, stojant studijuoti savo lesomis irgi taikomas minimalus 5.4 stojamasis balas? Teko girdeti, kad seniai mokykla baigusiems taikomi kitokie rekalavimai, jeigu taip, kokie tie reikalavimai ir kokia tikimybe istoti i nuotolines apskaitos ir finansu studijas?
VDU
Agne rašė: Sveiki, jeigu brandos atestatas gautas 2007 m., taciau dabar vel norisi studijuoti bakalauro studijose, stojant studijuoti savo lesomis irgi taikomas minimalus 5.4 stojamasis balas? Teko girdeti, kad seniai mokykla baigusiems taikomi kitokie rekalavimai, jeigu taip, kokie tie reikalavimai ir kokia tikimybe istoti i nuotolines apskaitos ir finansu studijas?
Laba diena, Visiems stojantiesiems į bakalauro studijas (išskyrus atleistiems nuo brandos egzaminų) yra taikomas minimalus konkursinis balas. Iš esmės tai būtų vienintelis reikalavimas, nes Jums nebūtų taikomi papildomi reikalavimai, kurie prasideda baigusiems nuo 2014 m. Linkėjimai! VDU
Rugilė
Laba diena, Universiteto nuostatuose yra rašoma,kad vieni studijų metai nuolatinėse studijose yra 60 kreditų apimties. Norėjau Jūsų pasiteirauti, ar galima viršyti tų 60 kreditų skaičių?
Aurimas
Sveiki ar būtina laikyti Matematikos egzaminą, norint stoti į nemokama Agronomijos mokslą? Nes Svetainėje reikalavimuose parašyta, kad galima su metuniu pažymiu, todėl Matematikos nelaikysiu.
VDU
Rugilė rašė: Laba diena, Universiteto nuostatuose yra rašoma,kad vieni studijų metai nuolatinėse studijose yra 60 kreditų apimties. Norėjau Jūsų pasiteirauti, ar galima viršyti tų 60 kreditų skaičių?
Laba diena, 60 kr. skaičius per metus yra rekomenduojamas, kadangi per 4 metus reikia pasiekti 240 kr. (4 m. x 60 kr.) Taigi, per metus kreditų skaičius neturi būti lygiai 60. Linkėjimai! VDU
VDU
Aurimas rašė: Sveiki ar būtina laikyti Matematikos egzaminą, norint stoti į nemokama Agronomijos mokslą? Nes Svetainėje reikalavimuose parašyta, kad galima su metuniu pažymiu, todėl Matematikos nelaikysiu.
Laba diena, Jeigu vidurinis išsilavinimas įgytas 2016-2022 metais, tuomet šiemet pretenduojant į valstybės finansuojamą vietą bakalauro studijose, reikia būti išlaikius matematikos brandos egzaminą. Matematikos metinis pažymys gali būti įskaičiuojamas nebent į šio dalyko konkursinio balo sandarą. Linkėjimai! VDU
Gabrielė
Laba diena, Turiu klausimą apie pedagoginių studijų praktiką. Ar praktiką galima atlikti tik ugdymo įstaigose, kurios yra pasirašiusios sutartis su ŠA (dokumentas pateiktas ŠA puslapyje), ar galima rinktis ir iš ugdymo įstaigų, kurios sutartis yra pasirašiusios apskritai su VDU (https://www.vdu.lt/lt/apie-vdu-kaune/partneryste-ir-remimas/bendradarbiavimo-sutartys/mokyklos-ir-gimnazijos/). O gal ugdymo įstaigą galima rinktis savo nuožiūra? Ačiū už atsakymą!
VDU
Gabrielė rašė: Laba diena, Turiu klausimą apie pedagoginių studijų praktiką. Ar praktiką galima atlikti tik ugdymo įstaigose, kurios yra pasirašiusios sutartis su ŠA (dokumentas pateiktas ŠA puslapyje), ar galima rinktis ir iš ugdymo įstaigų, kurios sutartis yra pasirašiusios apskritai su VDU (https://www.vdu.lt/lt/apie-vdu-kaune/partneryste-ir-remimas/bendradarbiavimo-sutartys/mokyklos-ir-gimnazijos/). O gal ugdymo įstaigą galima rinktis savo nuožiūra? Ačiū už atsakymą!
Laba diena, Dėl pedagogikos studijų praktikos Jums reikėtų kreiptis į Švietimo akademijos administraciją arba praktiką kuruojantį asmenį, kuris suteiks informaciją apie praktikos vietos pasirinkimą. Linkėjimai! VDU
Rita
Laba diena, esu pabaigusi bakalaurą ir magistrą, tačiau gyvybės mokslų krypties. Noriu persikvalifikuoti į molekulinę biologiją ir biotechnologijas, bet pagrindų neturiu, kiek truktų papildomos studijos, kurios leistų studijuoti šią specialybę? Ačiū.
Gintarė
Laba diena, ar šiais metais susidarė mokomojo dalyko pedagogikos STEAM biologijos ir technologijų grupė? Ir kas atsitinka jei grupė susidaro tik viename pasirinktame dalyke pvz.: biologija, o technologijų nesusidaro, ar tada reikia rinktis antrą dalyką iš kitų keturių likusių pasirinkimų? Ačiū už atsakymą!
VDU
Rita rašė: Laba diena, esu pabaigusi bakalaurą ir magistrą, tačiau gyvybės mokslų krypties. Noriu persikvalifikuoti į molekulinę biologiją ir biotechnologijas, bet pagrindų neturiu, kiek truktų papildomos studijos, kurios leistų studijuoti šią specialybę? Ačiū.
Laba diena, Dėl Jūsų minėtos studijų programos mokymosi reikėtų kreiptis į VDU Gamtos mokslų fakultetą el. paštu gmf@vdu.lt Linkėjimai! VDU
VDU
Gintarė rašė: Laba diena, ar šiais metais susidarė mokomojo dalyko pedagogikos STEAM biologijos ir technologijų grupė? Ir kas atsitinka jei grupė susidaro tik viename pasirinktame dalyke pvz.: biologija, o technologijų nesusidaro, ar tada reikia rinktis antrą dalyką iš kitų keturių likusių pasirinkimų? Ačiū už atsakymą!
Laba diena, Šiais metais buvo priimti studentai į biologijos pedagogikos studijas, o technologijų pedagogika nesulaukė stojančiųjų. Visos likusios 4 kryptys taip pat priėmė studentų, tad renkantis antrą dalyką reikėtų rinktis būtent iš jų. Dėl daugiau informacijos apie šią studijų programą ir antrojo dalyko pasirinkimą galite kreiptis į VDU Švietimo akademiją el. paštu svietimo.akademija@vdu.lt Linkėjimai! VDU
Saulė
Sveiki, Esu baigusi bakalauro studijas kk ir noriu stoti į psichologijos studijas vdu. Ar bakalauras kažkiek prisideda prie konkursinio balo skaičiavimo? Ir ar yra galimybė, kad būtų užskaityti pasikartojantys studijų dalykai ar viskas bus pradedama nuo pradžių dalykų neužskaitant? Ir aplamai, gal yra kažkur daugiau informacijos apie stojimą jau turint bakalaurą? :) Ačiū už atsakymą.
VDU
Saulė rašė: Sveiki, Esu baigusi bakalauro studijas kk ir noriu stoti į psichologijos studijas vdu. Ar bakalauras kažkiek prisideda prie konkursinio balo skaičiavimo? Ir ar yra galimybė, kad būtų užskaityti pasikartojantys studijų dalykai ar viskas bus pradedama nuo pradžių dalykų neužskaitant? Ir aplamai, gal yra kažkur daugiau informacijos apie stojimą jau turint bakalaurą? :) Ačiū už atsakymą.
Laba diena, Stojant į bakalauro studijas universitete turimas profesinio bakalauro laipsnis įtakos konkursiniam balui neturi, tačiau galimybė užsiskaityti tam tikrus dalykus tikrai yra. Šiuo atveju galite kreiptis tiesiai į psichologijos studijas vykdantį padalinį VDU Socialinių mokslų fakultetą el. paštu smf@vdu.lt arba tel. +370 37 327 820 Linkėjimai! VDU
Abiturientė
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kokie buvo mažiausi praeitų metų konkursniai balai (vf ir vnf) stojant į psichologiją.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]