Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie VDU


Monika
Norėčiau sužinoti, ar būtų realu studijuoti biochemijos studijų programoje matematiką, jeigu mokiausi B lygiu mokykloj, o egzamino įvertinimas 65%?
VDU
Monika rašė: Norėčiau sužinoti, ar būtų realu studijuoti biochemijos studijų programoje matematiką, jeigu mokiausi B lygiu mokykloj, o egzamino įvertinimas 65%?
Laba diena, Iš tiesų į tokį klausimą atsakymo nelabai yra. Viskas priklauso nuo Jūsų noro ir nusiteikimo mokytis :) Linkėjimai! VDU
Tadas
Laba diena, ar įstojus į informatikos sistemų programą, informacinių technologijų mokymo specializaciją yra galimybė pretenduoti į Valstybinio studijų fondo remiamą stipendiją, skirtą pedagogikos studijoms? Studijų programos apraše minima, jog yra suteikiama mokytojo profesinė kvalifikacija. Be to studijuojami pedagogikos moduliai yra tokie patys kaip ir gretutinių pedagogikos studijų programoje (apimtis taip pat 60 kreditų).
VDU
Tadas rašė: Laba diena, ar įstojus į informatikos sistemų programą, informacinių technologijų mokymo specializaciją yra galimybė pretenduoti į Valstybinio studijų fondo remiamą stipendiją, skirtą pedagogikos studijoms? Studijų programos apraše minima, jog yra suteikiama mokytojo profesinė kvalifikacija. Be to studijuojami pedagogikos moduliai yra tokie patys kaip ir gretutinių pedagogikos studijų programoje (apimtis taip pat 60 kreditų).
Laba diena, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos stipendijos yra skiriamos pasirinkusiems pedagogikos krypties bakalauro studijas ir įstojusiems į VF vietą, daliai pasirinkusių gretutines pedagogikos studijas ir profesines pedagogikos studijas. Šiuo atveju Jūsų pasirinkta studijų programa yra informatikos krypties. Pagal ministerijos nustatytą tvarką, tokiu atveju stipendija nėra skiriama. Linkėjimai! VDU
Evelina
Laba diena, noriu paklausti dėl studijų kainos padengimo pirmakursiams stojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas. Kada bus skelbiama, kas pateko ir ar yra tikimybė gauti finansavima nelaikius/neišlaikius matematikos vbe?
VDU
Evelina rašė: Laba diena, noriu paklausti dėl studijų kainos padengimo pirmakursiams stojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas. Kada bus skelbiama, kas pateko ir ar yra tikimybė gauti finansavima nelaikius/neišlaikius matematikos vbe?
Laba diena, Informavimas priklausys nuo to, kuriame etape bus pasirašyta sutartis. Įstojusieji bendrojo priėmimo pagrindinio etapo metu bus informuoti iki rugpjūčio 13 d. Taip, tikimybė gauti yra, todėl pasirašius sutartį galėsite teikti prašymą dėl studijų fondo stipendijos. Linkėjimai! VDU
Jorė
Laba diena noriu paklausti kiek kiekvienais metais priimate į tarptautinės politikos ir vystymo programą?
Jorė
Laba diena noriu paklausti kiek kiekvienais metais priimate į tarptautinės politikos ir vystymo programą?
VDU
Jorė rašė: Laba diena noriu paklausti kiek kiekvienais metais priimate į tarptautinės politikos ir vystymo programą?
Laba diena, Skaičius kasmet svyruoja, tačiau galima sakyti, kad susirenka maždaug ~20 studentų grupė. Linkėjimai! VDU
Evelina
Sveiki, noriu pasiteirauti kaip reikėtų pildyti paraišką internetu, norint dalyvauti konkurse studijų kainos finansavimui? Ar tokiu atveju reikia atvažiuoti gyvai?
Roberta
Sveiki. Įstojau į valstybės finansuojamą Italistikos ir romanų kalbų programą, tačiau atsirado dalykų, dėl kurių geriau būtų pradėti studijas kitais metais. Aš įstojau su konkursiniu balu 7.81, o kad dalyvaučiau konkurse, yra reikalaujamas balas 5.46. Norėjau paklausti, ar mano balas nėra vienas iš žemesnių tarp kitų stojančių? Labai labai noriu studijuoti kitais metais, tačiau bijau, kad kitais galiu su tuo pačiu balu nebeįstoti, taigi norėčiau, kad pakomentuotumėte.
VDU
Evelina rašė: Sveiki, noriu pasiteirauti kaip reikėtų pildyti paraišką internetu, norint dalyvauti konkurse studijų kainos finansavimui? Ar tokiu atveju reikia atvažiuoti gyvai?
Laba diena, Prašymą dėl studijų fondo stipendijos galėsite pildyti internetu, kuomet sudarysite studijų sutartį. Daugiau informacijos: https://www.vdu.lt/lt/konkursas-studiju-stipendijai-gauti/ Linkėjimai! VDU
VDU
Roberta rašė: Sveiki. Įstojau į valstybės finansuojamą Italistikos ir romanų kalbų programą, tačiau atsirado dalykų, dėl kurių geriau būtų pradėti studijas kitais metais. Aš įstojau su konkursiniu balu 7.81, o kad dalyvaučiau konkurse, yra reikalaujamas balas 5.46. Norėjau paklausti, ar mano balas nėra vienas iš žemesnių tarp kitų stojančių? Labai labai noriu studijuoti kitais metais, tačiau bijau, kad kitais galiu su tuo pačiu balu nebeįstoti, taigi norėčiau, kad pakomentuotumėte.
Laba diena, Dėl kitų metų komentuoti tikrai negalime, kadangi viskas priklausys kiek bus skirtų VF vietų, kiek bus stojančiųjų, kaip kitų metų abiturientai išlaikys egzaminus ir panašiai. Todėl nėra aišku, kaip keisis konkursinis balas. Tačiau Jūsų konkursinis balas tikrai nemažas. Linkėjimai! VDU
Studentas
Sveiki, noriu pasitikrinti koks yra registracijos dydžio mokestos
Studentas
Sveiki, noriu pasitikrinti koks yra registracijos dydžio mokestos
VDU
Studentas rašė: Sveiki, noriu pasitikrinti koks yra registracijos dydžio mokestos
Laba diena, Registracijos mokestis siekia 45 €. Daugiau informacijos apie sutarčių pasirašymą: https://www.vdu.lt/istojusiems Linkėjimai! VDU
lina
Sveiki, noriu paklausti ar įmanoma susigrąžinti sumokėtus pinigus už pirmus metus, jei pirmame kurse buvau vnf, o į antrą perstojau į vf vietą?
VDU
lina rašė: Sveiki, noriu paklausti ar įmanoma susigrąžinti sumokėtus pinigus už pirmus metus, jei pirmame kurse buvau vnf, o į antrą perstojau į vf vietą?
Laba diena, Deja, tačiau už studijas sumokėtas mokestis, perėjus iš VNF į VF vietą nėra gražinamas. Linkėjimai! VDU
Eva
Sveiki, noriu paklausti ar rašant motyvacinį stojant į programą tikrai reikia parašyti 300 simbolių, o ne žodžių. Atrodo labai maža apimtis
Austė
Laba diena, ar yra numatyta, kiek kartų galima mesti vf studijų vietą (neišnaudojus pusės studijų kreditų), kad vėl būtų galima pretenduoti į vf vietą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]